Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W kooperacji też potrafi znużyć, jak w krótkim okresie czasu robi się całą grę i wszystkie DLC. Musi być bardziej zróżnicowana środowisko, więcej klas postaci i pojazdów (może latające, coby szybciej się przemieszczać?).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekaw jestem co z tego wyjdzie, ale się nie napalam. Jedynka potrafiła być fajna, ale suma sumarum w większości czasu potrafiła przynudzić dlatego gry nie skończyłem. Na pewno muszą popracować nad prowadzeniem fabuły bo ten aspekt pierwszej części był iście tragiczny.

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę, tak naprawdę lata się od pktu do pktu, zupełnie nie zwracając nawet na treść tych zadanek. Nie wiem jak jest dalej ale do momentu w którym doszedłem czuć schematyczność, kilka pomniejszych zadań, główne z bossem i od ch.uja beznadziejnych w większości subquestów.

 

Ale mimo wszystko, ten uzależniający patent diablowy działa bardzo sprawnie w tej grze.

Odnośnik do komentarza

jak już jesteśmy przy życzeniach to mam takie samie odnośnie B2:

 

- zróżnicowanie gry, w jedynce 95% questów i głównej fabuły polega na zabij lub zbierz jakieś śmieci

- popracowanie nad fabułą i cut-scenkami bo coś takiego nie istnieje w jedynce

- bardziej zniszczalne otoczenie w B1 jedynie beczki można było wysadzić

- nowe pojazdy

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

info z game informera:

 

- Tryb kooperacyjny będzie prawdopodobnie przeznaczony dla 4 osób.

- Pojazdy mają być bardziej zróżnicowane.

- Jeden z środków transportu nazywa się Bandit Technical, a inny posiada miejsce do przewozu czterech osób.

- Eridium jest walutą, pozwala ona na poszerzanie możliwości broni i pojazdów.

- Gra zawiera nowych bohaterów. Jednym z nich jest Salvador - klasa Gunzerker. Włada dwiema sztukami broni jednocześnie (dowolny rodzaj).

- Główne postacie z "jedynki" nie są teraz grywalne.

- Bandyci mają własny arsenał.

- Każdy producent broni w grze posiada własną osobowość, kolory i motywy.

- Cały arsenał z pierwszej części został przed programistów odrzucony. Tworzą oni nowe menu środków eksterminacji wroga. Wzbogacimy je o akcesoria i naklejki.

- Misje fabularne będą dynamiczne. Porażka w jakieś z nich zostanie odzwierciedlona w przedstawionej historii.

- AI jest elastyczniejsza, bardziej wyrafinowana, wymagająca.

- Drzewko rozwoju umiejętności nie uległo większym zmianom.

- Powraca Claptrap.

- Kreacja NPC została poprawiona. Będzie ich więcej w świecie gry.

- Nie zabraknie interakcji dialogowych między graczami.

Odnośnik do komentarza

Nie robi wrażenia, dokładnie tak samo wszystko wygląda jak w jedynce - widać że nawet zachowanie przeciwników z gatunku 'fauna planety' jest bliźniaczo podobne do poprzednika (szarża/skok i odsłania plecki). Będzie trochę odtwórczy sequel, no ale jak poprawią to co spaprali wcześniej to i tak będzie dobra pozycja.

Odnośnik do komentarza

Będę czekał na tę grę z całą pewnością :). Jedynka bardzo mi się podobała poza jednym mankamentem. Chociaż to pewnie nie niedociągnięcie, tylko celowy zabieg. Tak czy owak, strasznie dziwiło mnie, że jak wykonywałem zadanie, gdzie musiałem np. zabić jakiegoś ważnego gangola, to po powrocie na to samo miejsce, koleżka dalej żył wraz z całą swoją armią! Rozumiem, że odradzanie się przeciwników jest w takich grach niezbędne do zwiększania poziomu bohatera, no ale bez przesady. Postacie kluczowe dla fabuły raz zabite, mogłyby nie wstawać z martwych.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jedynka była naprawdę świetną grą z doskonała animacją, pamiętam do dzisiaj jak pozytywnie się zaskoczyłem odpalając ten szpil. Ciekawi mnie postać Salvadora i jego umiejętności korzystania z dowolnych obu broni jednocześnie, zapewne zoom podczas celowania nie będzie wchodził w grę ale co zaoferuje drzewko w kwestii tej umiejętności i w jakie strony będzie można rozbudowywać tą postać.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.