Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

No siema,

Zrobiłem ligę jak jeszcze nie ma, bo już można kombinować ze składem.
Jeśli już jest to proszę zignorować ten post, ale chyba nie ma.

Polecam dołączyć. Znowu was rozpier.dolę.
Nadałem lidze chwytliwe imię PSX EXTREME

 

Kod, żeby dołączyć:

 

 294540-109973

 

Póki co mam tak:
4zh3upO.png

 

 

 

Ale zanim 13 sierpnia najlepsza, najsilniejsza, najwspanialsza, najukochańsza, najbardziej emocjonująca i najbardziej seksowna liga na świecie ruszy, dokonam jeszcze pewnie miliarda zmian.

 

Dołączajcie skur.wysyny. To lepsze niż pokemony, ręczę.

 

 

 

 

 

 

https://fantasy.premierleague.com/
 

Edytowane przez Royal
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie z FPL mam taki problem, że zawsze w okolicach 25-30 kolejki tracę zapał (szczególnie jeśli różnica do przeciwników jest duża) i przestaję po prostu sprawdzać ani zmieniać skład. Chyba tylko raz od początku do końca ustawiłem wszystkie kolejki, a to już mój 7 sezon z rzędu. W dodatku szkoda że nie da się sprawdzić np. który byłem w poprzednim sezonie w forumkowej lidze, da się tylko sprawdzić wynik punktowy.

 

W każdym razie zacznę jak co roku, może teraz jakoś się uda dograć do końca.

 

U mnie wygląda to tak:

 

nkBYjSj.png

 

Oczywiście bramkarz i jeden obrońca tradycyjnie z drużyny Pulisa (ogólnie już chyba 4 sezon fpl zaczynam z McAuleyem). Leighton Baines w tym sezonie powinien wrócić do formy, ponadto odzyskał wreszcie stałe fragmenty które zabrał mu Martinez, więc liczę na parę goli z karnych i wolnych. Lamine Kone to najlepszy obrońca Sunderlandu i myślę że Moyes fajnie ich poukłada w obronie, Alderweirelda i Terry'ego nie muszę tłumaczyć. Ross Barkley po świetnym poprzednim sezonie jak na swój wiek (będąc Anglikiem, mając 22 lata strzelić 12 goli i zaliczyć 12 asyst to naprawdę coś) powinien iść tylko do przodu, ponadto dobrze zaprezentował się ostatnio z Barnsley gdzie strzelił gola i zaliczył asystę. Willian to najjaśniejszy punkt Chelsea w poprzednim sezonie i raczej powinien mieć pierwszy skład, Redmond strzelił ostatnio 2 gole w 2 minuty z Zwolle i też powinien grać od pierwszych minut (w końcu zastępca Mane). Andros Townsend pokazał że w słabszym klubie potrafi zrobić różnicę (bardzo dobrze grał w Newcastle), a Ozil to wiadomka. Z przodu najlepszy napastnik championship Andre Gray, niezniszczalny Defoe i Lukaku, który wciąż nie wiadomo czy zostanie na Goodison, ale wolę na niego postawić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

nie mam niestety zbyt wielkiej woli by ciągnąć tę zabawę przez cały sezon ale nowy sezon Ekstraklasy na ustawlige zaczynam od ustawienia 3-5-2:

                           Gostomski

Todorowski - Dziwniel - Madera - Siplak - Suarez

       P. Frankowski - Małecki - J. Wójcicki

                          Robak - Piątek

 

 

Wychodzę z założenia że w naszej biednej lidze najwięcej dobrego druzynie dajo gracze z 2 linii dlatego sciagnalem jednych z najlepszych ( i zarazem najbardziej kosztownych) piłkarzy którzy będą punktowali co drugi trzeci mecz. Jesli ta polska regularność (dobry mecz co 3 spotkania) potwierdzi się tam szanse być w górnej połowie tabeli graczy ;]

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...