Skocz do zawartości

Borderlands 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Gra oficjalnie została zapowiedziana 3 sierpnia. Take Twochce wydać grę w roku fiskalnym 2013, a planowany launch ma się odbyć w drugim kwartale 2012 (szepty chodzą, że kwiecień).

 

 

Mały opis gry:

"Set five years after the events of Borderlands, Handsome Jack, the game's main antagonist, has taken over the Hyperion corporation, has declared himself Dictator of Pandora, and stolen all of the credit for finding the Vault, going so far to claim responsibility for killing the Destroyer. Jack has also blotted out much of the light on the planet by having a giant orbiting H-shaped base set in front of Pandora's stationary moon. The new team in Borderlands 2 is tasked with killing Jack and returning peace to Pandora. The original characters will make appearances in the sequel as NPCs."

 

 

 

 

Tutaj pierwszy filmik jaki znalazłem:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jQF7GQjTjsM&feature=player_embedded

 

Humor się nie zmienił, co tylko może świadczyć o tym jak awesome będzie ta gra :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja nie moglem sie doczekac kuriera w piatek wiec zaczalem sobie dzis grac, jest swietnie, gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, z physxem, reszta bajerow na full oraz rozdzialka 1080p trzyma stale 60fps na moim GTXie 460. Gearbox w przypadku tej czesci sie spisal totez warto wynagrodzic ich trud, tak powinny wygladac sequele, kazdy apsekt poprawiony.

Odnośnik do komentarza

No w sumie doszedłem do wniosku że o ile starsze tytuły może i się opłaca tam brać to preordera już raczej tam nie zrobię. A co do marginalnej różnicy to brałem od nich tez Fife 13 Ultimate Team i różnica do retail price na dwóch wynosi 24euro wiec wcale nie tak marginalnie. Kupiłem dzisiaj pada microsoftu za 20euro wiec można powiedzieć że mam go gratis.

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...