Skocz do zawartości

Sleeping Dogs


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

tez mi sie podoba system walki bo czasem jest wymagajacy przy czym jak odblokujemy wszystkie combo to dopiero jest satysfakcja i ubaw. mam nadzieje ze r* rozwinie troche swoj system walki i milo bylo by zobaczyc spychanie samochodow jak to ma miejsce w sleeping dogs i mogli by uproscic smiganie na motorze bo SP tk pierwsza gra w ktorej wiekszosc czasu spedzilem na scigsczach :)

 

co do gry to wczoraj skonczylem, klimat mega i co najwazniejsze fabula daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Tak swoją drogą to chciałem zauważyć, że ściągnięty z Batmana system walki niszczy :) Nie wiem ludzie piszą że jest sporo gorszy? To jego kopia, ale dla mnie momentami lepsza. Po pierwsze jest trudniej, po drugie najbardziej efektywne są kombinacje, w batmanach to głównie był spaming x'a, a perek robił wszystko automatycznie. W batmanie używa się w 3 przycisków. W SD jest ich 5 i do tego dochodzą combosy. A to latanie batmana od jednego do drugiego - animacyjnie super ale to już zachacza o samograj. Inna sprawa że w batmanie swobodnie mogłeś rozwalić 15-20 gostków ciebie atakujących, to jest komedia nawet jak na superbohatera. W SD nie masz do czynienia z walkami o takich proporcjach, poza niektórymi fight clubami. Nie ma też takiej sytuacji, gdzie dobrze zbudowany osiłek na oko ważący 100 kilo pada na glebę po jednym strzale jak. Tutaj są klasy przeciwników, z każdym trzeba obchodzić się inaczej.

 

Batman ma bardzo efektowne i genialne animacyjnie walki, ale zwyczajnie SD go niszczy pod względem wyciąganej satysfakcji. No i samo wykorzystanie elementów otoczenia wprowadza różnorodność w walce, nie mówię o tych śmietnikach i wiatrakach ale wykorzystywanie barierek, ścian, stołów, nawet aut jest mega smiley.gif

 

Ciekawe czy jakieś przyszłe gry zaadoptują trochę tych patentów z SD do swoich gier (ROCKSTAR PLZ)

Odpal sobie New Game plus w Batmanie AC i raczej zweryfikujesz pogląd.

Co do walki w Sleeping Dogs to jakoś mało przekonująco wypada łapanie typków i podchodzenie do jakiś wentylatorów czy coś.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mazzeo - grałeś w Arkham City? Tam do walki używa się nie 3 tylko niemal wszyskich przycisków pada i to w różnych kombinacjach (zwłaszcza w NG+). Ale Sleeping Dogs też ma fajny system, ogólnie widać że gra nastawiona na akcję, GTA IV nie skończyłem bo znudziłem się po ok połowie gry, tu po samym demie gra naprawdę mi się spodobała i chyba łyknę w niedalekiej przyszłości :>

Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą to chciałem zauważyć, że ściągnięty z Batmana system walki niszczy :) Nie wiem ludzie piszą że jest sporo gorszy? To jego kopia, ale dla mnie momentami lepsza. Po pierwsze jest trudniej, po drugie najbardziej efektywne są kombinacje, w batmanach to głównie był spaming x'a, a perek robił wszystko automatycznie. W batmanie używa się w 3 przycisków. W SD jest ich 5 i do tego dochodzą combosy. A to latanie batmana od jednego do drugiego - animacyjnie super ale to już zachacza o samograj. Inna sprawa że w batmanie swobodnie mogłeś rozwalić 15-20 gostków ciebie atakujących, to jest komedia nawet jak na superbohatera. W SD nie masz do czynienia z walkami o takich proporcjach, poza niektórymi fight clubami. Nie ma też takiej sytuacji, gdzie dobrze zbudowany osiłek na oko ważący 100 kilo pada na glebę po jednym strzale jak. Tutaj są klasy przeciwników, z każdym trzeba obchodzić się inaczej.

 

Batman ma bardzo efektowne i genialne animacyjnie walki, ale zwyczajnie SD go niszczy pod względem wyciąganej satysfakcji. No i samo wykorzystanie elementów otoczenia wprowadza różnorodność w walce, nie mówię o tych śmietnikach i wiatrakach ale wykorzystywanie barierek, ścian, stołów, nawet aut jest mega smiley.gif

 

Ciekawe czy jakieś przyszłe gry zaadoptują trochę tych patentów z SD do swoich gier (ROCKSTAR PLZ)

 

Same brednie dotyczące Batmana. Może grałeś na easy, ale nie przypominam sobie, by ktokolwiek padł po jednym ciosie, a jeśli już to po dźwigni z łamaniem. Walkę porównujesz chyba do Arkham Asylum, a nawet tam nie opierała się na 3 przyciskach (no chyba, że dla casuali), bo w AC jest tego znacznie więcej z combosami łączonymi z gadżetami (batarangi, granaty zamrażające, linka do przyciągania, rażenie prądem, uniki z żelem wybuchowym), obalenia peleryną, przechwytywanie lecących przedmiotów, niszczenie broni, uniki przed bronią białą z natychmiastowym nokautem. W Arkham City też masz klasy postaci, np babeczki ninja poruszają się momentami tak szybko, że nie zdąży się ich trafić zwykłym atakiem, a opancerzonych nawet nie tkniesz spamując jeden przycisk.

Odnośnik do komentarza

demo od jakiegoś czasu sobie leżało na dysku no i w końcu mi się przypomniało żeby to sprawdzić, zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenia, KLIMAT H-K! żyjące miasto robi, świetnie to wygląda, dobre i efektowne walki, szkoda że jazdy samochodem nie można było sprawdzić w demie. Jedynie duży minus za ten biedny dubbing który psuje wrażenia świetnej gry, Kottick jest zdrowo poruchany, taką grę wrzucić do kosza :turned:

Odnośnik do komentarza

Haha minusa zebrać za wyrażenie własnej opinii. Pograłem w demo Sleeping Dogs i tyłka mi nie urwało. Może spróbuję po Waszych opiniach pograć raz jeszcze, ale jakiejś specjalnej przyjemności nie odczułem za pierwszym podejściem - ani z chodzenia po mieście, ani z walki. Dodatkowo wygląda bardzo średnio jak na 2012 rok (no ale wygląd to wiadomo, nie wszystko)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos uwaza ta gra za dobry sandbox to chyba nie gral w Mafie 2 (moj sandbox nr 1), dla mnie sleeping dogs to sredniak

 

"średniak" który jest zdecydowanie lepszy od GTA IV

Zgadzam się z Lionel'em (po za(pipi)istych VC i SA , IV była dla mnie rozczarowaniem) co do Mafii 2 to nie sandbox co najwyżej półsandbox. Edytowane przez Karas
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Bartezoo: SR3 i SD sa miliony lat swietlnych przed gta4, ktore jest zwyczajnie NUDNE (mowie o gameplayu).

Deal with it.

SR3 to randomy GTA IV to elita forum.

 

SD grałem tylko demo więc się nie bede wypowiadał. SR3 to chyba najbardziej przehajpowana gra tamtego roku. Model jazdy jak karton, hamuje się z 200km/h w sekunde, strzelanie nie daje żadnej przyjemności, broni nie czuć, przeciwnicy latają jak manekiny. Ja rozumiem, że to taka konwencja, ale wtedy porównywanie do GTA jest totalnie bezsensowne. A i tego nie jestem fanbojem R* bo np. takie VC koło du'py mi lata nie kumam spustu.

Lajonel powiedz mi co jest takiego słabego w IV, ale twoim zdaniem a nie z internetu przeczytasz i mi napiszesz, że misje takie same i nuda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.