Skocz do zawartości

Jak & Daxter HD


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Cutscenek w jedynce nie można wyłączyć. Kamera jest przesadzona, a w Jak 3 ten co projektował jazdę pojazdami powinien zawisnąć. Rzekłem i wracam grać.

 

Nie wiem, nie sterowałem żadnym pojazdem jeszcze. Ale w którejś części Sly'a, chyba w dwójce, też ścigamy się autkiem. Za kółkiem Murray. Tam to była tragedia, ciężko mi wyobrazić sobie jeszcze gorszy model jazdy ;d

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych butów,za wszystko odpowiadają eco,a jeżeli chodzi ci o power cells to pamiętam,że można było przeczytać tylko tyle z kąt je się dostało,tzn. np. były takie mini samolociki czy coś w tym rodzaju i koło komórki pisało ,że odpowiada ona temu znalezisku,jeżeli nie wyświetla ,to nie wiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mam dziwny problem,

 

 

 

Przy calakowaniu nie mogę zebrać ostatniej komórki na Sentinel beach, nie wiem ocb ale nie świeci mi się blu eco power w miejscu, w którym powinno, nie mogę tego nigdzie aktywować, nawet odpaliłem YT ale tam to się świeci u mnie nie, jakiś bug ?

 

Te miejsce jest na tym filmiku na 3:10 i mi się nie świeci niebieska moc.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ePtISzIrddg

 

 

Hojnie splusuje :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Skoro to nie to,to rozwiązanie na pewno znajduje się w świątyni,pamiętam,że były tam dwoje czy troje drzwi,a na środku przycisk który uaktywniał wszystkie drzwi,te odpowiadające za blue eco były chyba po prawej i tam było pomieszczenie ,coś prostego się robiło(chyba przesuwało)i dzięki temu platformy zaczęły działać.W środkowych drzwiach masz za to miłego lokatora tej świątyni :)

Edit:Teraz po wypowiedzi Danonka przypomniało mi się,że to na sto procent to,za to boss,czyli lokator ,odblokowany był poprzez wypuszczenie blue eco w pomieszczeniu obok,co uruchamiało też te platformy.

Edytowane przez darkgamer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również tego nie rozumiem. Dwójka to potęga w porównaniu z dwoma pozostałymi. Ja na sam model jazdy hooverami, czy jak się je tam nazywa, nie narzekam. Fakt, że klika misji potrafiło przezeń napsuć krwi, ale bynajmniej nie było to coś denerwującego. Ot, satysfakcja po ubiciu dobrego wyniku.

Odnośnik do komentarza

Jaki nigdy nie były trudne,jedyne co stanowiło dla mnie trudności,to zdobycie (nielicznych)power cell-ów,niektóre dodatkowe eventy w Renegade i jedna misja w dokach,w trójce podobnie .

Co do najlepszej części to jedynka rulez,z tego prostego powodu,że było najwięcej skakania,a sama trudność polegała na tym właśnie elemencie(w kolejnych częściach rzadko kiedy gdzieś spadałem,czasami na pustyni jadąc w dane miejsce),później trójka(klimat wojny i częstego zaszczucia po powrocie robiły swoje),a na końcu dwójka ,z jednej strony byłem zachwycony,ale z drugiej entuzjazm gasł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...