Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam widgetu z notowaniami pl i walutami. Tem od yahoo nie ma polskiej gieldy i waluty tylko w jedna strone maja przelicznik.

tego używam: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.puchalamichal.notowaniagieldowe&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5wdWNoYWxhbWljaGFsLm5vdG93YW5pYWdpZWxkb3dlIl0.

darmowe i daje radę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Samsung Galaxy Ace 2. Czy jest jakaś możliwość skonfigurowania klawiatury przy pisaniu smsów, by przecinek był dostępny na domyślnej pierwszej stronie (bez potrzeby przełączania się na stronę ze znakami specjalnymi)? Kropka jest, ale każdorazowe przełączanie się na kolejną stronę, wstawienie przecinka i powrót na stronę pierwszą jest uciążliwe. Może jakaś prosta aplikacja do personalizacji klawiatury?

 

Jestem lamerem, więc litości.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

No niby wiem, ale trochę tego jest, większość proponuje jakieś cuda-niewidy czytające ludzkie myśli i samodzielnie piszące się smsy, a ja tylko chciałem dodatkowy przecinek (bo defaultowa klawiatura jest ok). Już sobie chyba poradziłem, ale jeśli ktoś ma jakąś prostą metodę, to śmiało.

Odnośnik do komentarza

ten program co czyta myśli i sam pisze smsy działa za(pipi)iscie! bylem pod wielkim wrażeniem, wecz magiczne efekty, wiele smsów napisał za mnie sam, ja tylko klikałem "next, next" (wybieralem nastpene słowa z podpowiedzi)

 

niestety z jakiegoś powodu pożerał duże ilości internetu, w kilka dni nabił 30mb, co było o wiele za dużo jak na moj pakiet

swoją drogą ciekawe czemu az tyle tego zżera :/ bo był świetny

Odnośnik do komentarza

Bardziej SwiftKey X ma świetne przewidywanie następnych słów, bo bez przerwy uczy się Twojego stylu pisania ;). Dla mnie to jest nieprzydatne, bo piszę głównie na Twitterze, a tam bez przerwy używam jakichś technologicznych zwrotów bądź wplatam angielske pojęcia do naszego języka i klawiatura zawsze głupieje. Więcej czasu tracę na poprawianie tego przewidywania niż na normalne pisanie, dlatego nigdy tego nie używam. Ale do zwykłego pisania SMS-ów, gdzie używa się standardowych słów, to pewnie sprawdza się znakomicie.

Odnośnik do komentarza

Jak telefon czyta mysli? o_O

jak sie mu da baze smsów maili i innych rzeczy do nauczenia sie to zapamietuje wszystko co piszesz i jak piszesz, i jak np wczesniej 20 razy pisałeś "hej chodź na piwo"

i zaczniesz pisać "hej" to on podpowie (między innymi) słowo "chodź" a jak je wpiszesz to podpowie "na" i potem "piwo"

albo jak np ja wpisywalem "mam" to odrazu podpowiadał "nadzieje" , bo czesto używa sie zwortu "mam nadzieje" itp

 

jak wpiszesz jakies słowo to sprawdza jakie słowa sie wcześniej pojawiały po nim i ci je podpowiada, być może też (nie wiem dokladnie) potrafi powiązać kilka wcześniejszych słów (a nie tylko ostatnie) i "wywnioskować" kontekst i zapodać odpowiednie słowo

 

jeśli jakiegoś słowa nie załapał i nie dał dobrej podpowiedzi to wystarczy wpisac 1-2 litery i pojawi sie całe słow (też wzięte z "historii pisania" ale mniej popularne ktore nie pojawilo sie w pierwzych 3 wyświetlanych, ale po doprecyzowaniu pierwszej litery wskakuje na miejsce)

 

do tego ppoprawia literówki w trkacie pisania i ogolnie jest super

 

efekty są znakomite i robią wrażenie czytania w myślach, zwłaszcza gdy nie trzeba zupelnie nic pisać samemu tylko wybiera sie kolejne podpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...