Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czyli mniej-więcej zgadzałoby się akurat z tymi "urodzinami RE". W sumie to będę zdziwiony jak nie padnie jutro/pojutrze zapowiedź RE6.

 

Tylko kurde Bliski Wschód czy prędzej coś tam mówiono o Chinach już na starcie średnio mi leżą. Chociaż wszystko zależy jak to zapoda Capcom, dobre-klimatyczne miejscówki do Residenta mogą usadzić i w Polsce heh. Co by nie było mimo iż ostatnimi tytułami jestem "zawiedziony". To sama seria i zapowiedź RE6 nadal mnie jara (na razie).

 

Tylko Bliski Wschód, Chiny czy kosmos błagam o zombie...

 

Właśnie pojawiła się nowa plotka jakoby:

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/01/19/rumor-chris-and-leon-to-star-in-resident-evil-6.aspx

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

...eh...biegam i "szczelam"...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...przynajmniej są zombiaki. Po czwórce i piątce nie mam nawet nadziei. Poczekam i może miło się zaskoczę, chociaż wątpię - w końcu dzieciaki znudziłyby się przy czymś, co przedkłada klimat nad wykręcone akcje.

Odnośnik do komentarza

trailer świetny, jaram sie

 

czego bym oczekiwał od samej gry? skoro jest Leon i Chris, to mógłby być też podział gameplayu - horror (Leon) i akcja (Chris), taki mix bym łykał jak pelikan, osobiście jestem fanem nowych napakowanych akcją Resi 4 i 5, ale DLC Lost in Nightmares przypomniało mi że opuszczone stare rezydencje też są bardzo atmosferyczne i własnie o taką sekcję bym prosił w RE6 :ph34r: ten mutant/tyrant co wygląda jak Bane...Capcom czerpie inspiracje z lotnych tematów :)

 

@balon1984, te wślizgi i maxpayne'owe strzelanie z ziemi też łykam bez popitki, im bardziej rozbudowany gameplay tym lepiej

Odnośnik do komentarza

A kim jest ten koleś, który naparza się na pięści i biega z tą laską?

Wygląda jak klon Weskera.

 

Reżyser - Eiichiro Sasaki (Star Gladiator, Jojo's Bizarre Adventure, Tech Romancer, Project Justice, Power Stone 2, Resident Evil Outbreak, Resident Evil Outbreak 2, Zack & Wiki, Bionic Commando)

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dla mnie bez szału, bardziej już jarałem się RE5 i jego "next genowością".

 

Co z tego że dadzą Chrisa i Leona skoro klimatu trzech pierwszych częsci nie czuję. Gdzie ta tajemnica, strach itd. Ten trailer pokazał mi jedynie że Capcom próbuje, ale średnio im to wychodzi. Widać Ci utalentowani ludzie w Capcom już dawno tam nie pracują. Bo ja nie chcę kolejnej strzelanki, chcę SURVIVAL HORRORU!

 

No ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

A kim jest ten koleś, który naparza się na pięści i biega z tą laską?

Wygląda jak klon Weskera.

 

 

prawdopodobnie to jest Alex Wesker, na trailu ściga go ten Bane-nemesis, może jest goodguyem i nasłali na niego tyranta żeby go skasował

 

http://residentevil.wikia.com/Alex_Wesker

 

a poniżej jego papa

 

http://www.youtube.com/watch?v=9RIAkaKttMQ

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bez szału, bardziej już jarałem się RE5 i jego "next genowością".

 

Co z tego że dadzą Chrisa i Leona skoro klimatu trzech pierwszych częsci nie czuję. Gdzie ta tajemnica, strach itd. Ten trailer pokazał mi jedynie że Capcom próbuje, ale średnio im to wychodzi. Widać Ci utalentowani ludzie w Capcom już dawno tam nie pracują. Bo ja nie chcę kolejnej strzelanki, chcę SURVIVAL HORRORU!

 

No ale zobaczymy...

 

Tak, bo w jedynym sh w tej generacji (Dead Space) strzelamy raz na godzinę.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie chce nic mowić ale niektore momenty na tym trailerze to mi sie graficznie kojarzyły z RE4 na ps2.... grafika w porownaniu np z uncharted wyglada dosyc kiepsko. wrecz gorzej niz RE5 ? :/

 

pozatym mogli by w koncu odejsc od tych nic-nie-robiących pistoletów. zupelnie nie czuc w nich jakiejkolwiek mocy. i nie domagam sie strzelanek, ale jak juz beda fragmenty gdzie sie strzela to powinno być mięsne rozwalania zombiakow, a nie pierdziawka , o niech w koncu zrobia ślady krwi po trafieniu we wroga. jakos R* potrafili to pieknie zrobic w sandboxie (RDR) a tutaj w dodatku sa zombie a nie ludzie, wiec nie powinno byc kwesti etycznych zeby dosadni ukazac trafienia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...