Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Masorz napisał:

Hardy się teraz musi tłumaczyć z tego co powiedział:

 

 

 

Pięknie się wije, no ale bossowie z Sony musieli zainterweniować po sabotowaniu własnego filmu :pawel: 

Wszystko zależy od pozycji w Hollywood. Dlatego podobał mi się wywiad gdzie Jeremy Irons jechał po BvS. I tak nic mu nie zrobili bo Irons to utalentowany i ceniony aktor. W sumie mam beke z wywiadów z planu i to jak aktorzy pocą się by wydobyć jakieś pozytywy z gównianego obrazu bo tak mają w kontrakcie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2018 o 14:49, Masorz napisał:

Spoko.

Jeszcze tylko tutaj to zostawię:

Last Jedi na MC ma Metascore 85 "Must see", wiec tak srednio bym sie tym sugerowal :) 

Pewnie obejrze venoma, jak bedzie w wypozyczalniach (bo kilka komiksow jak bylem maly czytalem i bardzo lubilem ta postac), ale tez sie obawiam, ze to bedzie (pipi) obesrane.

Np TMNT pierwsza czesc byla slaba, ale i tak mi sie podobala, bo nostalgia wleciala (zwlaszcza gdy zaczeli krzyczec cowabanga :D).

Odnośnik do komentarza

Venom - jak już się na dobre rozkręca to się kończy :reggie: 

 

Sam Venom fpytkę, idealne przeniesienie z komiksu, reszta na trzeźwo już się nie ma za bardzo czym bronić. Buddy movie gdzie Hardy spiera się ze swoim drugim ja? No ujdzie. Nawet to PG-13 tak nie raziło. Scena w biurowcu z policjantami GOTY i w końcu czuć power. Jedynie ten Riot niepotrzebny i wrzucony chyba trochę na siłę. Drugą część z Carnage już jednak raczej poproszę w R. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2018 o 18:28, Rudiok napisał:

I cyk, 200 baniek w weekend pękło. A w oddali słychać pęknięte du.py krytyków i strzelanie korków od szampana w Sony. 

 

https://www.forbes.com/sites/scottmendelson/2018/10/07/venom-box-office-7-lessons-205m-weekend-tom-hardy-michelle-williams/#3cdac92338dd

 

 

jezus Maria, komu pęka niby dupa. 

 

Wy jesteście jacyś po(pipi)ani, jeśli myślicie, że krytycy nie mogą po nocach spać bo komuś innemu podobał się film, który oni obsmarowali gównem. Też nie możesz przeżyć, jak inni wpieprzają golonkę, jak ty nia rzygasz? Po za tym każdy krytyk ma swoją opinię i na codziennej stopie krytycy się ze sobą nie zgadzają. (pipi)a, co niby jest z dyskusji w której każdy się ze sobą zgadza i klepie po plecach? 

Ja nienawidzę nowego Venoma, ale niech kręcą Venom od 2 do 4, dobrze dla nich, będzie na chleb dla ekip filmowych.

Odnośnik do komentarza

Gorzej jeśli przez sukces Venoma Holland nie będzie już Spoderem w MCU po Avengersach 4 i Far From Home, bo Sony pójdzie mocno w swoje ułomne spider universe. Zaczynam naprawdę doceniać cheesowe pierwsze dwa Spidery Raimiego i trząść dupą o Morbiusa i Ostatnie Łowy Kravena (komiks jest genialny i naprawdę nie zasługuje na kolejny gwałt producentów). :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Prędzej skreślą Venoma i ich spiderverse tak jak Sinister 6 po Amazing 2. Marvelowskiego Pająka i tego od Sony nie bierzcie za jednego i tego samego bo tylko transfer zawodnika do innej drużyny. Na razie nikt nie mówi na poważnie o crossoverze z Pająkiem w kreacji Hollanda, raczej obstawia się angaż nowego Parkera choć nie wyklucza się Hollanda. To trochę jak z Damonem Herrimanem, który wcieli się w Mansona w dwóch projektach: u Tarantino i w drugim sezonie Maindhunter. Ta sama postać, inne realia. Wszystko zależy od tego czy i jak dogadają się Sony i Disney ale na pewno byłoby to bez żadnych nawiązań do Marvela , Avengersów i filmów z Pająkiem w tym uniwersum.

Sony przy Venomie z PG-13 zostawia sobie furtkę na ewentualny crossover (plus niższa kategoria wiekowa=więcej pieniążków) ale robi to z dystansem (stąd brak klasycznego znaku na klacie i zmiana originu). Dodatkowo sami chyba jeszcze nie wiedzą jak to ma wyglądać i żeby nie mącić za bardzo nie nawiązują do Spider-Mana. Kraven, Morbius i Cat&Sable będą testem. Morbius ma na razie największe szanse na filmowanie więc jeśli wyjdzie i podzieli "sukces" starych pająków Sony wywali projekt do kosza, a Peter będzie dalej bujał się z panią Kapitan i nowymi Avengersami. 

Oczywiście może wywalić całość jeszcze przed Morbiusem.

Odnośnik do komentarza

Aż mi przypomniałeś, jakim obsada trylogii Raimiego była castingowym niewypałem, i to w najważniejszych rolach. Zresztą pod względem filmowym też za tą serią nie przepadam i reset w postaci pierwszego TASM, który obok Homecoming jest dla mnie do dziś najlepszym filmem o Pająku, przyjąłem z radością. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...