Skocz do zawartości

Persona 4: The Golden


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Będziemy mogli uprawiać ogródek w P4,nowy opening stworzony przez Madhouse,skutery, nowe eventy i persony dla postaci i troszkę innych wiadomości o P4:The Golden w linkach poniżej.

http://www.siliconer...led-the-garden/

http://www.siliconer...a-4-the-golden/

 

Pozostaje pytanie jak długo po premierze w Japonii będzie trzeba czekać na ogłoszenie wydania tej dopakowanej wersji w USA.Oby niezbyt długo...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Patrząc na ostatnie poczynania Atlus USA, nie sądzę aby przyszło nam/Wam długo czekać. Devil Survivor 2 i P4 Arena zapowiedziane zostały jeszcze przed premierą wersji japońskich.

 

Osobiście jednak się wyjątkowo nie niecierpliwię. Nie zakupiłem jeszcze PS3, a co tu dopiero PS Vita. Przypuszczam, że P4G zdąży trafić do Europy (Ghostlight?) zanim nawet rozważę inwestycję.

 

Mimo wszystko, o ile w P3P byłem naprawdę skłonny zainwestować w dzień premiery, tak P4G mnie nie przekonuje. W P3P mieliśmy kompletnie przemodelowany system walki na ten z P4, a także nową bohaterkę z zestawem social-linków. W P4G dostajemy tę samą grę, tylko z nowymi eventami i jakimiś bzudrnymi odskoczniami (ogródek z itemami? toż ta gra była prosta jak dupa węża - po co mi jeszcze jakieś consumables?). W dodatku sama P4 trochę już brzydnie, z tymi spinoffami i ekranizacją anime. Co za dużo to też niezdrowo.

 

Że prędzej czy później to kupię tak czy inaczej to inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

To na poważnie? Wygląda jak czołówka jakiejś porannej bajeczki dla małych dziewczynek... Brakuje mi tam jeszcze jakichś mahou shoujo do kompletu. Zupełnie nie w klimacie, kreska "nie teges", a muzyka irytująca...

 

No poważnie, co było nie tak z

. Nawet anime miało dużo ciekawsze czołówki.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Eh... chciałem podwędzić jedną z tych 10 tysięcy kolekcjonerek na USA, ale jedyny sklep który to ma i wysyła do Polski na końcu zamówienia wywalił mi tylko jedną opcję przesyłki za 60 dolarów :)

 

Edycja fajna, cena ok... zapłaciłbym, ale drugie tyle za przesyłkę? nope :(

 

Zamawiam priorytet na Amazonie (nie limitkę bo czekam może Europa dostanie lepszy pakiet tak jak z P3P) i też przesyłka droga ale zamawiam dwie sztuki z kuzynem więc się rozłożyło na dwóch co nie zmienia faktu że gdyby nie to, to cena za przesyłkę byłaby chora. Może coś się zmieni jak Amazon wejdzie do Polski na Wiosnę

Odnośnik do komentarza
Eh... chciałem podwędzić jedną z tych 10 tysięcy kolekcjonerek na USA, ale jedyny sklep który to ma i wysyła do Polski na końcu zamówienia wywalił mi tylko jedną opcję przesyłki za 60 dolarów :)

 

Edycja fajna, cena ok... zapłaciłbym, ale drugie tyle za przesyłkę? nope :(

 

Zamawiam priorytet na Amazonie (nie limitkę bo czekam może Europa dostanie lepszy pakiet tak jak z P3P) i też przesyłka droga ale zamawiam dwie sztuki z kuzynem więc się rozłożyło na dwóch co nie zmienia faktu że gdyby nie to, to cena za przesyłkę byłaby chora. Może coś się zmieni jak Amazon wejdzie do Polski na Wiosnę

 

Ile kosztuje wysyłka do Polski z hamerykańskiego Amazonu?

Odnośnik do komentarza
Eh... chciałem podwędzić jedną z tych 10 tysięcy kolekcjonerek na USA, ale jedyny sklep który to ma i wysyła do Polski na końcu zamówienia wywalił mi tylko jedną opcję przesyłki za 60 dolarów :)

 

Edycja fajna, cena ok... zapłaciłbym, ale drugie tyle za przesyłkę? nope :(

 

Zamawiam priorytet na Amazonie (nie limitkę bo czekam może Europa dostanie lepszy pakiet tak jak z P3P) i też przesyłka droga ale zamawiam dwie sztuki z kuzynem więc się rozłożyło na dwóch co nie zmienia faktu że gdyby nie to, to cena za przesyłkę byłaby chora. Może coś się zmieni jak Amazon wejdzie do Polski na Wiosnę

 

Ile kosztuje wysyłka do Polski z hamerykańskiego Amazonu?

 

 

50$ za priorytet a zwykła 8-10$ mniej.

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem dlaczego oni tak zdzierają za tę wysyłkę....

 

edit/. No i problem z głowy :D

 

44,90$ z wysyłką:

 

http://www.play-asia.com/Persona_4_Golden/paOS-13-71-1ab-49-en-70-4q5j.html

 

Ty z tym uważaj. Playasia wychodzi taniej ale znam gościa który raz stamtąd zamówił grę i wysyłka była tania ale naliczyli mu lokalne podatki w sumie £50 (podatki że wszystkich krajów tranzytowych tzw. Customs) a z Amazona jeszcze nic takiego mi się nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...