Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

CL na stronie UEFY:

 

-----------------------Neuer----------------------------

luisao----v.Beresutski-------s ramos------t. silva

fabregas--kagawa------------hazadr-------gourcuff

-------------aguero---------------berbatov-------------

 

Rez: malafeev - da costa - j moutinho - lewandowski

 

 

 

 

LE:

----------------------Handanovic-----------------------

Wasyl--------a lopez-------senderos--------gallas

quaresma----pastore-------bale---------melikson

--------------falcao--------------raul-------------------

 

rez: szotkowski ljuboja gol chaves

 

 

 

 

DALEJ WIARA, ZAPISYWAĆ SIĘ BO COŚ MAŁO NAS

Edytowane przez lukas1988
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mój fajnal skład (uznałem, że Benzema w sumie powinien postrzelać więcej, niż Ronaldo):

 

De Gea - Marcelo, Clichy, Debuchy, Alderweireld - Hazard, Goetze, Janssen - Benzema (K), Milito, Pilarz

 

W rezerwie Szczęsny, Ivanović, Nasri, Shaqiri

 

Nie ma co, piękny ten skład mam.

 

 

Na WP założyłem jakieś wariacje wobec tego składu, z racji budżetu bez rezerwowych. Raczej będę patrzył tylko na UEFA.

Odnośnik do komentarza

Jest inny system zmian. O którym zapomniałem. Zmiany można zrobić między wtorkiem a środą, czyli powinienem dzisiaj wsadzić do składu piłkarzy wtorkowych. Już bym miał pewne czyste konto od Ivanovicia, ale że zaczął na ławce, to teraz go wpuścić już nie mogę. Głupie.

 

Poza tym, w sumie to samo. Nie ma SMS-ów... Jeden transfer co kolejkę za darmo, następne po -2 punkty. Punktacja w sumie taka sama. Bramkarze mają dodatkowe punkty za dużą ilość obronionych strzałów (punkt za 3 strzały), a reszta za dużą ilość przechwytów (punkt za 5 przechwytów). Nie ma punktów za wygrany mecz drużyny. Generalnie kluczowe jest to, co zawsze, strzelanie goli i czyste konta obrony.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że te przechwyty nawet coś tam dają. Nawet sporo graczy ma zaliczone 2, a czasem i 3 punkty dodatkowe za to. W ten sposób gra zyskuje więcej "realizmu", w sensie zbliża wartość gracza w fantasy i w realu. Wcześniej nie było sensu np. umieszczać defensywnego pomocnika, bo tacy nie punktują.

Odnośnik do komentarza

Europejskich pucharów poza meczami polskich drużyn nie śledzę w ogóle, więc CL sobie odpuściłem, a w Europa League zrobiłem zespół raczej z du.py, tak na oko:

 

Mihaylov

Wasilewski- Marcelo- Corluka- Riise

Simao- Hugo Viana- Melikson- Bale

Klose ©- Raul

rez. Kuciak, Jędrzejczyk, Claudemir, Biton

 

Większość swojego trenerskiego kunsztu skupiam jednak na Ekstraklasie, gdzie moi wybrańcy po raz kolejny nie zawiedli, spier.dolili kolejkę i wrócili na ostatnie miejsce <_<

Odnośnik do komentarza

Tutaj czerwona latarnia <elo>

Dołączyłem też do EL, a co mi tam.

Jest gdzieś jakiś link albo nazwy ligi do Fantasy Europe League, chętnie dołączę , ale nie wiem gdzie :) ??

 

Ok, znalazłem , dołączyłem, teraz czekają was baty :)

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza

No ja nie mogę, co ten Łotysz wyprawia. FPL wygląda póki co jak zabawa "kto wziął Rooneya", a FE jak "kto wziął Rudniewa". Trochę zbyt monotonne na moje gusta.

 

11 goli, jak to w ogóle wygląda. W zeszłym sezonie tylko trzech piłkarzy tyle osiągnęło przez cały sezon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...