Skocz do zawartości

Ridge Racer Vita


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co kojarzę to RR:UE zawiera podstawkę wraz z obydwoma bundle packami, czyli dodatkowe 6 tras i 8 wozów. Jak za 50 złociszy, to raczej bym się skusił. Vita jak dotąd nie rozpieszczała fanów samochodówek i pomimo małej ilości contentu, RR wciąż będzie jedną z lepszych tego typu gier (niezła grafika, fajny model jazdy). IMO najwiekszą bolączką tego tytułu jest brak trybu kariery w singlu który przykuwał by na dłużej do konsoli i sprawiał że kolejne wyścigi mają jakiś sens.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kupiłem wczoraj :)bardzo dobry zakup za niecałe 50zł.

 

fakt, szkoda, ze nie ma tego trybu kariery i jakby nie ma co robic w gierce.

 

Na pewno taki dobry ? :)

 

tak. tzn, jestem fanbojem tej serii :)

 

ogólnie jeździ się fajnie, robie coraz lepsze czasy na tych samych trasach i tyle mi wystarczy :)

 

btw. kto ma gierkę? moze jakies forumowe granie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Gra w ramach obniżki cen a nie 12 Days Of Sale, cena 33 zł do 25.12. Zatem moje pytanie, czy warto? Dużo mamy tych wyścigów? Jakaś kariera? Bo z tego co wiem, zwykła wersja to raptem bardziej rozbudowane demo? Jak brać to ze wszystkimi dodatkami lepiej? Oraz czy wszystkie bonusy z dodatków są od razu dostępne, czy trzeba je odblokować czyniąc postępy w grze?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Lepiej brac całość. Silver i Gold pass dodają do gry auta i trasy. W sumie 15 aut (Angel i Devil) są do odblokowania w podstawowej wersji i 9 tras, w podstawowej tylko 3. Nudno tak grać na jednej trasie.

 

W grze nie ma kariery. Jedyny cel to trofea i gromadzenie CR. Czyli jakby pieniedzy za wygrane wyscigi. Więc gra polega na gromadzeniu tych CR.

 

Majac tylko 3 trasy i 5 aut gra szybko staje sie monotonna.

 

Kupiłem tą wersje Ultimate z dwoma season pass ale sciagnela sie tylko podstawowa myslalem ze to błąd ale reszte tras i aut sciagnalem z psn bez problemów.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, też odkryłem że dodatki trzeba ściągać ręcznie i osobno. Ale chyba coś pominąłem bo mam 13 aut tylko. Pozostałe na store są płatne.

 

Sa tu jakieś normalne wyścigi? Bo ścigał się 1 na. 1 z duchami, w dodatku pokonują mnie z łatwością :D To od teamu do jakiego dołączymy zależy rodzaj wyścigu?

Odnośnik do komentarza

Dwa odblokujesz po pokonaniu Devil i Angel wiec będzie 15. 

 

Normalny wyścig jest w Spot Race. 

 

w World Race masz

  • Ściganie się z duchami graczy ze świata, zawsze wybieraj gracza z LV 16 z Teamu który masz tego dnia pokonać. Każdego dnia sprawdzaj Team Vision. Dzięki temu dostaniesz 2 PTS a nie jeden (100 jest potrzebne do trofeum). Nie ścigaj się online dopóki nie wbijesz 100 ponieważ można dostawać ale też tracić te punkty. 
  • Online Battle czyli wyścigi z graczami.
  • Face to Face, jak masz kumpla z Vitą i RR to możecie połączyć dwie konsole i ścigać się ze sobą. Ten tryb działa też bez przeciwnika, możesz jechać sam. 

Team najlepiej wybrać z najmniejszą liczbą graczy, chyba Squaris GP ma poniżej 40.000 graczy. Dzięki temu szybciej wbijesz Filthy VIP trophy. Ja dostałem przy 42.500 CR a znajomy z listy friends który ma już 45.000 jeszcze nie dostał. Więc ta liczba rośnie każdego dnia. 

 

Najlepsze auto FATALITA. Troche wolno startuje ale bardzo szybko wkręca się na MAX speed i utrzymuje wysoką prędkość w poślizgach. Nie znalazłem niczego lepszego. Polecam przesunąć trochę pasek w stronę Mild, tak o 30% w lewo. 

 

Właśnie wbiłem  :platinum:  :nyam2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...