Skocz do zawartości

Mario Kart 7


dc1982

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem, póki co w sieci same japońce, które chyba szarpią w tą serię od setek lat więc ciężko się z nimi równać. W sumie nie wiem co napisać. To Mario Kart i już.

Jak byś mógł to napisz czy da sie wyłączyć handicap, który niemiłosiernie mnie wkurza (nie lubie przegrywać na ostatnim zakrecie tylko dlatego ze konsola co chwile wrzuca ludzikom z tyłu najlepsze zabawki a ja ciagle dostaje bezużyteczne (pipi)...). Czy ta gra ogólnie jest większa od wersji z DS (trasy, postacie itp.) ? Jak się mają zmiany w stosunku do wersji z Wii (jeżeli grałeś)??

Odnośnik do komentarza

Są zmiany względem wersji na Wii, nie ma Wario, wywalono część powerupów, dodano "Super 7", Super Leaf, boosta ładuje się jak w Mario Kart Wii, plansze stworzone dla tej części są na prawdę rewelacyjne (więcej elementów w pionie, skrótów dla paralotni choćby w Luigi Mansion), te z poprzednich części wydają się bardzo płaskie. Online działa w oparciu o friendlistę czy o losowe wyszukiwanie. Nie wiem jak z tym handicapem w multi jest czy można go wyłączyć, ale w singlu się nie da, tego jestem pewien. Różnica pomiędzy tym gdy się jedzie pierwszym, a ostatnim jest taka, że dostajemy lepszego powerupa w losowaniu - choćby cuś takiego:

0RfbN.png

 

Ale przy japońcach to tak na prawdę nic nie daje. Oni nawet na prostej drodze łądują sobie boosta.

ps. Sprawdź sobie wątek: 1

Odnośnik do komentarza

Statystyki przy zmianie pojazdów dużo dają bo takim offroadem na Mario Circuit jak pokazuje Ghost z jakiegoś typa z Nintendo przy wykorzystaniu boosta można zejść poniżej pół sekundy, do 24.

Grafika... ekhm. Jest jedynie ładna. Najładniej wyglądają nowe plansze, przeróbki ze starych lekko trącą myszką. Z resztą co tam będę pisać, zagracie, zobaczycie. Fajny jest tryb FPP, świetnie się tak driftuje, a sterowanie jest na tilcie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem tylko chwilę ale jest jak najbardziej ok , nie byłem jakimś wielkim fanem IP (ostatni MK na Snes) i wygląda na to że będzie trzeba poćwiczyć heh , japońce na(pipi)iają aż miło (raz udało mi się przed ostatnie miejsce zająć yupiii) . Co mi się podoba to customizacja "pojazdów" widać sporo grania tu będzie good , no i jak Mario ta gra poprawia mi nastrój tak po prostu (i w tym aspekcie 3DS dla mnie rządzi) . Kurde przydała by się teraz przystawka żeby nie trzeba było cartów zmieniać heh.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 11 miesięcy później...

Special Cup | 1 październik 2013

 

Po wakacyjnej przerwie wracamy!

 

Od 10 października 2013r rozpoczynamy turniej o Puchar, Grand Prix Special Cup, na zasadzie 1vs.1, każdy z każdym.

 

Aby zgłosić się do turnieju należy zarejestrować się na FORUM my3DS.pl i tam wpisać zgłoszenie do 8 października 2013r. Po okresie zgłoszeń, nastąpi dwudniowy okres potwierdzeń.

 

Zapraszamy do udziału w turnieju.

 

więcej: www.mariokart7.pl

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...

O w mordę Rainbow Road lepsze niż kiedykolwiek  aż boje się 8 grr nawet nie wiem kiedy kończyło się okrążenie działo się. Najlepszy kart hh ever normalnie zabawy jak dawniej za 1 razem w SC na GBA no prawie... Grafika przyjemna dla oka a dzieje się i to ostro. jak do tej pory nie miałem okazji w to pograć tyle czasu brat masterował więc czekania było nie co ale warto gorąco POLECAM niezdecydowanym na hh karting.

 

 

PS: Zagrałem na 150cc i szok zasuwają jak na potrójnym speedzie jak nigdy powiedziałbym że tu czuć że to hard w końcu. MK DD było łatwe na 150cc Wii phi Funky Kong motocykl i nie ma mnie a tu normalnie f-zero :D.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Gram sobie w tego Mariana i tak w starym CTR, był tryb fabularny, a tu nic? Trochę bieda. Ok, jadę wyścigi 50cc i niektóre mam ocenione na dwie gwiazdki, inne na jedną. Da się trzy? I czemu niektóre są na jedną, mam być cały czas pierwszy, by było więcej? Sorry za nooboskie pytanie, ale ostatni Mario kart w jaki grałem to wersja z N64 i to na emulatorze na PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.