Skocz do zawartości

Battlelog


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komus ze skladki tez Battlelog nie dziala?

 

W multi pograc moge, ale nie polaczyc sie z Battlelogiem :confused:

Kupiłem także z PSN i do battleloga nie mogę się zalogować. Nie składałem się z nikim, więc to na pewno nie problem składek. Wygląda na to że z BF3 z PSN są jakieś problemy jeśli chodzi o battleloga.

 

"

* Kody na DLC i online pass są objęte blokadą regionalną, te z wydań PL nie działają na niektórych store i odwrotnie (sprawdzano na koncie z USA). Moderator Cwir dementuję te informację odnośnie konta z UK, normalnie odpalił kody z polskiego wydania. Zanim zaczniecie zabawę z kontami z punktu poniżej; zweryfikujcie działanie waszych dlc na swoich kontach głównych,

* On-line pass nie jest przypisany wyłącznie do jednego konta, po udostępnieniu mi passów przez innego z moderatorów odpaliłem grę na jego koncie (UK) i przywitany zostałem gratulacjami z udanego zakupu przepustki i innych dodatków (odpalonych wcześniej na moim koncie PL). Jeśli więc Wasze główne konto jest z innego kraju a grę kupiliście w PL lub odwrotnie, a kody nie chcą zadziałać to w ostateczności załóżcie nowe konto na kraj z którego macie grę i na nim odpalcie swoje DLC i Paszport. Grać i tak będziecie mogli na swoim koncie głównym, sprawdzone!"

 

Tyle się dowiedziałem z ps3site.

 

Ja gram na koncie z początków ps3 (UK) bo polskiego w tych czasach nie było i mogę się bujać.

Nie mogę aktywować battlefield feed. Założyłem konto EA origin, a jak chce wejść do battleloga to mówi mi żebym se gre kupił, a z gry odbija mnie na web i tak w kółko.

Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że Origin ma obecnie problemy z komunikacją z PSN. Zauważcie, że gdy próbujecie dodać znajomych z PSN w kliencie Origin, to wyskakuje error. Ponadto nie działa webowy store PSN, więc może to być powodem tego, że EA/Origin nie jest w stanie pobrać informacji o naszych kontach PSN: https://store.playstation.com/login.gvm <-- cały czas "under maintanance".

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie. Wszystko trzeba robić z kompa czy da się cos zrobic na konsoli?(np. zapraszać ludzi do znajomych )

 

niestety na ten moment battlelog niejest połączony z PSN. więc de facto można olać Battleloga i wystarczy mieć listę znajomych na PS3 i grać. Dodawanie się do znajomych na battlelogu w żaden sposób nie ma odzwierciedlenia w samej grze. Jedynie odzwierciedlenie w grze to jak wciśniejsz strzłakę w prawo to widzisz wtedy co nowego odkryli/odblokowali i napisali Twoi znajomi (zasysa Twoją główną tablicę do meny gry). Poza tym żadnej różnicy

 

więc jeśli chce coś robić na battlelogu, to potrzebujesz komputer i przeglądarkę, bo zmiany dokonane na friend liście nic nie dają do samego battleloga

 

ps. extra jest ta funkcja gdzioe podglądamy 5 ostatnich meczy łącznie z lista graczy i dokładnymi statystykami. mogliby to rozszerzyć, choć zdaję sobię sprawę, że przy tylu milionach graczy online potrzebne dane wymagały ogromnej mocy obliczeniowej i storage'owej

 

Gdzie na battlelogu można sprawdzić swój score per minute w poszczególnych klasach i typach pojazdów? bo w platoonie widać kto jest najlepszy w czym, ale nie mam pojęcie gdzie jest info o mnie?

 

nie mam pojęcia czy jest w ogóle - nie mogę tego znaleźć

Odnośnik do komentarza

Wchodźcie na chat EA i gnębcie ich o ręczne aktywowanie PSN ID na Battlelogu. Ja dziś męczyłem się z kilkoma operatorami ich helpdesku, aż w końcu aktywowali mi nie tylko wersję PS3, ale i PC (której nie mam, lol) oraz... dali darmowy Online Pass do mojej wersji BF3 z PSS! Mogłem grać wcześniej online, ale po wklepaniu kodu na OP wyskoczył mi przy uruchomieniu BF3 komunikat "Gratulacje! Aktywowałem przepustkę!". Sam już nie wiem co o tym myśleć. :P Ważne jednak że mogę na Battleloga w końcu wejść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wchodźcie na chat EA i gnębcie ich o ręczne aktywowanie PSN ID na Battlelogu. Ja dziś męczyłem się z kilkoma operatorami ich helpdesku, aż w końcu aktywowali mi nie tylko wersję PS3, ale i PC (której nie mam, lol) oraz... dali darmowy Online Pass do mojej wersji BF3 z PSS! Mogłem grać wcześniej online, ale po wklepaniu kodu na OP wyskoczył mi przy uruchomieniu BF3 komunikat "Gratulacje! Aktywowałem przepustkę!". Sam już nie wiem co o tym myśleć. :P Ważne jednak że mogę na Battleloga w końcu wejść.

 

 

Szacun, ja właśnie rozmawiam z 5 konsultantem - pierwszy stwierdził, że "problem rozwiązany" ale oczywiście battlelog nadal nie działał, drugi stwierdził (po jakiś 30 minutach) że jakieś programy u niego na kompie nie chcą mu działać i zgłosił dalej mój problem, trzeci stwierdził że mam się zgłosić do supportu sony, a czwarty od razu się rozłączył. Macie jakąś pomyślną technikę na rozmowę z tymi półgłówkami? Normalnie, cywilizowanym językiem przedstawiam problem, kupiłem na psn, wersja ps3, mogę grać online, nie mogę logować się na battlelog, gdzie pojawia mi się komunikat o kupnie gry, a już 4 konsultantów na tym wysiadło...

Odnośnik do komentarza

ja mam ten sam problem co mihau_alu

 

zagadalem z typem na czacie, aktywowal mi to, ale mam 0 poziom itd. i jest logo BF3 PC

 

Się ciesz, że niedaleko od premiery Tobie wyzerowało. Mi w BC2 na 36 lvl, się zachciało weterana... (konta EA ze starymi BF z pieców nie łączyło z kontem psn), skończyłem z garantem, thompsonem i lvl 0 hehe

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie pogadałem z tymi ludźmi z EA od pomocy technicznej i dopiero 3 potrafił włączyć mi battleloga. Później okazało się, że pokazuje mi profil z PC. Wlazłem znowu na tego chata i trafiłem na ogarniętego kolesia z którym pisałem przez 2 godziny. Co chwile prosił mnie żebym włączył mecz w BF3, logował się do battleloga itp. podczas gdy on próbował to naprawić. Efektem tych prób i błędów było to, że zaczęło mi w battlelogu pokazywać raporty bitewne i i odblokowane dodatki do broni. Jednak ciągle jako główne konto było to z PC. Do swoich statystyk z PS3 mogę się dostać poprzez kliknięcie na to co ostatnio odblokowałem (np. latarka) i tam już mi pokazuje mój normalny profil z PS3. Koleś z pomocy technicznej napisał, że więcej już nic nie może zrobić, ale przekaże naszą rozmowę z czata do odpowiednich osób, które mają więcej możliwości. Mówił też, że spotkał się z tym problemem i go to męczyło, ale nie mógł na bieżąco go testować przy wprowadzaniu zmian i mi dziękował za pomoc :D

 

Zobaczymy czy uda im się to za jakiś czas naprawić, żeby wszystko działało jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza

Wow, to widze, ze mialem po prostu farta, ze trafilem na tak ogarnietego goscia. W EA jak w kazdej wiekszej firmie, biuro obslugi klienta to loteria i kazdy wie i mowi co innego.

 

U mnie jest pelna funkcjonalnosc Battleloga. Zagadalem do typa, szybkie podanie danych, troche poczekalem i wszystko zadzialalo. Ale zdziwlo mnie tez jedno, ze zanim napisal mi zebym odpalil Battleloga to wyslal mi jakis raport z komputera o Bad Company 2 i bledzie synchronizacji. Gosciu nie wiem czemu, ale kombinowal cos w BF2. I teraz w profilu Battleloga mam medale Veterana BC2.

Odnośnik do komentarza

ok dzieki, w takim razie trafilem na niekumatego faceta:) Teraz mowi mi, ze widzi moj battlelog ale z bety:)

 

Ok, Scott sobie w końcu poradził i o dziwo aktywował na ps3 a nie PC, jak to niektórym się zdarzyło. No nic, dziś trzeba dokończyć Uncharted 3 a później wybieram się na wojnę, długą wojnę bo na inną grę nie będzie czasu:)

Edytowane przez rela2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...