Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka z forów pctowych bf3: ludzie narzekają, że w wersji konsolowej jest fajniej, bo... jest mniej ludzi a pojazdów tyle samo co na PC, więc każdy może czymś pojeździć i z buta się tyle nie biega :)

Battlelog powinien jeszcze zliczać ilość zawieszeń konsoli przez bf3 - ja mam 3 na około 5h grania, wynik wyższy niż bc2

 

A nie mówiłem :D. Niemniej jednak na Caspianie 24 osoby to jednak trochę mało.

 

A ja jak narzekałem na zwiechy w BC2 to teraz ani jednej ;) wypluwam słowo ;)

 

Ja na 7h miałem dwie: przy pierwszym uruchomieniu multi (zawiesiła się gra, a nie konsola) i za drugim razem pełny zwiech przy wychodzeniu.

 

Szkoda tylko, że graczami podmuchy przy wybuchach nie miotają po mapie. Ciągle mi tego motywu brakuje.

 

Mnie osobiście brakuje odrzucania przez granat (z tego co pamiętam miało to być). Co do czołgu to całe szczęście, że obszar rażenia jest mały bo przy 24 graczach i 4 czołgach byłby totalny pogrom.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Szpic a co do blokującej rakiety to przypadkiem nie chodzi Ci o stingera ? .Bo jeśli tak to ona tylko działa jak się namierzy cel, ale za chiny nie wiem jak to się robi :)

no jest taki bug, ze rakieta sie "lockuje" naciskasz strzal. Slyszysz jak rakieta leci ale nie ma jej.

Odnośnik do komentarza

Kosy zasadza się zdecydowanie fajniej niż w BC2. Jeśli wspomnieliście o bugach: to czasem brak animacji przeładowania.

Rzeczywiście wchodzą lepiej niż w becie, ale dobija mnie brak poprawnej komunikacji głosowej w grze. Słyszę co drugie słowo, tak się nie da grac drużynowo.

 

I jeszcze jedno pytanie, gdzie jest Karkland?

 

Z tego co widzę DICE nie wyrobiło się z czasem na premierę gry. Na obecna chwilę nie ma:

- Karkland,

- nagrywarki,

- prywatnych meczy.

Odnośnik do komentarza

wlasnie zostalem zabity z m4a1. Nie byloby w tym nic dziwnego gdybym nie siedzial w czolgu od dobrych 5 minut

 

Wpadło przez kamerę i wypadło ekranem - normalne ;).

 

Ktoś powinien w EA dostać porządnego kopa za instrukcję, bo jak już robią wersję elektroniczną to chociaż mogli zrobić ją porządnie. Gdyby ktoś nie wiedział guzik SELECT ma dość rozbudowane funkcje:

1. Przytrzymanie wrzuca nam tabele wyników

2. Spotowanie

3. Jeśli jesteśmy dowódcą składu możemy wydawać rozkazy który M-COM atakować lub bronić. Niby nic wielkiego, ale lecą za to punkty - 20 za zabicie przeciwnika w pobliżu rozkazu.

4. Celowanie w naszego medyka albo supporta i przyciśnięcie Selecta to wołanie o apteczkę/ammo.

 

Gdyby ktoś znalazł jeszcze jakieś fajne zastosowania dla jakichś przycisków nich wrzuca.

 

Jeszcze jedna sprawa ktoś pisze się na co-op'a? Jakby nie patrzył jest kilka broni do odblokowania i jeśli się nie mylę gra się wybraną klasą więc exp leci do żołnierza na multi. W moimprzypadku problem polega na tym, że zdechł mi HS - na szybko kupiłbym coś zastępczego, ktoś, coś poleca tak do 50 - 80zł?

 

Kosy zasadza się zdecydowanie fajniej niż w BC2. Jeśli wspomnieliście o bugach: to czasem brak animacji przeładowania.

Rzeczywiście wchodzą lepiej niż w becie, ale dobija mnie brak poprawnej komunikacji głosowej w grze. Słyszę co drugie słowo, tak się nie da grac drużynowo.

 

I jeszcze jedno pytanie, gdzie jest Karkland?

 

Z tego co widzę DICE nie wyrobiło się z czasem na premierę gry. Na obecna chwilę nie ma:

- Karkland,

- nagrywarki,

- prywatnych meczy.

 

Po pierwsze Karkhand. Po drugie nie interesowałem się specjalnie BF3, ale z tego co pamiętam Powrót do K nie miał być na premierę dostępny. Nie przypominam też żeby wspominali coś o prywatnych meczach.

Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj przez 2h probowalem wbic sie z bratem w tryb wspolpracy

Za kazdym razem zerwane polaczenie z serwerem - tez tak mieliscie?

tak przez wiekszosc czasu ta gra jest niegrywalna.

dzis od rana na zmiane :

"Nie mozna pobrac informacji o serwerze"

"brak polaczenia z EA Online"

"blad połaczenia do druzyny"

"blad"

"utracono polaczenie z gra"

 

i co lepsze : Dice usuwa dogtagi zabrane ich pracownikom :)

 

wszyscy co mieli to rano je stracili. Wszystkie inne zostały

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

pytanko - chodzi mi o gwiazdki broni:

 

bronbf3.jpg

 

czy w takim razie ilość gwiazdek w BF3 jest nieograniczona ? bo widzę, że nie ma już rozróżnienia na brąz, srebro, złoto i platynę.

 

ponawiam pytanko może ktoś coś słyszał

 

Jak się nie interesowałeś to nie wiesz (bez obrazy), na okładce masz napisane, że zawiera dostęp do Back to Karkhand. W opisie gry w sklepie internetowym tez tak było napisane: http://www.gram.pl/s...-limitowana-dlc

 

"zawiera dostęp do Back to Karkhand" oznacza, że jak będzie dostępne, to będziesz mieć to za free a inni za kasę. Ja nigdzie nie widziałem informacji (ale może jej nie zauważyłem), że będzie to od ręki w dniu premiery. Na RSSFEED w grze napisano, że będzie SOON :D

 

Skończyłem single'a i powalczyłem już trochę w multi. Oczywiście mógłbym teraz opowiedzieć jakie fpytkę mapy - od wielkich bo świetną młóckę przy przeprawie przez Sekwanę. Ale to wszyscy wiemy i każdy ma swoje zdanie.

 

Najważniejsze jest to że MAMY TEN ZA.J.EBISTY FEELING PT.: JESZCZE JEDEN MECZYK

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem single'a i powalczyłem już trochę w multi. Oczywiście mógłbym teraz opowiedzieć jakie fpytkę mapy - od wielkich bo świetną młóckę przy przeprawie przez Sekwanę. Ale to wszyscy wiemy i każdy ma swoje zdanie.

 

Najważniejsze jest to że MAMY TEN ZA.J.EBISTY FEELING PT.: JESZCZE JEDEN MECZYK

 

Zgadzam się, miałem pograć 30 min(i lecieć na miasto po sprawunki) a ledwo oderwałem się po 2,5h hehe

 

Świetna wymianę ognia miałem na tej mapie z wąską alejką i flagą pośrodku niej (to zdaje się pierwsza z singla). Normalnie helikopter w ogniu, walka o każdy metr, przedzieranie się z pomieszczenia do pomieszczenia niczym rasowe jednostki specjalne :)

 

Też dziś miałem kłopoty z łączeniem, do friendsów ani razu mi się nie udało dołączyć, tylko szybki mecz i ustawienie plansz/rozgrywki na dowolne dawało połączenie z grą.

Odnośnik do komentarza

Trochę żeśmy wczoraj pocisnęli Waldus :)

Z Ciebie taki sam nocny łowca jak ja. 3:00 na budziku, ale nieee....jeszcze jeden meczyk :)

Co do Sekwany to jest to najbardziej z(pipi)ana mapa. Tam nie ma jak się ruszyć aby kulki nie zaliczyć.

 

no tylko wtedy czas mam na spokojne granie. dziś delikatniej, bo to druga noc w plecy z rzędu (wstaję koło 6.45). ale to tez dlatego, że chcę być wypoczęty na noc z piątku na sobotę, aby spokojnie znów pomłócić. i spokojnie nalewkę wypić

 

co do Przeprawy przez Sekwanę - ta mapka jest bardzo konkretna, jest ciężko, ale przy wyrównanych teamach fajnie się człek bawi. Na środku mostu jest MCOM - potem obczaiłem, że jak cofnę się alejką to jest drugi most. przechodzę przez niego suchą nogą, bokiem wzdłuż krawędzi budynków i wpadam idealnie na plecy atakujących. Myśli mieli @Gęsior wczoraj inny problem - atakujący smażyli nas tym pojazdem z głębi drogi i nikt nie potrafił go strącić. zanim uciekliśmy z mostu każdy miał 3-4 zgony gratis....

Odnośnik do komentarza

Trochę żeśmy wczoraj pocisnęli Waldus :)

Z Ciebie taki sam nocny łowca jak ja. 3:00 na budziku, ale nieee....jeszcze jeden meczyk :)

Co do Sekwany to jest to najbardziej z(pipi)ana mapa. Tam nie ma jak się ruszyć aby kulki nie zaliczyć.

 

no tylko wtedy czas mam na spokojne granie. dziś delikatniej, bo to druga noc w plecy z rzędu (wstaję koło 6.45). ale to tez dlatego, że chcę być wypoczęty na noc z piątku na sobotę, aby spokojnie znów pomłócić. i spokojnie nalewkę wypić

 

co do Przeprawy przez Sekwanę - ta mapka jest bardzo konkretna, jest ciężko, ale przy wyrównanych teamach fajnie się człek bawi. Na środku mostu jest MCOM - potem obczaiłem, że jak cofnę się alejką to jest drugi most. przechodzę przez niego suchą nogą, bokiem wzdłuż krawędzi budynków i wpadam idealnie na plecy atakujących. Myśli mieli @Gęsior wczoraj inny problem - atakujący smażyli nas tym pojazdem z głębi drogi i nikt nie potrafił go strącić. zanim uciekliśmy z mostu każdy miał 3-4 zgony gratis....

Z tym pojazdem to była masakra. Rzeź niewiniątek.

 

Wyłapałem bugi:

 

- nieraz pojawiają mi się na ekranie krawędzie po ramce ze składami. Tylko wciśnięcie START pomaga to zlikwidować

- z dupy samobójstwa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...