Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie tego Mighty Doom kilka dni temu, bo uwielbiam uniwersum. Póki co gra się przyjemnie, jednak da się odczuć dławienie gracza i zmuszanie, żeby kupił walutę na paczki ze sprzętem. Bez wydawania hajsu czeka nas mozolny grind, ale i tak się fajnie siecze demonki. Trzeba zdobywać coraz lepszy sprzęt, a tego jest jak na lekarstwo. Wg mnie aż za bardzo przykręcili kurek, sporo ludzi może się odbić. Od 1 kwietnia ma wjechać Battle Pass, także jestem ciekaw ile będzie kosztować. Z drugiej strony nie wiem czy jest jakikolwiek sens inwestowania w tę grę.

Zobaczymy jak to się będzie rozwijać. Póki co robię sobie kilka runów dziennie i nic poza tym. Dobre na kibel.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

Wg mnie aż za bardzo przykręcili kurek, sporo ludzi może się odbić. 

 

Cieszy mnie, że masz takie samo zdanie jak ja a jednocześnie przeraża mnie, że tylu ludzi w to gra i płaci gruby hajs a ci, którzy się odbijają zupełnie developera nie obchodzą. :(

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Adam GlapJńskJ napisał:

 

Cieszy mnie, że masz takie samo zdanie jak ja a jednocześnie przeraża mnie, że tylu ludzi w to gra i płaci gruby hajs a ci, którzy się odbijają zupełnie developera nie obchodzą. :(

Brzmi i jak zasada prowadzenia biznesu - dbaj o tych co Ci płacą za to co robisz ;) Fakt dojonko w grach dziś jest widoczne i developerzy się z tym nie kryją,ale jaki jest sens z ich punktu widzenia wydawania zaawansowanej gry za darmo? 

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem Mighty Doom. Myślę popierdółka... półtorej godziny później, chyba trzeba dziecko nakarmić XD

 

Na pewno wciąga, tyle mogę powiedzieć. 

 

Edyta: Już 6h od wczoraj XD Szczerze mówiąc to nie widzę powodu do wydawania jakiejkolwiek kasy w tej grze jeśli ktoś nie gra w to nałogowo po +5h dziennie. Dropi wszystkiego sporo, można ulepszać od samego początku podstawowy ekwipunek. Nawet zwykły karabinek ulepszany regularnie sieje spustoszenie po paru bonusach w trakcie rozgrywki. Sama gra bardzo fajnie zbalansowana, prosta mechanika i daje sporo funu, do tego mocno przybija do ekranu przy czym nie natrafiamy na ścianę, że bez wydawania kasy nie da rady pchnąć dalej.

 

Alpha Dog wstrzelili się nieźle i Bethesda może na tym sporo kasy nabić.

Edytowane przez SnoD
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam ponad 50h, przestałem już nałogowo grać codziennie, ale muszę powiedzieć, że po 4 etapie zaczynają się wirtualne ściany - 5 i 7 etap. Ja dzisiaj tym koksem poniżej ledwo dałem radę ukończyć 7 etap i to z różnymi boostami i na 2 życiach.

 

Screenshot_20230424-191038_MightyDOOM.thumb.jpg.1c0b873a697ab826b63bac5bad4059ea.jpg

 

Moim zdaniem gra będzie miała krótkie nogi, bo jak kolejny sezon ma być to samo, to już nie ma co grać bo formuła się wyczerpie no i za dużo gringu później. Ale nie żałuję tych 32 zł na battle Passa :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Z uporem maniaka staram się ukończyć grę XD Utknąłem w połowie ostatniego poziomu. Udało mi się odblokować zroję Zombie i jestem na półmetku kolejnej, elementalnej - co ciekawe, to perki wszystkich zbroi się sumują. Nie mam jeszcze żadnego epickiego sprzętu, ale jestem bardzo blisko działka plującego kwasem - trzymajcie kciuki :p Ból niestety jest taki, że do tej pory gra nie dostała żadnych nowych poziomów. Za 3-4 dni kończy się obecny sezon, jak nie wejdzie mocarny update, to gra ostatecznie zdechnie jak Halo Infinite. Nie jestem w stanie tego ogarnąć, że nie przygotowano sensownego wsparcia...

 

Screenshot_20230625-210451_MightyDOOM.thumb.jpg.74abadb4ce3b8bc9ae12376ad83094a2.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

 

"Found it! Hidden Object Game" - gra typu znajdź wszystkie elementy zaznaczone w legendzie, na dużej planszy odpowiednio dokolorowanej, zawierającej elementy ruchome, mnóstwo małych i dużych przedmiotów, reprezentujących obszar zlewających się ze sobą składowych: na jednej przestrzeni ściśniętych sporo struktur z urozmaiconym doborem koloru i konturów. To jedna z najlepszych gier na Androida w jakie grałem przez ostatni rok. Urocza, ciekawa, prosta, po prostu bajkowa, sielska, antystresowa!

 

Jakże by inaczej, teoretycznie obowiązują ją mikropłatności - jak chcesz sobie jakieś powerupy lub dogodności pozwalające odnaleźć ukryty przedmiot kupić, i to szybko, musisz zabulić troszku grosza. Żyćko. Tytuł zapisuje postępy w grze: w chmurze Google Play. Nie ma tu wyznacznika tego, kiedy kończy się gra. Zapewne można tak grać do... końca naszych dni. Ogrywam jeden, dwa poziomy na danych mapach na dzień - oczywiście, jeśli nie zapomnę.  Więcej nie trzeba - robi się to tym nudniejsze im dłużej się w to za jednym podejściem gra. Tymczasowa ocena (zostały 3 plansze do odkrycia plus przejście ,,wydarzeń dodatkowych") gry w ocenie gwiazdkowej na Google Play: 5/5 gwiazdek! 

 

Kawai w sztos! xD

 

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Grając w Asphalt 9, nie dziwię się, że pirackie wersje*, gdzie tryb kariery można przejść na luzie, są tak popularne. Tutaj (grając na darmowej wersji ze store) utknąłem przy 14%, bo nie mam auta o odpowiedniej "mocy". Do ulepszenia  takwego, którym bym coś ruszyć dalej, brakuje mi 40, losowo wpadających kart. Co tutaj zostaje? Eventy i multi. Ale to drugie też jest spartaczone, jak mając auto o mocy 1400, masz rywali 2000-2500 i dojeżdżasz na metę ostatni, tracąc z pół minuty do zwycięzcy. Więc po półtora miesiącu grania, wywaliłem to z telefonu.

 

*wersje są zmienione, wszystko się kupuje za walutę w grze, a stawki za wygrane są 3-4 wyższe- w legalnej wersji tylko po obejrzeniu reklam

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, grzybiarz napisał:

Ja ogrywam gierki z netflixa:

 

IMG_6654.png

Tutaj może gra dla gejow lgbt 

… ale ogólnie polecam. Bo gry są w pełni „pełne”, np taki Bloons ma wszystko do odblokowania za punkty w grze, zero płatności wewnątrz apek. I większość gier po polsku. 

Z netflixa polecam

Screenshot_20240122_190522_Netflix.thumb.jpg.7bbea66982624933e7b29051f728afd9.jpg

Screenshot_20240122_190458_Netflix.thumb.jpg.d1d86bc6eba311417f004513e77efc8c.jpg

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się to, ze te gry, mają usunięte mikropłatności. Nawet nieraz kupuje się gry za kasę a i tak diamenciki kupisz za prawdziwe złotówki, tu wszystko jest za free. Ja wsiąkłem. Kupiłem abonament dla ogrania trylogii gta (to lepsza wersja niż to co wyszło na duże sprzęty), a przy okazji poznalem kilka perełek. Wkręciłem się w Lego legacy. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Screenshot_2024-02-16-10-58-01-93_85884ae5c0aaf6cf2750efd30a805c5d.thumb.jpg.8bc0f897b1d65715968da80137f0626c.jpg

 

 

"Peace, Death!" - gierdajło na różne platformy z ,,andro", tiaaa, godne polecenia i wydania około 8zł. To taki prosty w mechanice odpowiednik ,,idle clickera", nastawionego na jako-tako rozrywkę z odrobioną czarnego-wisielczego humoru, który gracz musi poczuć... chyba że nie wie, co to specyficzny żart lub nie zna angielskiego!, albo i ,,16-bitowa pixeloza" w szacie graficznej być może mu przeszkadza. Tytuł bez fabuły, wymuszający na graczu jako tako operacje logicznego myślenia. Po prostu, jest się tu śmiercią i decyduje się kto ma iść wyżej - do nieba, bądź niżej - do piekła. Sama przyjemność! I tyle trofków do wbicia na konto Google Games! Tymczasowa ocena tej gry, z mojej strony to: 7/10!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.