Skocz do zawartości

Resident Evil 6


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

A RE równa się zbieraniu roślinek, czerstwemu voice actingowi, szukaniu i oszczędzaniu amunicji, omijaniu zombiaków, robieniu problemu ze ściągnięciem drabiny? Vege szczekają, kareta jedzie dalej 8)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ale jaki to jest niby wyznacznik? Wyobrażasz sobie, żeby komandosi uciekali przed zombie i mieli problemy z amunicją? Tutaj nie masz do czynienia z samotnymi bohaterami (?), na to przynajmniej wychodzi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że Bartezoo kibicuje starej szkole Capcomu. Luz, ja też kocham oldschoolowe Residenty, jednak nie mam absolutnie nic do nowych odsłon i bardziej dynamicznej rozgrywki, pod warunkiem, że zachowany zostaje mroczny klimacik (w piątce został s(pipi)y, więc tą część akurat często zdarza mi się hejtować). Trailer szóstki prezentuje się wprost wybornie i wszystko wydaje się być na swoim miejscu - fajny gameplay, ponura atmosfera, odniesienia do poprzedniczek i znani bohaterzy - w tej chwili nie mam się czego doczepić.

Odnośnik do komentarza

Chris spirdalaj, teraz czas na Leona, przestań sie wciskać ze swoim przerośniętym bicepsem wszędzie !

 

Mam nadzieje że Leon będzie miał ten tani-żartobliwy charakter z RE4, chociaż wygląda że spoważniał.

 

Chciałbym coopa, ale tylko jeśli nie będzie krzywdzić to gameplayu ( re5 był fajny tylko na coopa )

 

Jeśli nie wyjdzie na pieca, to chyba sprawie sobie xboxa przez to :D

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=a1lEs5y4udA

 

Przez pierwszą minutę o mało nie zesrałem się ze szczęście wierząc w powrót "starej szkoły RE" jak ktoś tu to określił czyli coś na miarę RE 0,1,2,3 czy Veronica

 

Niestety późniejsze fragmenty takie jak: 1:52 - 1:54 , 2:43 - 2:46 brutalnie pokazały że to kontynuacja czegoś na kształt RE 5 - czyli jak dla mnie dno, muł i jeszcze tona gówna pod tym.

 

Już ostatecznie przestałem wierzyć że kiedykolwiek powstanie RE w starym stylu. Ale czemu się dziwić jak dzisiejsze rzecze gimnazjalistów po zacięciu się na 10 minut na jakieś zagadce logicznej pisałby na necie "co za guwno nie kupujcie tej gry w to sie nei da grac!!!!!!11111 jakies zagadki są i przez to nie mogę przejsć do następnej lokacji xD xD xD WTF O_O ma być akcja jak w cod ^^"

 

Niezmiernie cieszę się że jest chociaż garstka ludzki którzy uważają że RE poszedł w bardzo złym kierunku.

 

Tym którzy zarzucają klasycznym RE zamuloną akcje, kiepski VA itp. graliście w części 1, 2 przy premierze czy po latach na emulatorze? Ciekawe czy za premiery tych części mielibyście te same zarzuty? RE 1 ma prawie 16 lat, RE 2 14 lat ....

 

Może po prostu jestem za stary na tą "ewolucje" którą serwuje na Capcom od części 5... w którą grałem i na którą byłem napalony ale wymiękłem dosyc szybko

 

Nie atakuje tych którym się ta gra podoba - gdybym nie znał tej serii i zobaczył ten trailer to pomyślałbym sobie że zapowiada się bardzo dobra, dynamiczna strzelanka. Ale jak mam w pamięci RE 1, 2, 3, Veronica i ten niesamowity KLIMAT i bardzo specyficzną rozgrywkę to żal mi się robi co się stało z tą serią...

 

PS 2:02 - 2:04 Czekam na Street Fighter VS Resident Evil Turbo HD Remix od Capcomu haha

 

PS2 Ink_ribbon.jpg

:)

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Ja grałem w RE 1,2,3 na PSX i fakt faktem klimat wtedy miażdżył,sam nie odważyłem grać w te gry wtedy.

Re 5 był zupełnie inny to gra akcji,nie survival i tak też go traktuje,ale granie w niego w coopie sprawiało mi ogromną przyjemność i nie nazwę tej gry crapem.Z niecierpliwością czekam na RE6 i fajnie znów będzie pomącić z kolegą w kooperacji :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ja również kocham stare Residenciki, taka dwójka czy trójka to dla mnie najlepsze gry W OGÓLE z czasów psx'a, no ale nie zamierzam wiecznie płakać nad tym, że seria poszła ostro w stronę strzelanki - takie są niestety prawa rynku, strzelanie jest i kurdebele prawdopodobnie już zawsze będzie w cenie, RE wydany w klasycznej formie nie zarobiłby teraz pewnie nawet połowy z tego co piątka, Capcom doskonale o tym wie i będzie się trzymać obecnego stylu rozgrywki - dla niektórych stety, dla innych niestety, ale tak już zostanie do końca. Przyznam, że mnie RE5 też nieco zawiodło, ale bynajmniej nie dlatego, że było w niej sporo strzelania (w RE4 było tyle samo, a tą odsłonę uwielbiam) - po prostu przekombinowali sprawę, totalnie schrzanili klimat i niepotrzebnie wcisnęli coopa - mam wielką nadzieję, że przy szóstce już takiej wtopy nie odp*erdolą, ewentualnie spróbują jakoś pogodzić style RE4 i RE5 (no sorry, ale akcje z Leonem zapowiadają MEGA klimat i prawdopodobnie będą czysto singlowe). Do tego widziałbym sporo fajnych smaczków dla fanów (więcej znanych postaci, jakieś Tyranciki, herby do leczenia itp.) i będzie IMO zarąbisty kawał Residenta.

Odnośnik do komentarza

Ja najlepiej wspominam pierwszą i drugą część,ten klimat,ta grafika.Trójka oczywiście też była bardzo dobra,a takie akcje jak z Nemesisem dawały radę ,ale było to dość lekkie odcinanie kuponów.Czwórka natomiast wnosiła wiele ciekawych elementów i była miłą odmianą od poprzednich resident-ów ,piątka podobnie,ale to nie było,co mnie na długie tygodnie przykuło do RE1 i 2.Teraz pozostaje czekać ,ale szczerze mówiąc ,również jak niektórzy nie jestem tym tak podekscytowany,ale wstrzymam się z opinią do pojawienia się jeszcze bardziej szczegółowych informacji.

Odnośnik do komentarza

zgadzam się 2 i 3 to perełki serii, ja nawet dziś gram w te gry i fun taki sam. Części 4 i 5 to były dobre gry akcji z Residentem jednak miały mało wspólnego, mnie formuła popaprańców biologicznie skażonych nie bawi, wole stare wysłuzone zombies, nowy trailer jest swietny, Ja już czekam, a na przystawke dostajemy RE:Op. Racoon City, wiec Capcom nie leniu(pipi)e, bravo!

Odnośnik do komentarza

ciekawe co tym razem capcom będzie sprzedawał jako DLC na płycie które mamy

 

Zgadzam się z tymi co narzekają, efektownych strzelanek mamy i tak za dużo a kultowa seria która przez lata wypracowała sobie milionów fanów survival horroru teraz ma za zadanie przyciągnąć fanów CODa czego sam Capcom nie ukrywa. Spoko niech dodadzą multi jakie chcą, tryb Mercenaries dla fanów strzelania ale w singlu mogli postawić na survival horror.

Graniem Leonem zapowiada się kozacko i to cieszy. Nie podoba mi się natomiast wizja grania 2-3 postaciami z czego każda dostanie pewnie po 3-4godzinki gry. Wczuwasz się w Leona, jest klimat i nagle wrzuca się do Chrisa i napieprzania w żołnierzy. Bo pewnie akcja między postaciami będzie leciała na zamianę jak w CoD czy GoW3, to nie pasuje do RE.

 

C4egV.png

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oby tego nie zmienili :D, chociaż teraz za każdym razem jak na nie patrzę, widzę kobietę robiącą loda żyrafie w butach.

 

Mogłem tego nie czytać :P

 

A co do tego co-opa to będzie się działo :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...