Skocz do zawartości

Gravity Rush


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem wątek główny- świetna gra! A przynajmniej jej druga połowa, gdzie już obczailiśmy gameplay i nowe moce bohaterki z czym gra staje się naprawdę miodna. Ostatnie dwie misje rewelacyjne okraszone piękną muzyką (polecam grać na słuchawkach). Jakbym grał w stare "fajnale" z czasów PSX'a. Podobał mi się też komiksowy charakter opowieści. Teraz zabieram się za chellenge i bez wahania kupuję wszystkie DLC. Rajcuje rozwijanie levela kotki, więc cisnę platynę.

Więcej takich exów na Vitę wykorzystujących możliwości konsolki! (czekam na Terraway i Batmana)

 

PS. tak mnie naszło na myśl- grająć w takie tytuły w ogóle nie mam ochoty odpalać tych głupich popierdółek na smartfony, które robią furorę nie widzieć czemu. Mam Samsung Galaxy S3 i naprawdę kompletnie nic nie wciąga (już nie mówiąc o dotykowym sterowaniu).

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...

Gravity Rush to może nie jest jakiś singlowy moloch na 30 godzin, ale klimat to ta gra ma bombastyczny ^^. Rozgrywka też jest fajowa, i wciągnęła mnie do tego stopnia, że zrobiłem platynke, co nie zdarza się u mnie często.

Czekam mocno na GR2, i mam nadzieje, że gra wyjdzie tylko i wyłącznie na Vite, a nie na PS4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
Gość Kasias

Skończone. Ameryki nie odkryję, jeśli napiszę, że to diamencik - taki nieoszlifowany i lekko przybrudzony, ale jednak. Pomysł na rozgrywkę wyśmienity, realizacja dobra, a miejscami nawet bardzo. Niestety, kilka pierdółek przeszkadza - gravity kick lubi w jakiś dziwny sposób "nie wejść" w przeciwnika, mimo że Kat zalockowała buta idealnie, kamera potrafi zaszaleć na całego, przydałoby się także kapkę więcej różnorodności (pozbawianie bohaterki mocy to słaby pomysł). Wszystkie te usterki w pełni obrazuje finałowa walka, którą można regularnie przegrywać trochę nie z własnej winy. Poza tym brawa: za obłędny design, za przesympatyczną główną bohaterkę (jest taka cuuuuuuuute), sporo rzeczy do robienia na boku (niby to standard, ale łapanie orbów i rozwijanie skilli wciąga jak diabli), za lekki klimat. Twórcy Siren nie popisali się też przy fabule, ale generalnie nie przeszkadza. Zateasowany rok temu sequel ukaże się zapewne na PS4 i tutaj spodziewałbym się już totalnego killera. Nic, tylko czekać na info od Sony.

 

"Jedynce" mocarne 8 należy się jak psu buda - absolutny top gier na Vitę. Kto nie ograł, niech nie zwleka już ani chwili.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość Kasias

IGN podało wczoraj, że na początku lutego zejdzie embargo na preview dwóch japońskich gier na konsole Sony: jedna pochodzi od Japan Studio (i nie jest to The Last Guardian), a o drugiej nie mogli wspomnieć w ogóle. GRAVITY RUSH 2 to tutaj pewniak - pytanie czy na PS4, czy na Vitę. Obstawiam pierwszy wariant.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

designed for the PS Vita

 

Ta część się zgadza. Ale na Vitę ostatecznie wcale wyjść nie musi xD. Skip na PS4 przy obecnej sytuacji obu tych konsol oraz strategii Sony, to 90%. No i sam reżyser gry napisał w grudniu, że kiedy na początku roku zobaczymy GR2, zrozumiemy, dlaczego od TGS 2013 w temacie panowała cisza.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Gierka na vite była po angielsku?

Kupiłem remastera na ps4 i jest po polsku, ale nie pamietam jak było tam.

W ogóle tak sobie pomyślałem, że niegdyś świetne gierki dawali w plusie, jak np GR. I pamietam, ze tak mało gier wychodziło na vite, a Sony takie dobre gry dawało i... bałem sie żew końcu zabraknie gier do plusa. No i wykrakałem :/

Odnośnik do komentarza

No bo po piwkach miodowych jestem, to moze złe sie wyraziłem:) ale przyznasz ze pierwszy rok plusa na vite był zarypisty. Sam robiłem listę tych tytułów na swoją stronkę i jak to przeglądam to jestem w szoku. Ps4 nigdy nie miało tak dobrego plusa.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.