Skocz do zawartości

NBA 2k12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

2K Sports po raz kolejny zdobywają jednogłośnie nagrodę za najgorsze demo roku, ale trzeba im przyznać, że w tym roku przeszli samych siebie.W demie możemy pograć Mavs w starciu z Heat ( 1 kwarta, 4 minuty, poziom nieznany, nie mozna wybrac Heat ), menu pauzy zawiera takie opcje jak "Resume" "View Controls" "Quit" i to w sumie tyle. Jak zawsze brak jakiejkolwiek opcji typu zagrywka, zmiany itd, wiec pobiegalem 10 minut porzucalem Nowitzkim i skasowalem demo, bo nic ono nam o grze nie mowi. Mozna obejrzec pare nowych animacji i to w sumie tyle. Nie wiem czemu co roku swiadomie zniechecaja do koncowego produktu demem, ale w tym roku udalo im sie to wyjatkowo :ph34r:

Odnośnik do komentarza

asfalt odpal sobie Training Camp, jasno i przejrzyscie wyjasnione kazde mozliwe zagranie w grze - ofensywa, defensywa, post up, iso-motion itd, bardzo przydatne. Ja ciskam od wczoraj w My Player mode i jest dużo ciekawiej niż rok temu, nasz chlopek ma na dzien dobry wyzsze statsy, wiec mozna sobie pohasac nieco latwiej, ale chociaz nie trzeba na poczatku grac tych nudnych meczy z leszczami w sali od wuefu ;)

Odnośnik do komentarza

Tryb My Player jest genialny, znacznie znacznie lepszy niż rok temu. Najważniejsze zmiany to tylko jeden mecz przed draftem, określający gdzie trafimy ( + 3 interview przed meczem, gdzie mozemy udzielajac odpowiedzi wybrac sobie po czesci klub, mi udalo sie do Suns trafic, szkoda, ze po 2 meczach wytradowali Nasha :| ). Jest duzo ciekawych nowych drillsów, pojawiła się pensja, która można wydawać na przeróżne rzeczy - najciekawsze jest to, ze wydajemy je tez na rzeczy, ktore w poprzednich czesciach mozna bylo wybrac w tworzeniu zawodnika. Animacje rzutów najlepszych graczy kosztują krocie, podobnie jak cale multum zagran do wyboru - kazdy crossover, charakterystyczny dunk, piwot czy post up move mozna kupic tworzac sobie imitacje dowolnego zawodnika, lub tworzac hybryde doskonala ;) Mozna tez skill pointsy wydawac na wieksze zakupy skillsow, ale kosztuje to minimum 9000pt doswiadczenia za jednym zamachem. Do tego podczas meczu dostajemy specyficzne wyzwania punktowane dodatkowo - np zmniejsz przewage ponizej 10 pkt, zatrzymaj gracza "on fire" bez pktow do konca kwarty, obron najblizsze 10 posiadan itd. No i najwazniejsze dla mnie, ze wreszcie cpu potrafi grac zagrywki, wiec akcje maja sens, sa b.dobrze egzekwowane i mozna rzeczywiscie poczuc sie jak trybik w dobrze dzialajacej maszynie, a nie grac tylko izolacje 1-1 albo proste pick/rolle. Ogolem rewelacja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Czy Wam nie przeszkadzają w tej grze błędy ,które nieustannie nękały w 2k11? Wymienie chociaż te, które przyjdą mi teraz do głowy:

 

-po pierwsze podania, tragedia. W tej grze nie istnieje mocne, precyzyjne,szybkie podanie. Piłka leci po paraboli , bardzo łatwo ją przechwycić. Największy absurd - kozioł jest często szybsy od podania - brak logiki koszykarskiej.

 

-gracze pokroju Wade'a ,czy LBJ to cyborgi , cięzko im wybić piłkę , pakują nad 3 zawodnikami , piłka przykleja się do nich po przechwycie. Rozumiem, że to gwiazdy ,ale bez przesady.

 

-granie centrami też leży , zamiast pakować spod kosza,to oni jakieś lay-up'y walą, nawet jak są sami. O tym ,że cięzko jest nimi przepchać dużo mniejszego zawodnika nawet nie wspominam.

 

-dość często (za często ) się zdarza ,że piłka jest podawana nie tam,gdzie chcemy ,przez tworzą się głupie straty nie z naszej winy.

 

-faule ofensywne , zawodnik z piłką wpada na ustawionego od dłuższego czasu obrońcę i nie ma faulu ,a bywa ,że go szturchnie bokiem i jest offens.

 

-na koniec zostawiłem najlepsze. Czasami jest ,że gra postanowi ,co za chwilęsię wydarzy. Dla przykładu, leci piłka na kontrę , zawodnik ,który ma ją otrzymać staje nieruchomo ( nie wychodzi do niej ) ,bo gra postanowiła ,że nastąpi przechwyt.

 

 

Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem żadnym haterem. Po prostu fanem koszykówki jestem od dziecka ,a w wirtualny basket gram od czasów NBA live 2000. Strasznie denerwują mnie takie błędy ,bo wiem ,że są one spowodowane niechlujstwem i niedopracowaniem. Nie mniej jednak ,cały czas dość przyjemnie się gra na 2 osoby przy jednej konsolce :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

no wszystko ładne świecące w tej grze, wyglądające jak transmisja tv, ale grając szybko się to mi niestety znudziło. No i odziwo, więcej frajdy sprawia granie z konsolą, niż z żywym przeciwnikiem, co przestaje przypominać koszykówkę. Najbardziej brakuje mi, możliwości pogrania w basketa kimś innym niż tylko drużynami NBA. Powinni chociaż jakieś DLC wypuścić z euroligą i reprezentacjami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.