Skocz do zawartości

Far Cry 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

kr

-Słabe acziki

-Krótka

-Momentami framerate

-Lagi na multi

 

+Wszystko

 

9.8/10

GOTY!

 

krótki to jest MOH WF, no ale jak lecisz żeby tylko grę zaliczyć to może krótka, ja tam latam z łukiem i jestem siewcą smierci ;) olać snajpy, wytropić,podejść i strzelić z łuku, ta gra naprawdę wymiata!

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Ale serio, jak na sandboxa to gra jest krótka i pusta. Jeśli w nieco ponad 25h można zrobić wszystko, co jest do zrobienia...

z tą pustością to taki dyskusyjny temat. W końcu są to tropikalne wyspy więc nie mogą tam powciskać Bóg wie czego. Just Couse 2 był bardziej komiksowy, to twórcy mogli tam popuścić wodzę wyobraźni :) Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ręka do góry, kto grał w Far Cry 3 godzinkę dziennie.

 

 

Po przejsciu fabuly, powinna sie odblokowywac ukryta wyspa z jakimis wyszkolonymi komandosami, mistycznymi zwierzetami i mega trudnymi posterunkami do zdobycia. Co, jak co, wlasnie zdobywanie cichaczem posterunkow, sprawialo mi w tej grze najwiecej frajdy. Tylko potem, jak juz sobie wyrobilem skilla na snajperce, to zaczely pękac w niecale 2 minuty i troszke za szybko wszystkie odbilem. Powinna byc wyspa, ktora w kazdym miejscu bylaby niebezpieczna :]

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Walic to w sumie, niedlugo jak znajde czas, to zrobie kolejne podejscie na hardzie. Gra roku, jak dla mnie. Luk, noz i snajperka z tlumikiem - czego chciec wiecej.

 

PS. Ile skasowaliscie klientow? Mi w statystykach podaje 1198, z czego 697 nie zauwazylo, ze ich zabilem ;) 431 headszotow i z tego jestem najbardziej dumny :P

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

moze ktos mi powiedziec gdzie znajde wybuchajace strzaly,podpalajace do luku?Bo w amunicji widze tylko zwykle strzaly,a w ulepszniach do luku sa tylko 2 rodzaje celownika,nie wiem czy to wynika z odkrytych umiejetnosci albo popchniecia fabuly do przodu.z gory dzieki za odp

mi sie to samo pojawiło ale nie wiem kiedy i po czym :P w każdym razie żeby to zrobić trzeba mieć odpowiednio koktajl molotowa i granat

Odnośnik do komentarza

rozwinę myśl chrisa - wchodzisz w wykonywanie przedmiotów i chyba na samym końcu masz tworzenie wybuchowych i podpalających strzał, ze składników podanych wyżej. później przypisujesz je do któregoś slota pod krzyżakiem i używasz tak samo jak np lekarstwa czy innych mikstur.

 

Ile mamy grania na 2 wyspie ?

 

podobnie jak na pierwszej pod kątem fabuły i eksploracji, może troszkę więcej. takie przynajmniej odniosłem wrażenie.

posterunki są nieco trudniejsze więc ewentualnie na nie trzeba poświęcić ciut więcej czasu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dylemat, czy nabyć FC3. Far Cry 2 kompletnie mi się nie podobał, dlatego się waham. Z tego, co widzę na trailerach i gameplay'ach to gra wydaje się ekstra... no ale nie wiem. Miał ktoś podobnie ?

Bardzo dobra gra z bardzo dużym światem i długim kontentem,do tego z piękną grafiką.

Polecam ją w 100%

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...