Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Temat pod multi, czyli o:

akcjach, mapach, broniach i całej reszcie w trybie multiplayer po uruchomieniu gry po premierze, temat battlefiel3 proponuję zostawić pod rozmowy o kampanii. komentarze i wszystkie Wasze wnętrzności miel widziane

 

--- --- ---

***Mendrek: Bardzo proszę by luźne gadki nt. wspólnych gier pisać w nowym temacie do tego przeznaczonym:

http://www.psxextreme.info/topic/99375-battlefield-3-polska-luzne-gadki-o-wspolnych-meczach-prywatnych-serwerach-ustawkach-ect/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

poleaglehk0.jpg

 

 

Ze względu na zbliżającą się premierę Battlefield 3 oraz w perspektywie nadchodzących turniejów i lig postanowiliśmy już dziś otworzyć rekrutacje do [POL] Polish Elite Team - dywizja BF3.

 

Poszukujemy osób chętnych do gry, mających 2-3 godziny czasu w dzień w który mamy trening (prawdopodobnie będą to 2 dni w tygodniu, zdajemy sobie sprawe z tego że ludzie mają szkołe/prace i nie mogą grać 24/7), potrafiących grać zespołowo, mających odpowiednie podejście do gry w zespole oraz oczywiście potrafiących dobrze strzelać ;)

Osobom kłótliwym i niedojrzałym emocjonalnie dziękujemy, chcemy stworzyć zgraną ekipe i grać w dobrej atmosferze.

 

Oczekujemy aktywnego udziału w życiu klanu, dawania z siebie wszystkiego na meczach klanowych, motywacji do zdobywania jak najlepszych osiągnięć i chęci pozyskania nowych dobrych kumpli ;)

 

Jeśli jesteś zainteresowany wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie http://polish-elite-team.com w zakładce "Rekrutacja".

 

 

Po premierze gry rekruci będą na okresie próbnym po którym zostaną u nas wybrane osoby. Wtedy też podzielimy w klanie role ponieważ jak nietrudno się domyślić w BFie każdy musi wiedzieć co do niego należy, kto jest pilotem a kto snajperem :)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

bo Wasza ekipa kojarzy mi się głównie z napi.erdal.aczami i ostrą organizacją - tam z tego co pamiętam nie ma że boli i nie można beztrosko biegać ze snajperką czy pistoletem po kątach. i chyba jak są mecze to trzeba być trzeźwym. aha i kojarzy mi się jeszcze z Wełną, który zawsze miał zagrać w meczu z nami (Królowie Popu), ale nigdy mu to nie wyszło. podobno wycykał, sprawdzone info.

 

widzę, że do kolejnego tytułu się przykładacie, wypadałoby stronę zaktualizować :D

Odnośnik do komentarza

eee tam @Litwin, sorki ale nie masz racji. założyliśmy z kumplami klan Królowie Popu i uwierz - każdym tam robił co chciał a nawet przez to parę meczy wygraliśmy (robiliśmy rzeczy mocno niespodziewane :D) bylo naprawdę super, zero podziału ról, jedna wielka biba online

Odnośnik do komentarza

i chyba jak są mecze to trzeba być trzeźwym

 

na tych ważnych meczach tak a na innych bywało różnie :P

 

aha i kojarzy mi się jeszcze z Wełną, który zawsze miał zagrać w meczu z nami (Królowie Popu), ale nigdy mu to nie wyszło. podobno wycykał, sprawdzone info.

 

skoro sprawdzone info to wierze :D

 

widzę, że do kolejnego tytułu się przykładacie, wypadałoby stronę zaktualizować :D

 

 

 

zaktualizowana, wkońcu trzeba było się za nią wziąć ;)

 

Dlatego nigdy nie lubiłem klanów w FPS :P Dla mnie zabijają to co w grze jest najfajniejsze,czyli wolne łowy :P

aaaa tam, są klany które fun mają tylko z wygrywania i są klany które dobrze się bawią po prostu grając w ekipie i uczestnicząc w różnych ligach. Klanowe granie, szczególnie na konsoli nie oznacza wcale takiego poziomu że uczestnictwo klanu grającego 4fun mija się z celem. Wręcz przeciwnie, sporo klanów na PS3liga.pl grało żeby po prostu dobrze się bawić czy to na CoDach czy na KZ2.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

eee tam @Litwin, sorki ale nie masz racji. założyliśmy z kumplami klan Królowie Popu i uwierz - każdym tam robił co chciał a nawet przez to parę meczy wygraliśmy (robiliśmy rzeczy mocno niespodziewane :D) bylo naprawdę super, zero podziału ról, jedna wielka biba online

 

 

Znam to skądś (z innego klanu) ale nie ma bata, jeśli się chce coś osiągnąć to trzeba mieć zasady, role i pilnować się tego. Okazuje się jednak że jest to trudne dla większości :) ... ta większość to libero :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

o co chodzi z tym lagiem ? to jest coś jak w KZ2 było? ma ktoś porównanie?

 

"lag" o ktorym mowa to chyba mieliscie na mysli to że jak sie człowiek obraca to postac nie trzyma karabinu jak tytanowy posąg tylko nieco nim "kiwa" i po obrocie jest łagodne wachnięcie karabinu , nie wiem czy to ma wpływ na celowanie czy jest zabiegiem czysto graficznym (tzn nie wiem czy celownik jest w tym samym miejscu nawet mimo tego ze broń sie odrobine kiwa) , nie wiem czy to wada czy zaleta, niby to ralniejsze niż mega statyczna broń ktora nawet nie drgnie, ale rzeczywiscie w pierwszej chwili wrazenie jest jak by sie grało po pijaku :P napewno bedzie sie mozna do tego rpzyzwyczaić

 

a szybko da się przejść w tryb "celowania"? bo ja pamiętam te płacze w KZ2 jak to skopano sterowanie

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

o co chodzi z tym lagiem ? to jest coś jak w KZ2 było? ma ktoś porównanie?

 

"lag" o ktorym mowa to chyba mieliscie na mysli to że jak sie człowiek obraca to postac nie trzyma karabinu jak tytanowy posąg tylko nieco nim "kiwa" i po obrocie jest łagodne wachnięcie karabinu , nie wiem czy to ma wpływ na celowanie czy jest zabiegiem czysto graficznym (tzn nie wiem czy celownik jest w tym samym miejscu nawet mimo tego ze broń sie odrobine kiwa) , nie wiem czy to wada czy zaleta, niby to ralniejsze niż mega statyczna broń ktora nawet nie drgnie, ale rzeczywiscie w pierwszej chwili wrazenie jest jak by sie grało po pijaku :P napewno bedzie sie mozna do tego rpzyzwyczaić

 

a szybko da się przejść w tryb "celowania"? bo ja pamiętam te płacze w KZ2 jak to skopano sterowanie

Na pewno nie jest tak, jak niektórzy pisali, że jak się przestanie wychylać gałkę to celownik leci dalej - staje w miejscu. No, może ktoś na motionflow czy inne bzdury włączone w TV to ma wtedy laga kontroler-ekran. A efekt "bezwładności" broni podczas obracania się na przycelowaniu jest w każdym fps. Może go potęgować fakt, że podczas przycelowania nie zmniejsza się czułość gałki (tak było w podstawce bfbc2 w Vietnamie było tak jak teraz w bf3). Ja żadnych "lagów" nie czuje.

 

Ogólnie gra się wyśmienicie, tylko wydaje mi się że mapy w rushu mają mniej baz (jest jakaś z 5 bazami jak Arica?), przez co mecze są krótsze. Poza tym nie zwracam w ogóle uwagi na grafikę, tak mnie pochłania rozgrywka.

Jestem na tak, wracam grać :)

 

edit: Walduś - załóż nowy platoon psxextreme, bo po becie wyzerowało battleloga :)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy jak gracie w multi to też macie lagi, to znaczy postać wam przeskakuje, biegnie w miejscu. Przez to na razie mam niegrywalne multi.

 

Zmień serwer, mi pomogło.

 

Swoją drogą trochę wkurza mnie blokowanie się postaci przy przeskoku nad barierkami-włącza się animacja ale stoję w miejscu i dostaję kulke. Osom.

Odnośnik do komentarza

kurde ktos cos wspomnial o tym ze po zbliżeniu celownika do oka (L1) nie zmienia sie czułość gałki, czy w bc2 sie zmieniała? bo mialem wrazenie ze tak, tutaj rzeczywiscie wygląda jak by sie nie zmieniała co strasznie utrudnia celowanie na zbliżeniu bo łatwo przeleciec za daleko :/

 

 

zagralem pare meczy i zaczynam sie przyzwyczajac, odrobinke ale jednak, zanim sie pozna mapy to troche minie

Odnośnik do komentarza

Na razie nie widzą mi się te duże mapy, nie ogarniam latania samolotem, helikopterem nie potrafiłem latać już w BC2. Na mapie w której staruje się z lotniskowca trzeba sporo czasu aby znaleźć się w środku akcji. Ciężko z kimś się połączyć jak już się uda to najczęściej grasz w przeciwnej drużynie. Pograłem chwilę z Rozi i Szpicem, ale zacięła mi się gra, musiałem się zrestartować i nie mogłem się już dołączyć. Podoba mi się wysokie punktowanie za uzbrajanie i zniszczenie M-coma, za to naprawianie jest bardzo nisko wycenione. Nie widziałem jeszcze połowy map, na razie jest piękny chaos, wiele osób nie wie OCB

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.