Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobnie u mnie pomogło wylogowanie się z battleloga i ponowne zalogowanie może u ciebie też to pomoże

 

piszesz o wersji ps3 ? bo jak szukałem info na necie to działa to ale na pc i u mnie nic nie dało.

 

pomogło dopiero:

 

Spróbuj może dezaktywować slota i aktywować go jeszcze raz.

 

zrobiłem to dopiero wczoraj wieczorem bo obawiałem się większych komplikacji ale po "poradach" jakie otrzymałem od EAhelp już nic gorszego nie mogło się stać.

oczywiście na mailową odpowiedź pewnie bym czekał do dziś, więc zadzwoniłem w środę: miły pan stwierdził że aktywował B2K jeszcze raz i żebym ściągnął i zainstalował dodatek jeszcze raz. oczywiście to nic nie dało, więc jakaś pani wpadła na pomysł że wyśle mi nowy online pass od wersji limitowanej z bezpłatnym B2K. co dziwne konsola przyjęła nowy op przy aktywnym starym (tzn ściągnął się i zainstalował), tylko że na nim w ogóle nie mogłem grać online : gra w kółko prosiła o podanie/ponowne pobranie op.

za kolejnym razem wklepałem stary kod i wróciłem do sytuacji z niedziałającym B2K.

pomógł dopiero sposób Yakubu: przez www dezaktywowałem wszystkie ps3 i aktywowałem u siebie. narazie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Jakbys dostal jeszcze raz kod z limitki, to podziel sie/odsprzedaj xD

 

dostałem tylko raz i w środę pisałem mail'a że nic to nie dało. pewnie odpowiedzi się nie do czekam a dzwonić/informować, że sam to naprawiłem w czwartek, nie mam zamiaru skoro zainteresowanie EA jest takie a nie inne.

sam nowy online pass pobralem na moim koncie ale chyba się nie aktywował ... nie wiem czy Ci zadziała i przy okazji mi nic nie namiesza znowu ale proszę ... pm

daj znać czy działa

Edytowane przez TakeshiX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...