Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

>30h mam na liczniku i jedyne czego nie moge znalezc to dropow :)

 

kozacka giera. rozwijam dwarf'a, a jednoczesnie probuje pozostalymi postaciami kampanie skonczyc. dzis zaczalem smigac online, tylko mi ekipy brakuje dobrej, bo randomy czesto wychodza w czasie obozowiska i z bootami ciezko isc na bossa >50 lvl :/

 

masakra, ze po dwoch godzinach grania zaczynalem myslec:  omfg, o to mashowanie takie halo? jutro ide sprzedac ten badziew.... strzelily jeszcze 2h i juz kochalem te gre bezgranicznie ;)

 

(jak komus brakuje brutalnej sily dwarfa, albo chcialby pogadac w czasie gry, wysylajcie info na psn/pw)

Odnośnik do komentarza

nobody, wątek podstawowy pęka szybciutko, ale tu chodzi o wielokrotne robienie lvli i ogólny looting + lvlowanie... do tej pory zrobiłem całą kampanię tylko jedną postacią, a w sumie mam 48h na liczniku.

 

Jaczes, zaraz poleci zaproszenie. Póki co mam tylko dwarfa >60lvlu, więc pewnie nim będę grał.

Odnośnik do komentarza

pograłem z 3 godziny i czym tu sie jarac ? gra jak za czasów automatów, chodzona napieydalanka 2d jak Cadillacs and Dinosaurs, ze zbieraniem lepszych przedmiotow jak w Diablo (no ale to przeciez takie nudne, klepiesz i tylko lepszy gear masz)

 

nic innowacyjnego tu nie zobaczylem jak narazie, momentami jest taki chaos na ekranie ze klepiesz tego kwadrata i nic nie widzisz, no ale sie cieszysz bo twoja postac rosnie.. gdzie tu ten najlepszy ex na ps3 ? no chyba ze pozniej ten arkejkd ktory powienien kosztowac 40zł jak DUST z x360 zamienia się w goty. dajcie znać.

 
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekaj bo nie wiem o co kaman. Wszyscy jaraja sie tym ze jest to Old Skul chodzona bijatyka z fajnym rozwojem postaci i farmieniem gearu. Kupiles ta fajna chodzona bijatyke z rozwojem postaci i farmieniem gearu i masz jej za zle ze jest bijatyka z fajnym rozwojem postaci i farmieniem gearu ?

 

To tak jak kupic Trylogie Pudzianow i marudzic ze w grze sie fajnie strzela

Nie wiem gdzie ktos pisal o jakiejs innowacyjnosci ( Ok Remmi i macanie scian lapka jest troche innowacyjne jak na ten gatunek )

Odnośnik do komentarza

Bartiz szczerze to mam nabite ponad 100 godzin i nie nudzilem sie nawet przez minute. Mysle ze wiekszosc grajacych ma podobne odczucia nie pamietam kiedy ostatni raz jakas gra posadzila moja tlusta dupe przed tv na dluzej niz 15h i mowie to o kazdym prawie tytule AAA jaki wyszedl przez ostatnie lata. DC 180 zl 100h zabawy a bedzie jeszcze wiecej>TLoU 15h zabawy ktora o malo mnie nie uspila :D Co kto lubi ja sie na takich grach jak DC mozna powiedziec ze wychowalem i dlatego strasznie mi podeszla i tak jest to dla mnie EX roku

Odnośnik do komentarza

a gra posiada granie w tzw cross playu, miedzy vitą?

---

Edit, dobra napiszę Wam coś. Ja się wychowałem na salonach... gier, gdzie królowały 2D napierda.lanki: Cadillaci, Final Fight, Punisher. Od paru dni się czaję na DC, ale jeszcze i GTA nie skończyłem i cholera. Był u mnie kolega, wypiliśmy po piwku/ papierosek:) i tak czytam ten temat + siedzę na Allegro... i chyba zaraz zamówię. Będę żałował?

Jakie są plusy tejże gry/ minusy?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Plusy

-Lokalny Co-Op do 4 graczy

-6 bardzo rozniacych sie od siebie klas

-piekna grafika i fajna muzyka

-za(pipi)isci bossowie

-jak ci gra podejdzie to w sumie 200h zycia w dupe :D

 

Minusy

-Poziom trudnosci Hard ( jest na prawde nudny ) wiec srodkowe 10h gry zamula

-Jak nie lubisz tego typu gier to watpie bys sie nagle nawrocil

-Momentami (pipi) widac

Odnośnik do komentarza

ja spędziłem przy grze około 130 godzin, jedynie Amazonke mam na 99lvl, Elf kolo 70lvl, i startuje z Wizardem. Gra na inferno już dawno zaliczona i łupie labirynt gdzies kolo 21 poziomu (jest chyba 100). Jak na z pozoru prostą i nie skomplikowaną gre to naprawdę jest co robic. Dla porównania w GTA 5 grałem może z 10 godzin i sprzedałem, a ta gra sprawia wiele radochy i dawno tak dobrze się nie bawiłem.

 

co do minusów gry to naprawdę trzeba szukac na sile, ale to co mi najbardziej doskwierało to roz(pipi) na ekranie przy kilku graczach ale można do tego przywyknąć.
 

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Ukyo, szkoda, ze dopiero teraz piszesz, bo ja wzasadzie od piatku tez tylko spalem i gralem w dc. Szczyt aktywnosci w te dni to wyjscie z psem na s*anie. Az sie troche sam na siebei wkurzam, ze caly weekend spedzilem na konsoli, ale DC mnie zmiazdzylo :)

 

Nie wiem, czemu ktos wiesza psy na tej grze. Tutaj trudno sie bylo pomylic: golym okiem bylo widac co to za gra.

Nie wychowalem sie na takich grach automatowych, jak niektorzy tutaj, ale to oldschool pelna geba, ktorego mi brakuje. Bez wzgledu o jakiej platformie mowic - atari, c64, amiga, pegazus itd. - na kazdej byly tytuly z podobnym feelingiem. Kwestia wkrecenia w ten klimat. Juz o tym pisalem, pierwsze godziny wywolaly u mnie maly mindfuck, ze niby za prostomi za plytko to wszystko zrobiono, ale z czasem zaczalem to lylac i wsiaknalem... Fakty sa takie, ze gra caly czas potrafi zaskoczyc nowymi patentami. Jest niski prog wejscia, ale wymasterowanie tego zajmuje troche czasu.

Odnośnik do komentarza

No Infernal daje w dupe juz teraz dopiero co Wampirzyce ubilem i mecze sie z Golemem bo samemu ciężko moby ogarnąć z obu stron

 

Dziś i jutro grać raczej nie bede bo praca ale mam wolne środa czwartek piątek więc można sie na jakieś granie wstępnie umówić tylko nie za dużo osób bo gram Wizzem i jak zacznę stać ogniem to nic nie widać xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...