Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam już siły do tych gównianych promocji. Niby procentowo czasami wygląda to dobrze, patrzysz, o, 80%. Tylko u nich takie Darksiders 2 w eShopie nadal kosztuje 200 zł XD I tak ze wszystkimi większymi grami. 

 

Z tej okazji pójdę kupię coś na Vitę. 

Edytowane przez Elanczewski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

przecież to jest jakaś żenada. łał, 100 letnie gry za 30 euro.

 

rayos, zgodnie z regulaminem masz wkleić tutaj całego newsa. nie każdy ma ochotę wchodzić na chu,jowe strony.

pawel nie wrzucil calego newsa i jego sie jakos nikt nie czepia :pipi:

 

Bo ja wrzuciłem fragment żeby podkreslić żenadę samej promocji, która jak na tak wiekowe gierki jest po prostu skandaliczna. Ja jak już coś wrzucam to raczej informacje które według mnie są warte uwagi (jak ta obniżka gier Atlusa). Od dawna nie wrzucałem całych tygodniowych updatów bo w większości przypadków nikogo to nie interesuje. Pamiętaj, że nie każdy czyta PPE wiec to nie tak, że duplikuje newsy ktorymi sie normalnie zajmujesz. 

Odnośnik do komentarza

 

 

przecież to jest jakaś żenada. łał, 100 letnie gry za 30 euro.

 

rayos, zgodnie z regulaminem masz wkleić tutaj całego newsa. nie każdy ma ochotę wchodzić na chu,jowe strony.

pawel nie wrzucil calego newsa i jego sie jakos nikt nie czepia :pipi:

 

Bo ja wrzuciłem fragment żeby podkreslić żenadę samej promocji, która jak na tak wiekowe gierki jest po prostu skandaliczna. Ja jak już coś wrzucam to raczej informacje które według mnie są warte uwagi (jak ta obniżka gier Atlusa). Od dawna nie wrzucałem całych tygodniowych updatów bo w większości przypadków nikogo to nie interesuje. Pamiętaj, że nie każdy czyta PPE wiec to nie tak, że duplikuje newsy ktorymi sie normalnie zajmujesz. 

 

 

spoko loko :lapka:

 

http://www.ppe.pl/news/48461/aktualizacja-eshop-spheroids-quiet-please-stala-obnizka-na-steamworld-heist.html

 

w nowej aktualizacji absolutnie nic ciekawego, poza stala obnizka steamworld heist. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Mam problem z eShopem z poziomu 3DSa: na stronie głównej jest zakładka z promocjami dla członków My Nintendo. Zarejestrowałem moje NintendoID ale wciąż ceny na eShopie ppdane są bez zniżek. Jak to obejść? Kusi mnie Bravely Default, ale nie zapłacę 189zł za cyfrę.

Odnośnik do komentarza

Może musi minąć dłuższa chwila czasu od rejestracji My Nintendo lub połączenia z NNID. U mnie po wejściu w sklep i cyber deals 50% mam Bravely Default za 94,90 zł.

Ale może jest coś nie tak ze sklepem, bo próbuję już drugi dzień kupić Ace Attorney i ciągle dostaję błąd 009-2640 :( Może jest jakiś okres maintenance'u i dlatego nie odświeża Ci się cena w sklepie, a ja nie mogę kupić.

Swoją drogą, to na Nintendo lepiej kupować pudełka niż cyfrę, bo gry nie są przypisywane do konta jak w PS i Xboxie, tylko do konsoli. Dlatego jak coś wyszło w pudełku, to wolę kupować pudełko. Poszukaj, a może Bravely Default znajdziesz w pudełku w podobnej cenie co teraz jest w promocji w sklepie.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Na switcha mam 100 zł do wykorzystania w eshop będę miał dostęp do tego na new2DSie? Konsola mi jeszcze nie przyszła a temat mnie nurtuje :d

 

Mam starego 3dsa ale coś się nie łączy z moim WiFi. Odpowiedź niby oczywista ale jak zmieniałem dsa na dsi to mi punkty zniknęły :d

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ukukuki napisał:

Na switcha mam 100 zł do wykorzystania w eshop będę miał dostęp do tego na new2DSie? Konsola mi jeszcze nie przyszła a temat mnie nurtuje :d

 

Mam starego 3dsa ale coś się nie łączy z moim WiFi. Odpowiedź niby oczywista ale jak zmieniałem dsa na dsi to mi punkty zniknęły :d

Jak zalogujesz sie na to samo konto to środki będziesz miał widoczne w sklepiku dostępnym z N2DS'a.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ukukuki napisał:

Super! A gry są dalej przypisywane do konsoli czy już do konta? 

 

Games are now tied to your Nintendo Network ID. The problem is your NNID is tied to your console. So you can't just get a new 3DS you have to still system transfer. If you somehow lost your 3DS Nintendo can transfer the account to the new 3DS and you will have all your purchases.

Odnośnik do komentarza

Coś mi to linkowanie nie działa ale nie mam zbytnio na to czasu ani ochoty po zobaczeniu sklepu. Nic w tym sklepie ciekawego zbytnio nie ma. Chciałem sobie jakieś retro gry kupić ale SNESowe po 32 zł xDDD Za stówkę mogę sobie 3 gry na snesa kupić. Pozostaje mi czekać na promocje albo to wydam jednak na switchu. 

 

A dwa wifi w new2DS działa tragicznie ale chyba i tak mi się zbytnio nie przyda więc to nie problem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich serdecznie, ja tak na szybko z jednym pytaniem. 

Poluje w eShopie na promocje na gry z serii LEGO (głównie zależy mi na Przebudzeniu Mocy), coby nie nudziło mi się w pracy. Konsolę mam już od stycznia tego roku i ani razu nie trafiłem na taką promke. Czy któryś z użytkowników, bazując na swoich ilusletnich obserwacjach, mógłby mi powiedzieć, czy kiedykolwiek widział w eShopie przecenione gry z serii LEGO na 3DS? Będę wdzięczny za informację, bo po prostu nie wiem, czy kupować te drożyznę, czy jeszcze czekać. 

 

PS Jestem przyzwyczajony do cyfrówek i tylko takie wersje gier mnie interesują, no chyba że są to gry na pierwszego Xboxa lub niedostępne w formie cyfrowej. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.09.2020 o 22:28, blwlsky napisał:

Witam wszystkich serdecznie, ja tak na szybko z jednym pytaniem. 

Poluje w eShopie na promocje na gry z serii LEGO (głównie zależy mi na Przebudzeniu Mocy), coby nie nudziło mi się w pracy. Konsolę mam już od stycznia tego roku i ani razu nie trafiłem na taką promke. Czy któryś z użytkowników, bazując na swoich ilusletnich obserwacjach, mógłby mi powiedzieć, czy kiedykolwiek widział w eShopie przecenione gry z serii LEGO na 3DS? Będę wdzięczny za informację, bo po prostu nie wiem, czy kupować te drożyznę, czy jeszcze czekać. 

 

PS Jestem przyzwyczajony do cyfrówek i tylko takie wersje gier mnie interesują, no chyba że są to gry na pierwszego Xboxa lub niedostępne w formie cyfrowej. :)

https://psprices.com/region-pl/search/?q=lego&platform=3DS&show_dlc=on&content_type=

 

Z tego co widzę większość tytułów nigdy nie była w promocji.

 

 

Ja mam inne pytanie - czy można kupić grę 3DS w eShop przez przeglądarkę, nie konsolę? Widzę, że jest opcja przy grach na Switch, ale na 3DS nie, przynajmniej nie w europejskim eshopie.

 

Zamówiłem sobie europejski model konsoli do kilku gier cyfrowych, ale przyjdzie dopiero w poniedziałek. Tymczasem są obecnie w promocji dwie gry, które mnie interesują, lecz promo kończy się jutro.

 

Mam obecnie amerykański model 3DS XL, ale na nim odpalę tylko amerykański eshop.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...