Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/video/vga-2011-exclusive-debut/724686

 

To raczej nie zombie, w każdym bądź razie mega szok jak dla mnie. Całkowita zmiana klimatów gier które do tej pory zrobiło ND.

Mi też pachnie "Jestem Legendą" btw oby tylko nie był to fps.

 

ND i fps to już w ogóle szok do kwadratu heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No w sumie, Droga bardziej pasuje.. po prostu ten screen mi się skojarzył z Jestem Legendą.

Ten typ, którego wali tatusiek to chyba normalny jest, więc tak bardziej Droga. Tata, latorośl i zły świat a w nim źli ludzi ;)

 

 

PS. Czuje w kościach, że będzie HIT!

 

A swoją drogą:

 

Crash Bandicoot -> Jak and Daxter -> Uncharted -> The Last of Us

 

Naughty Dog dorasta wraz z graczami :)

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że to będzie gra od Santa Monica a tu taka niespodzianka :D Automatycznie moje zainteresowanie grą wskakuje na najwyższy poziom ;)

 

Oficjalna notka o grze:

 

The Last of Us is a genre-defining experience that blends survival and action elements to tell a character driven tale about a modern plague decimating mankind. Nature encroaches upon civilization, forcing remaining survivors to kill for food, weapons and whatever they can find. Joel, a ruthless survivor, and Ellie, a brave young teenage girl who is wise beyond her years, must work together to survive their journey across what remains of the United States.

 

http://blog.us.playstation.com/2011/12/10/naughty-dog-reveals-the-last-of-us-at-2011-vgas/

 

Czekam na pierwszy gameplay i premierę w przyszłym roku ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

To jest gra na PS3 a nie tytuł startowy PS4 ;)

A 2012 rok to tylko moje życzenie (początek 2013 też może być ostatecznie :P )

 

Z twittera C. Ballestry (jeden z szefów) ND:

That's right... We have 2 teams at Naughty Dog now and our next game on PS3 is 'The Last of Us' #LastOfUs #naughtydog

 

Cholera, Naughty Dog rozrosło się do 2 ekip

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Teraz ND ma oficjalnie dwa teamy. Zobaczymy jak podejdą to takiego tematu.

 

Wstrzymam się od komentowania gameplayu do pierwszych materiałów z gry, ale klimat bardzo mi podchodzi i jest tym czego oczekiwałem po pierwszych informacjach.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

w szoku jestem,że Naugty Dog przez taki tyle czasu ukrywało istnienie tej gry. Do tego kur.wa jak to wygląda.....nie wiem czy to dalsza ewolucja silnika z Uncharted ale zmiana designu na bardziej mroczny wypada doskonale, mi się wydaje nawet,że oprawa prezentuje sięlepiej iż w Uncharted3

Odnośnik do komentarza

W ogóle jeszcze najlepsze jest to, że ND pierwszy raz robi nową, drugą markę na tej samej konsoli. Szok po raz 234 heh.

 

Ciekawe czy w U3 jest więcej easter eggów, odniesień to The Last of Us.

Ciekawe czy poziomem graficznym przebiją U2/U3. Jeżeli SM nie wyda GoW-a 4 na Ps3 to wysoce prawdopodobne, że to będzie ostatnia najładniejsza gra na Ps3.

Ciekawe czy będzie coop.

Ciekawe czy będzie to "oskryptowany survival" w stylu Uncharted czy będzie więcej swobody.

 

Chciałbym zobaczyć gameplay, btw teraz już wiadomo czemu Ubi olało swoje Im Alive. Wystraszyli się ;p

Odnośnik do komentarza

trailer wyglada super graficznie, i ma tez ciekawy klimat ale..

Ciekawe czy będzie to "oskryptowany survival" w stylu Uncharted czy będzie więcej swobody.

no wlasnie , boje sie ze to bedzie takie uncharted z zombiakami czyli małe zmakniete lokacje - strzelanie - wsponianie po scianach - filmik - strzelanie - wspinanie - filmik , i tak przez cala gre

a szczerze mowiac mimo ze uncharted jest mega widowiskowe to mnie po jakims czasie znudzilo 10 raz "o nie zamkniete drzwi, powspinam sie na około i otworze je dla ciebie z drugiej strony" , samo strzelanie też aż tak dupy nie urywa (gorsze niz w RDR)

w dodatku taki styl gry mimo ze mnie nie zachwyca jego powtarzalnosc to w miare pasuje do takiej gry akcji w stylu indiany jonesa, levele w roznych lokacjach rozrzuconych po swiecie, dużo akcji, dużo widowiskowosci, to spoko w typowiej grze akcji , ale w jakims survivalu taka rozgrywka moze być za bardzo oklepana i powtarzalna

 

ale jesli to robi jakiś inny team to jest szansa że gra nie bedzie kalką uncharted , pewne podobienstwa spoko, ale zrzynka całego mechanizmu rozgrywki to moze wyjść średnio (mimo cudownej grafiki)

Odnośnik do komentarza

tutaj sie trzeba zastanowic na innymi rzeczami, jak wiemy nd juz sprzedalo swoje dusze diablu za Uncharted to co teraz kurna oddali xD

nie wiem jakim cudem z tego czarnego gówienka z pod telewizora wyciagneli tyle mocy. Niech zdradza ta tajemnice innym devom to dostana pokojowa nagrode nobla i swiat bedzie piekniejszy

Odnośnik do komentarza

Wątpię, czy ograniczą to do strzelanki na szynach. Motyw z wybieraniem pojedynczych naboi raczej nie znalazł się tam dla picu i sugeruje, że będzie dość konkretny nacisk na survival. Poza tym to są ND - nie tworzyliby kolejnej marki, gdyby miała być klonem Uncharted. Trochę wiary ;)

 

Poza tym już w Drakes Fortune udowodnili, że potrafią uderzyć także w bardziej horrorowe klimaty,

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...