Skocz do zawartości

Jak & Daxter HD


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak and Daxter Collection

http://www.youtube.com/watch?v=7hxzdniiOg0

 

W skład kolekcji wchodzą: Jak & Daxter: The Precursor Legacy, Jak II oraz Jak 3. A poza tym: 720p, 3D i trofea. Za konwersję odpowiada studio Mass Media (oczywiście przy współpracy z ND).

 

Premiera : luty 2012

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie dzisiaj seria Jak&Daxter obchodzi swoje dziesięciolecie!

6440850955_bbf17b51e2.jpg

W Jak'ach dużo jest strzelania?? Np. porównując do serii Ratchet&Clank, to mniej czy więcej (mam nadzieję, że mniej)? Jaka jest proporcja między strzelaniem a resztą gameplayu?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

W jedynce są tylko fireballe(takie żółte,powery z ręki),więc tak naprawdę tego elementu tam niema ,natomiast w dwójce i w trójce jest go o wiele więcej porównując do pierwszej części,ale ogólnie to i tak jest jej mniej w stosunku do R&C.

Natomiast jeżeli chodzi o proporcje to w dwójce jest wiele od tego odskoczni,ale nie chcę za dużo zdradzać,są też tu zagadki,w trójce jest podobnie jednak,pod koniec...a zresztą sam zagrasz:)

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Ratchet and Clank to strzelanka gdzie chaos i rezpierducha są czasem tak intensywne, że nie wiesz co się dzieje. Jak & Daxter to platformer w pierwszej części, platformer z dużą dozą strzelania w części drugiej i konkretniejsza jazda ofensywna w trójce. Gdyby tylko wydawali świetne nowe odsłony wraz z dyskiem zawierającym poprzedniczki podciągnięte do HD jak w kolekcjach...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem 1 2 i 3, nie wiem czy znajde czas na Jaka na tej generacji. Obok Ratcheta najlepsza seria platformerów na ps2. Jedynka staroszkolna, bez broni, jeszcze Crasha przypomina. Dwójka to już jest mega wypas, bronie, otwarte miasto, masa róznorodnych poziomów, pojazdów, bossów. Super Gra 9+/10. Trójka słabiej - ale i tak świietna. Samochody rulez - tylko oprawa nieraz ni z dupy ciulowo wygląda 9arena0 by póxniej świetnie.Kupię na pewno ale czy znajde czas aby ukończyć wszystkie trzy jeszcze raz?? Pewnie wyjdzie druga kolekcja z Daxterem, Zaginioną Granicą plus Jak X. :-). W sumie nie narzekałbym wtedy bo tych części już nie obcykałem. Najlepsza wg. kolejności: Jak 2- 9+/10, Jak 3 8+/10, Jak 1 8+/10, Jak X 7+/10. Pozdrawiam - szkoda, że Ratchetów pierwszych nie wydadzą w HD.

Odnośnik do komentarza

Dwójka jest sztucznie wydłużona przez mnóstwo bzdurnych questów w mieście, typu pozbieraj duperele w chorym czasie i beznadziejne mini-gry. Do tego z krytycznym bugiem w połowie gry... Najmniej miło wsomninam tą część. W trójce jest już lepiej bo przynajmniej nie są nadto wyżyłowane. A i tak jedynka bije je obydwie na głowę - czysty platformer.

Odnośnik do komentarza

Jedyneczka jest nie do pobicia. Moja druga albo trzecia gra na Ps2 dodatkowo kupiona na same Święta... piękne czasy :wub:

 

1>>>3>2

 

Chociaż całą serię uwielbiam i uważam za najlepsze "platformery przygodowe". Kolekcję HD łykam na premierę, modląc się o zwiastun Czwórki lub jakąś inną wskazówkę na płycie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kolekcję HD łykam na premierę, modląc się o zwiastun Czwórki lub jakąś inną wskazówkę na płycie.

Nawet jeśli będzie zwiastun "Czwórki" to i tak na 99% nie będzie go robiło Naughty Dog. Jak już to będzie tak samo jak przy Sly, za następną część weźmie się studio, które zrobiło kolekcje HD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak to LEM to zrozumie ale jeśli inny to ostro dają ciała.

0_o Jak grę od Sony może wydawać LEM?! Przecież to chyba oczywiste, że grę u nas wydaje SCEP. A skoro jeszcze nie sprecyzowali daty to pewnie kolekcja wyjdzie dopiero pod koniec lutego, więc jeszcze mają czas. Co się tak nie cierpliwisz? ;)

 

EDIT:

 

Premiera Jak & Daxter Trilogy nastąpi 22 lutego (w usa mają się lepiej, bo kolekcje dostaną już 7 lutego)!

Cena 40 Euro (u nas pewnie tyle ile każda kolekcja na premierę - 169zł).

 

źródło - PS Blog Eu

 

W spoilerze porównanie okładek us/eu (mi osobiście bardziej podoba się ta z ameryki):

 

6732831711_9900009a50.jpg6749045437_fa89a9b4dd.jpg

 

@Danonek, tak się domagałeś tej daty premiery to akurat dostałeś ;) .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...