Skocz do zawartości

Skradzione microsoft points


Absolem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, tysiące osób już to miało m.in. ja

 

Dzwonisz jutro z rana na infolinie MS, mówisz co i jak, oni upewniają się że 6000msp wyblakło na rzecz gold packów do fify 12, wypełniasz z typkiem ankiete przez telefon, czekasz miesiąc na powrót punktów.

Odnośnik do komentarza

Tak, tysiące osób już to miało m.in. ja

 

Dzwonisz jutro z rana na infolinie MS, mówisz co i jak, oni upewniają się że 6000msp wyblakło na rzecz gold packów do fify 12, wypełniasz z typkiem ankiete przez telefon, czekasz miesiąc na powrót punktów.

 

 

Dzieki serdeczne troche mnie uspokoiles do tej pory smialem sie z PSN ale widze ze live tez nie lepszy..

Odnośnik do komentarza

Phishing to by był gdyby to od Was wyciągnęli te hasła, a tak to EA po prostu ma dziurę w systemie i ktoś filtruje hasła z ich bazy danych na XBL.

 

Tak to typ na infolinii tlumaczyl podobno luki w systemie ma EA i podobno juz cos opracowali z ms zeby tego unikac. Tak czy inaczej wszystko dalo sie zalatwic na infolinii i punkty maja wrocic w przeciagu 20 dni plus zdrapka za stracony okres z live bo niestety grac online sie nie da i musze pochwalic infolinie bo obsluga jest naprawde bardzo profesjonalna a przy okazji wyszlo ze gram razem z tym typkiem ktory mnie obslugiwal w BF3.

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To, że to luki u EA to oczywista oczywistość. W końcu 99,9% poszkodowanych ma konto Origin z takim samym e-mailem/hasłem. To nie wina Microsoftu, że ktoś shakował Origin i loguje się na Live przy użyciu poprawnego hasła.

 

Profilaktycznie mogliby opracować takie rozwiązanie, że użytkownicy co chcą mogą zastrzec na swoim koncie, że logować można się do ich konta tylko z jednej określonej konsoli, czy też PC. Wtedy nieautoryzowane wejście na konto byłoby niemożliwe nawet gdyby rabuś znał wszystkie dane konta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...