Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ha! i kto jest ostatni? no kto? kto?

 

 

 

:yahoo: :yahoo: <krzyczące, wiwatujące tłumy> OFSAJD! OFSAJD! OFSAJD! </krzyczące, wiwatujące tłumy> :yahoo: :yahoo:

 

 

Spokojnie, mimo niespodziewanie świetnej kolejki (drugie miejsce, z tylko dwoma punkciorami straty do lidera ogqozo) czuję, że moi wybrańcy nadal mają spory potencjał, żeby wrócić na swoje stałe, ostatnie miejsce :good:

Odnośnik do komentarza

Asysty Przyrowskiego i kapitan Ljuboja troche uratowały kolejkę ;) Szkoda, ze nasze fantasy gry odstaja jeszcze troche od poziomu na zachodzie ( brak mozliwoscie podejrzenia za co punkty, brak autozmian ). Ale i tak jest fajnie, wygrajlige na gazecie chcialo dorownac poziomem fantasy premierleague i od miesiaca nie moze wystartowac :rofl2: Dobrych informatykow musza tam miec :yahoo:

Odnośnik do komentarza

Asysty Przyrowskiego i kapitan Ljuboja troche uratowały kolejkę ;) Szkoda, ze nasze fantasy gry odstaja jeszcze troche od poziomu na zachodzie ( brak mozliwoscie podejrzenia za co punkty, brak autozmian ). Ale i tak jest fajnie, wygrajlige na gazecie chcialo dorownac poziomem fantasy premierleague i od miesiaca nie moze wystartowac :rofl2: Dobrych informatykow musza tam miec :yahoo:

 

Ciiiiiiiiiii....

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Beka z wyborczej

z przykrością informujemy, że Wygraj Ligę nie ruszy w tej edycji.

 

Cały czas, wraz z zewnętrznym wykonawcą gry, intensywnie walczyliśmy z problemami technicznymi, które mieliśmy w serwisie - niestety nie udało się nam ich zlikwidować na tyle, by móc udostępnić Wam stabilnie funkcjonujący serwis.

Odnośnik do komentarza

Okej, pozakładałem różne ligi.

 

Liga Mistrzów:

 

http://fantasyligamistrzow.wp.pl - kod do ligi: 811669186

 

http://en.uclfantasy.uefa.com - klasyczna liga: 104763-18320

head to head: 104763-18325

 

Liga Europejska:

 

http://en.uelfantasy.uefa.com - klasyczna liga: 10317-1343

head to head: 10317-1344

 

Zapraszam wszystkich do gry, im więcej osób tym lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

Dziwna te FCL w tym roku. Na prawdę mam problemy ze skompletowaniem dobrej 11, pomimo tego że naprawde dobrych piłkarzy ( np. Xabi Alonso ) można wyrwać za bezcen. Macie przygotowane już formacje ?

 

U mnie obrona składa się z miksu piłkarzy Arsenalu ( raczej średnią grupę mają i jestem pewien że niczego spektakularnego nie wpuszczą ) i Manchetseru United i Milanu. W pomocy Valencia (wraca po kontuzji więc na 99% zagra w meczu z Beneficą) Nasri, Xabi Alonso i jeszcze kogoś sprowadzę. Na ataku maszyna do zdobywania goli, Cristiano Ronaldo.

Odnośnik do komentarza

LE:

----------------------Begović-------------------------

Douglas-----Gallas----Shawcross-----Wasilewski

Guti--------Pastore--------Pieenar-------Melikson

----------------Klose---------di Natale---------------

 

CL:

-----------------------Neuer----------------------------

Clichy----David Luiz------Smalling------Thiago Sliva

Nasri-----Valencia--------Aquillani-------Xabi Alonso

---------------Muller------Cristiano Ronaldo-----------

 

Ława: Gutor, Keita, Gignac, Skubić

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

CL:

 

-------------------------Szczęsny-------------------------

------Van der Wiel-----Luisão----Campagnaro-----

Fàbregas--------Mata--------Tošić-------Hazard----

-------Doumbia---------Agüero---------------Rooney

 

Ławka: Malafeev, Manduca, Filipenko, Kováč

 

LE:

------------------------Bizzarri-------------------------

John Arne Riise-----Gueye----K. Papadopoulos

---Guti--------Pastore--------Bale-------Melikson

Jovanović-----------Altidore------Raúl González

 

Ławka:

Sinan Bolat, Lala, Shawcross, Majstorovic

 

Na WP podobnie jak na UEFie, z jakimiś małymi zmianami.

Odnośnik do komentarza

Na pierwszą kolejkę:

 

De Gea - Clichy, Marcelo, Debuchy, Alderweireld - Goetze, Hazard, Janssen - Cristiano Ronaldo, Milito, Pilarz

 

Nad kapitanem jeszcze myślę. Wielu kandydatów.

 

Na ławce: Szczęsny, Ivanović, Shaqiri, Bus (niezły pomocnik z Otelul Galati; w ten weekend dostali u siebie 0-4 z Clujem, co oznacza, że wstawiając go do jedenastki okażę wielkie jaja, a to ważniejsze niż wynik... nie wiem ciągle jednak, za kogo). Ivanovicia zwłaszcza żal, ale naprawdę nie wiem, kogo tu wywalić. Kiepski trochę układ kolejek ma ten zbiór graczy, albo wszyscy dobry mecz, albo połowa zły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...