Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

fajne te ujęcia z perspektywy parkera kiedy śmiga po mieście - jak z mirror's edge. swoją droga oprócz pokazanego na zwiastunie connorsa/lizarda, spidey będzie miał w filmie jeszcze jednego przeciwnika - proto goblina, w którego wcieli się znakomity irrfan khan. pewnie przygotowują fundamenty pod osborna, w którejś z następnych części.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

fajne te ujęcia z perspektywy parkera kiedy śmiga po mieście - jak z mirror's edge. swoją droga oprócz pokazanego na zwiastunie connorsa/lizarda, spidey będzie miał w filmie jeszcze jednego przeciwnika - proto goblina, w którego wcieli się znakomity irrfan khan. pewnie przygotowują fundamenty pod osborna, w którejś z następnych części.

 

Super :D Dziwne, że nigdy wcześniej nie słyszałem o Proto Goblinie z uniwersum Spider-Man'a. Widać, że może w dalszej części serii nawiążą też do wątku rodziców Parkera, w komiksie kim byli ? Szpiegami ?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

fajne te ujęcia z perspektywy parkera kiedy śmiga po mieście - jak z mirror's edge. swoją droga oprócz pokazanego na zwiastunie connorsa/lizarda, spidey będzie miał w filmie jeszcze jednego przeciwnika - proto goblina, w którego wcieli się znakomity irrfan khan. pewnie przygotowują fundamenty pod osborna, w którejś z następnych części.

 

Super :D Dziwne, że nigdy wcześniej nie słyszałem o Proto Goblinie z uniwersum Spider-Man'a. Widać, że może w dalszej części serii nawiążą też do wątku rodziców Parkera, w komiksie kim byli ? Szpiegami ?

 

tych goblinów to bylo cała czeladka ale tez nie słysząłem o proto-goblinie :blink: i tak, byli szpiegami (ale w drugą stronę szpiegowali dla ruskich) ale tak naprawde grali na dwa fronty dla organizacji Shield (usa) (jakoś tak chyba było)

 

propsy za emme stone

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Marc Webb i Andrew Garfield to fascynujące połączenie, ale Webba po jednym filmie trudno uznać autorem w stylu Anga Lee czy chociaż Nolana, a Garfieldowi nikt nie broni się wyprzedawać, jeśli ma na to ochotę. W pojedynkę filmu nie uratuje. Scenariusz napisało dwóch kolesi: jeden od adaptacji "Harry'ego Pottera", a drugi od... "starej" trylogii "Spider-Mana". Tutaj zapala się pierwsza żółta lampka. Zajawka jak to zajawka, nic na niej nie widać. Pójdzie się za rok i zobaczy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko dla mnie ten trailer jest nudny i trochę zbyt poważny? Spider- Man musi zawierać elementy komediowe i rzucanie dow(pipi)nych kwestii do przeciwników. Najwyraźniej chcą z tego zrobić coś na kształt nowej trylogii Batmana.

Zabawne teksty pajaka ok, ale kiczowate sceny a la zwisająca na gzymsie laska, czy pożar budynku nie są ok. Rozumiem, że to na podstawie komiksu, ale bez (pipi)a przesady...

Odnośnik do komentarza

dla mnie z poprzedniej trylogii tylko jedynka jako tako trzymala poziom, reszta to kompletna zenada, pod kazdym wzgledem... tak wiec nastawiam sie z mysla "gorzej byc nie moze" odnosnie tego reebotu.

Pamiętam jak jakoś niedawno oglądałem po raz któryś jedynkę i myślałem, że poskręcam się ze śmiechu. Ten film się strasznie zestarzał. Efekty takie sobie, kostiumy jak z Power Rangers. Moim zdaniem dwójeczka była najlepsza( oczywiście po wycięciu wszystkich żenujących akcji).

Odnośnik do komentarza

dla tych co obawiają się o zbyt mroczny charakter filmu: relacje z pokazu na comic-conie zgodnie mówią o tym, że spidey to bezczel i szydzi z przeciwników jak trzeba. dowiedzieliśmy się również, że peter jeździ w filmie na desce i chodzi w koszulkach ramones ;).

Odnośnik do komentarza

Akurat to, że jeździ na desce, to była pierwsza rzecz, jaką było wiadomo. W końcu pierwsze zdjęcie, jakie pokazano, to był Garfield w stroju Spider-Mana na czarnym tle (czyli tyle co nic), a bodaj drugie, jakie pokazano (na początku maja), to to zdjęcie.

 

PH7ISgBTeFDbb8_1_m.jpg

 

 

Generalnie mogę tylko powiedzieć oczywistość, że minutowy zwiastun, w połowie składający się z fragmentu jednej sceny akcji, udostępniony na rok przed premierą filmu, nie świadczy naprawdę o niczym.

 

Więcej wynika z wywiadu z reżyserem. Ten stwierdził, że zależy im na pokazaniu bohatera jako dziwaka, ścisłowca na granicy autyzmu, kolesia z zewnątrz. Cytat: "jest niedojrzały, ma instynkt punkowca. W duszy ciągle jest ważącym 50 kilo popychadłem". W takim razie Andrew Garfield jest do takiej roli dobrany idealnie. Nawet nie będzie się musiał wysilać, by stworzyć najlepszą kreację pierwszoplanową w historii "filmów komiksowych". Oczywiście, jak mówiłem, on sam filmu nie uratuje.

 

Inne opinie reżysera: zależy mu na "realizmie" scen akcji, żeby numery - chociaż podrasowane komputerem z racji "supermocy" bohatera - były fizycznie wykonywalne przez człowieka. Jak twierdzi Webb, ekipa poświęciła na to wiele, wiele czasu.

 

Emma Stone też stwierdziła, że film ma być bardziej "o życiu", niż poprzednia trylogia, że się skupiają na oddaniu pewnych ważnych chwil w życiu człowieka. Hehe. Zobaczymy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.