Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko najwyraźniej zależy od decyzji wydawcy. Warto jednak przypomnieć, nawet jak coś się powtarza. Zamknięcie eShopu już 27 Marca, więc to już ostatnia szansa. Niektóre gry to nawet w pełnej cenie wyjdą taniej cyfrowo, niż szukanie w dzisiejszych czasach wersji pudełkowej.

 

Ze swojej strony jeszcze wspomnę o Harvest Moon: The Tale Of Two Towns za 16zł. Klasyczny HM, jeszcze od oryginalnych twórców, nie z tych nowych potworków.

 

Shin Megami Tensei IV bez promocji kosztuje 80zł. Pudło wyjdzie znacznie drożej.

 

Zastanawiam się nad Advance Wars Dual Strike za 40zł. Warto, czy raczej ten nadchodzący Reboot na Switcha?

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie wczoraj spędziłem pół dnia grzebiąc w eShopie i patrząc co by tu jeszcze pobrać. Wziąłem wszystkie darmówki oraz updaty do ulubionych gier. Te updaty według Nintendo dalej będą dostępne (tak samo online), ale lepiej dmuchać na zimne. Kupiłem też kilka gierek z promocji i themes z Zeldą i Mario. Szkoda tego sklepiku, jeszcze bardziej szkoda tego z Wii U, bo tam Virtual Console było najlepsze. Ogólnie warto mieć 3DSa w kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, Nintendo "sprzeda" klasyki raz jeszcze w ramach kolejnego abonamentu. ;) :(

 

A propos, podobno DLC do gier już nie będzie można zakupić, więc warto sprawdzić bibliotekę/backlog i ewentualnie rozważyć jakieś pierdoły.

 

Advance Wars Dual Strike za 40zł warto? @Homelander? ;)

 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Suavek said:

Spokojnie, Nintendo "sprzeda" klasyki raz jeszcze w ramach kolejnego abonamentu. ;) :(

 

A propos, podobno DLC do gier już nie będzie można zakupić, więc warto sprawdzić bibliotekę/backlog i ewentualnie rozważyć jakieś pierdoły.

 

Advance Wars Dual Strike za 40zł warto? @Homelander? ;)

 

 

Advance Wars Dual Strike warto za trzy i pół bomby :) Osobiście wolę grać na 3DS niż na WiiU ale jak nie masz to bierz. Wziąłbym też Mario&Luigi Partners in Time

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten Mario, to widzę RPG, ale warty uwagi przy założeniu, że nie jestem fanem Mariana jako marki/postaci? Tj. dla samego gameplay'u?

 

Advance Wars chyba wezmę, bo Reboot tylko dwie pierwsze części, a kiedyś może będzie więcej czasu na nadrobienie backlogu (ahahahaha... ech... :().

 

Gdyby nie cena, to pokusiłbym się jeszcze o Rhythm Paradise Megamix, ale chyba aż tak mi nie zależy. Mam jeszcze poprzednika z NDS do ogrania i tak.

 

Też szkoda, że nie wszystkie gry z Virtual Console są dostępne na 3DS. Np. WarioWare Inc. z GBA jest tylko na WiiU, ale na 3DS już nie. A za 28zł bym wziął.

 

EDIT:

Ale chyba już za późno, bo eShop leży. (jeszcze działa)

 

EDIT2:

A dobra, poyebało mi się, żadna gra NDS/GBA nie jest do kupienia na 3DS, nawet jeśli eShop tak podaje... Bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna rzecz, o której wspomnę, póki eShop działa (ostatnie godziny?) - specjalne wersje Demo niektórych gier.

 

Demek nie będzie się już dało pobrać, ale niektóre widnieją w sklepie jako osobne produkty, które przypisują się do biblioteki. Wspominam, bo jest parę gier, których postęp przenosi się do pełnych wersji, albo wręcz same w sobie oferują coś unikatowego. Chociażby przykładowo Bravely Second: End Layer Demo: The Ballad of the Three Cavaliers.

Odnośnik do komentarza

RIP eShop. Na szczęście dział Redownload działa. Możemy obstawiać, za ile lat i to wyłączą na dobre. ;)

 

Jak głupi wczoraj jeszcze wieczorem na dwóch 3DSach (EU + US) klikałem te wszystkie darmówki i wybrane demka. :D Parę rzeczy przy tym odkryłem i zorientowałem się, że design sklepów EU i US jest trochę inny, o dostępnej bibliotece nie wspominając. US miał też trochę innych promocji na koniec. Mieli między innymi Street Fighter IV, różne odsłony Ace Attorney czy Resident Evil po 3$.

 

Za ostatniego dolara na koncie US dokupiłem jakieś DLC, a na koncie EU bardzo spontanicznie skusiłem się na Rhythm Paradise Megamix. Pudełka i tak nigdzie nie wyrwę już w ludzkiej cenie, a po zagraniu w demko stwierdziłem, że to gra w moim guście. Krótkie minigierki w stylu WarioWare z zabawną oprawą. W sam raz do pogrania kilka-kilkanaście minut. Czuć też przeskok względem wersji NDS.

 

Szkoda mimo wszystko konsolki, bo nawet wczoraj tylko klikając po menu stwierdziłem, że to jednak był fajny, prawdziwy handheld. Sprzęt, który można faktycznie wrzucić do kieszonki torby, a nawet spodni do pogrania przenośnie. Leciutkie to, względnie wygodne. A nie cegła, jak obecny Switch czy Steam Deck, których nawet nie myślę nosić nigdzie ze sobą.

 

Może kiedyś jeszcze faktycznie zainteresuję się przeróbką któregoś egzemplarza, ale na chwilę obecną i tak mam spory backlog do ogrania.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.