Skocz do zawartości

Resident Evil 6


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież wiadomo, że gra jest dobra. Co najmniej. Można się wkurzać na wady, na to, że to "już nie jest "ten" Resident", ale trzeba być już naprawdę najniższej kategorii hejterem, żeby nie potrafić docenić plusów tego tytułu i nazywać go szrotem.

Już od czwórki wiadomo było, w jakim kierunku pójdzie Capcom, piątka tylko to potwierdziła, więc bicie piany o formułę rozgrywki jest słabe jak nełoplusz.. RE6 jest cholernie obszerny, bogaty w treść i zapewnia jakieś 40 godzin rozrywki na konkretnym poziomie. A rozdziały Leosia to kop w pysk, tego mi brakowało w grach z serii od dawien dawna!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak dla jasności z Leona zrobili emo lalusia dopiero przy okazji 'czwórki". Wcześniej nie był nawet blondynem. LMAO

 

re2leon_vidcap1_lg.jpg

 

Generalnie sporo rzeczy spier...li od czasów "oldskulowych" residentów. :whistling:

 

Od czwórki to właśnie Leon jest badassem, który niszczy bossów samym nożem. Trudno żeby Kennedy nadal wyglądał identycznie jak w Raccoon to był zwykły młokos pierwszy dzień na służbie. Lata minęły i rozwinął się do residentowego terminatora.

 

Ale mi tam tylko chodziło o kolor włosów i uczesanie. No w RE6 przynajmniej dostał zarost i wizualnie wypoważniał jak Dante w DMC4

@ Gary: I nie był rudy lecz szatynem :D

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ale sęk w tym że nie wiem jak wejść do inventory %-) nie wiem czy coś u mnie się nie wiesza bo często nie mogę zbierać amunicji i przedmiotów :(

 

mogę korzystać tylko z tego menu na krzyżaku kontekstowe takie :(

 

Panowie czy do inventory wchodzi się przez Y ? bo teraz naroidziło się podejrzenie, że po ostatnim upadku pada Y się zepsuł :(

Edytowane przez mario4
Odnośnik do komentarza

nie mam instrukcji bo grę mam od kumpla porzyczoną jako fan serii chcę najpierw liznąć zanim się skuszę na kupno do kolekcji

 

muszę w takim razie znaleźć drugiego pada bo pewnie Y mi nie działa

 

dzięki za pomoc

 

Miałem coś nie tak z Y na padzie i dlatego nie mogłem wejść w inventory :(

Edytowane przez mario4
Odnośnik do komentarza

A wie ktoś o co chodzi z savewaniem? Wczoraj całe 2 godzinki przeznaczyłem na przejście 1wszego chaptera na najtrudniejszym poziomie, ale jak to w zyciu bywa trzeba bylo skonczyć więc wyłączyłem gierkę. Dzisiaj odpalam a tam napis że save został uszkodzony!

 

PS. Nadmienie że zdarzyło mi się to wcześniej jak doszedłem tak do połowy 1wszego chapteru.

Odnośnik do komentarza

Save uszkodzony? Nie słyszałem o czymś takim.

 

W każdym razie masz tak, że gra robi save i checkpointy. Save robi wtedy, gdy jest ikonka maszyny do pisania. I dopiero wtedy, jak wyłączysz grę, to będziesz mógł rozpocząć od tego momentu. Checkpoint powoduje tylko to, że jak zginiesz, to od niego rozpoczniesz. Jak wyjdziesz i będziesz chciał wczytać grę, to załąduje Ci się od ostatniego "sejwu", a nie od checkpointa. Do tego, jak i skopanego inventory trzeba się przyzwyczaić ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A ja mam takie pytanie - kończę właśnie czwarty rodział Leonem i do teraz nie wiem jak w tej grze włączyć pauzę...ku*wica mnie bierze, bo albo muszę wyjść "na siku", albo się syn w pieluchę zesra, albo baba gdacze, że trzeba zrobić to albo tamto, i z reguły te systuacje mają miejsce podczas największej zadymy w grze...START nie pauzuje, BACK też nie, nawet wyjęcie baterii z pada nie pauzuje rozgrywki (co jest chyba jakimś ewenementem wśród tytułów na iksa)...

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na razie w kampanii Chrisa i za Chiny nie mogę zrozumieć jak Capcom mógł zrobić takiego babola - kampania Chrisa jest przedstawiana w formie strzelanki, więc czemu zamiast skupiać się na celnym strzelaniu w kółko wkurzam się na brak amunicji i na oszczędność z jaką gra mnie nią obdarza... ? Do przyjęcia jest to u Leona, bo tam mamy niby horror, ale na Allacha, nie w poziomach gdzie jest masa j'avo do ubicia a ja muszę biegać w kółko z nożykiem i czekać, aż konsolowy partner łaskawie odda parę celnych strzałów...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Gram w resident evil 6 na PC,jestem w 4 rozdziale Leona i zawsze po cutscenie ,kiedy gonię Adę i spotykam Chrisa mam mission failed,a bohaterowie od razu po niej umierają.

Czy to bug,czy coś robię źle?Przecież tam mnie nic nie zabija.Nie kumam o co chodzi.

Chodzi mi o pokój z dronami.Zawsze chris mnie wyprzedza i zostawia w pokoju,po czym następuje drugi atak dronów.Po czym musze wychodzić małą kratką,a gdy biegnę do końca trasy,zeskakuje na dół i kończy się cutscenka,mam mission failed.

Drony po strzale z shotguna padają,ale tylko gdy są przy mnie,inaczej nic się im nie dzieje,tylko odbijają się od strzału.

To jest nie do wygrania i brakuje mi już pomysłów.Utknąłem w takim dennym fragmencie gry,do tej pory problemów nie miałem.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...