Skocz do zawartości

Resistance: Burning Skies


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jestem gdzies w drugim etapie , i niestety ale gra jest bardzo slaba , spodziewalem sie idealnie przeniesionej gry z ps3, a tu taka ,,niespodzianka''. Animacje chimer bardzo slaba a spodziewalem sie conajmniej poziomu Resistance1, co do grafiki to jest w stylu Resistance z ps3 tylko ze tworcy jakby wyprali kolory i obcieli wiekszosc efektow. Wrogowie po zabiciu znikaja po 2 sekundach ?!? Jesli jestescie fanami Resistance to uwazajcie na ten tytol bo z gra z PS3 laczy go tylko nazwa. Wstepnie 6+/10 , to tak na szybko jak skoncze singla i pogram pare godzin w multi to napisze cos wiecej.

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

To najgorsza czesc z seri (R:Retribution na psp byl zayebisty), zwolnienia zdarzaja sie przy eksplozjach i jak na ekranie pojawia sie wiecej niz 6-7 przeciwnikow na raz co dziwi przy tak niskim poziomie grafiki. Przegladajac liste trofeow mozna sie chycic za glowe ,gra wymaga tylko przejscia raz singla by dostac platyne ( zloto jest zagranie jednego meczu online !?!?!)

Odnośnik do komentarza

jak kto, w recenzjach piszą, iż w multi może grać 8 osób

Ok ale porownujac to z Resistance 2 gdzie moglo grac 64 graczy :P,tu przy tak kiepskiej grafie mogli podwoic liczbe graczy , z drugiej strony wifi pozera energie szybciej przez co mogli by nie sprostac wymogom sony co do zywotnosci bateri na dana gre. Grafa w tej grze jest tak abstrakcyjna jak obrazy picassa , widac ze boryka sie z trudnosciami wieku dzieciecego gdzie pierwsze levele to koszmarki a im dalej w las to .... cos mi sie wydaje ze Uncharted zostanie najladniejsza gra na PS VITA przez caly cykl jej zycia...

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru bronić Vity, że to początkowe dopiero gry, twórcy mieli dużo czasu ( moim zdaniem ) by dopracować silnik.

To prawda że jest tylko 6 poziomów ??

Co do multi się nie wypowiem, lecz w R:R na PSP było to całkiem dobre multi ( do póki nie pojawili się cheaterzy ... ).

 

Miałem kupic PSV właśnie z R:BS, jednak po waszych opiniach co do gry, i dużej rozbieżności w recenzjach, na razie się wstrzymuję.

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru bronić Vity, że to początkowe dopiero gry, twórcy mieli dużo czasu ( moim zdaniem ) by dopracować silnik.

To prawda że jest tylko 6 poziomów ??

Co do multi się nie wypowiem, lecz w R:R na PSP było to całkiem dobre multi ( do póki nie pojawili się cheaterzy ... ).

 

Miałem kupic PSV właśnie z R:BS, jednak po waszych opiniach co do gry, i dużej rozbieżności w recenzjach, na razie się wstrzymuję.

Lepiej poczekac na Gravity Rush

 

Ja od poczatku wiedzialem, ze Resistance na PSV bedzie szajsem i nie mylilem sie. Kiedy po poczatkowych prezentacjach gry jechałem po niej w newsach na PPE zostalem obrzucany negatywnymi komentarzami. Coz, widocznie niektorzy nie potrafia dostrzec, z ktorej gry bedzie hit, a z ktorej badziew.

 

Poza tym studio Nihilis czy jak tam oni sie wabią widocznie nie potrafia tworzyc gier. To nie wina PSV, to wina nieumiejetnosci programistow. Ja jestem pewien, ze Uncharted na Vite to dopiero poczatek rozkminiania mozliwosci systemu i za rok doczekamy sie ladniejszych gier.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

pograłem ok 2.5 h, ta gra nie jest szajsem, jest całkiem dobra ok 6.5 w skali 10 stopniowej, wiele negatywnych komentarzy to zwykłe czepialstwo się na siłę, dla mnie od początku było wiadome, iż ta gra nie dorówna jakiejkolwiek części z ps3, zwolnień nie zauważyłem a jestem już w połowie 3 etapu, podoba mi się w tej grze nowy system ulepszania broni, konieczność zmiany ulepszeń tej samej broni w zależności od sytuacji, całkiem dobra grafika jak na handheld (daleko jej do złotej otchłani), system checpkointów może wkurzyć gdyż raz zaczynamy prawie od miejsca gdzie zginęliśmy a raz mamy sporo gameplaya do powtórki, brakuje tutaj idealnego złotego środka, za pozytyw uznaję brak apteczek a samoczynną regenerację, chociaż jest to trochę śmieszne, ponieważ główny bohater nie jest zarażony wirusem himera a np bohaterowie poprzednich części resistance dostawali tą zdolność po infekcji, tak było w res 1 i retribution..fabuła może być aczkolwiek jest ledwo zauważalna nie tak jak np w res 2 czy 3, podsumuwując jest to najgorsza część resistance ale daleko tej grze do crapa, maniacy marki resistance mogą śmiało kupować, ps. retrubution jest kompatybilne z vita i kosztuje 31 zl więc jak ktoś nie grał to śmiało kupuje

Odnośnik do komentarza

również nie uważam tej gry za crapa, jeżeli weźmiemy pod uwagę poprzednie części z PS3 i w tym tą z PSP, to faktycznie blado wypada, mogli się postarać, ale tylko i wyłącznie z tego względu zaniżam jej ocenę. W sumie żaden resistance dla mnie nie był mega-za(pipi)isty. Zagrywałęm się tylko w pierwszą część online. Większość negatywnych opini wychodzi spod klawiatury tylko i wyłącznie dlatego, że ktoś oczekiwał 80% przeniesienia resa z ps3 na psv. Gdyby to był tytuł startowy na vicie, a ta seria nie istniałaby wcześniej na ps3 to jej odbiór byłby znacznie inny.

 

Kwestia online, możecie się połączyć z serwerami? Bo mi za każdym razem wyskakuje informacja, że przekroczono czas itp. Gra miała swoją oficjalną premierę wczoraj, ranking graczy jest, a ja cos nie mogę tego online sprawdzić na 8 graczy :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

no właśnie ja tez mam problem z ON LINE też mam taki sam objaw myślałem ze mam złe połączenie z netem przez vite ale widzę ze ten problem nie tylko u mnie występuje ranking faktycznie funkcjonuje ale ja się nie mogę połączyć wywala przekroczenie limitu czasu... może ktoś ma jakieś info czy to jest jakiś błąd w grze ? i trzeba czekać na patch ?

Odnośnik do komentarza

Czemu nikt nie pisze, że jest demko w SEN? Ja przez przypadek na nie trafiłem, gdyby nie ono to bym w ciemno kupił, a tak mogę zobaczyć co to jest.

 

------

Po przejściu dema 2 razy na normalnym i wysokim stwierdziłem, że gra nie jest warta 170zł. Steruje się dziwnie jak dla mnie, grafika nic nie urywa, ale nie odpycha, podobno gorzej jest w multi, na pewno nie kupię jej za cenę powyżej 100zł, poczekam, aż stanieje lub wymienię, dla multi które wiesza konsolę i gra tylko 8 graczy nie warto kupować... Niestety...

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...