Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie się śmieją, że w codzie jest słaba grafika. W porównaniu do nowego medala jest genialna ;/

I jeszcze te chamskie zagrywki. Na targach uruchamiają grę na mocnych pecetach i dają pady od xboxa i ludzie myślą, że to wersja konsolowa tak wygląda ...

Edytowane przez terror
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie się śmieją, że w codzie jest słaba grafika. W porównaniu do nowego medala jest genialna ;/

I jeszcze te chamskie zagrywki. Na targach uruchamiają grę na mocnych pecetach i dają pady od xboxa i ludzie myślą, że to wersja konsolowa tak wygląda ...

Serio jeszcze sie nie nauczyles,ze EA puszcza gierki z padem od xbox360?Wydawalo mi sie,ze akcja z bf3 byla wystarczajaca nauczka.Ale jak widac nie dla wszystkich

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

I czego się spodziewales? że grafikę na Xboxie będzie taka sama jak z tych wcześniejszych gameplayow? To było chyba jasne ze grafika na konsolach będzie zdecydowanie gorsza,więc nierozumiem tego hejtu na grafike

 

no wiesz bez jakiegos spiecia ale mw kazde wygladalo lepiej na konsoli w ostatecznej wersji niz na wczesniejszych gameplayach dedykowanych danej platformie

Odnośnik do komentarza

Ludzie się śmieją, że w codzie jest słaba grafika. W porównaniu do nowego medala jest genialna ;/

I jeszcze te chamskie zagrywki. Na targach uruchamiają grę na mocnych pecetach i dają pady od xboxa i ludzie myślą, że to wersja konsolowa tak wygląda ...

Serio jeszcze sie nie nauczyles,ze EA puszcza gierki z padem od xbox360?Wydawalo mi sie,ze akcja z bf3 byla wystarczajaca nauczka.Ale jak widac nie dla wszystkich

Mi nie chodzi o mnie. Chodzi mi o innych ludzi którzy nie interesują się tak bardzo grami i myślą, że grafika z trailera/gameplayu będzie taka sama na xboxie, a potem jest rozczarowanie.

Ale tak czy siak spodziewałem się więcej ;/ Miałem nadzieję, że będzie to chociaż poziom bf3.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

O grafice juz widze wiele zostało napisane to nie bede dokladal;) a co do najważniejszego - grywalnosci - mam mieszane uczucia. Najpierw negatywne a teraz coraz bardziej pozytywne. Dziwna i nierówna mapa. Czasem bardzo miłe wymiany ognia między teamami przy zabudowaniach a czasem biegniesz pół minuty po czymś co przypomina tor bobslejowy o_O zeby w ogole sie z tego wydostac po czym dostajesz kulke od kolesia który tylko czekal az ktoś stamtad wyjdzie;) ale godzina grania to za krótko by dobrze ocenic swoje odczucia:P No i jest GROM :D

Odnośnik do komentarza

Bo taki mars pewnie ogląda na laptopie i jeszcze w słabej jakości , a co do grafiki z BF3 to nie dyskutuję bo nie ma sensu. Osobiście obejrzałem live na 720p i jest bardzo dobrze, ale jak na razie gra do mnie nie przemawia.

 

Całe menu zerżnięte z PC, nie praktyczne i brzydki.

Super customizacja broni na stoliku i każdą część widzimy jak zmieniamy.

Szybkość zgonu chyba tak samo szybko jak w pierwszej części

Szybka regeneracja życia

Duży odrzut na broniach ale nie wiem czy to po prostu wina danej broni

Odnośnik do komentarza

Bo taki mars pewnie ogląda na laptopie i jeszcze w słabej jakości , a co do grafiki z BF3 to nie dyskutuję bo nie ma sensu. Osobiście obejrzałem live na 720p i jest bardzo dobrze, ale jak na razie gra do mnie nie przemawia.

 

Całe menu zerżnięte z PC, nie praktyczne i brzydki.

Super customizacja broni na stoliku i każdą część widzimy jak zmieniamy.

Szybkość zgonu chyba tak samo szybko jak w pierwszej części

Szybka regeneracja życia

Duży odrzut na broniach ale nie wiem czy to po prostu wina danej broni

 

 

Tak tak pewnie ogladam w komorce w 240 p....... nie wszystkich swoja miarą koleś, i pisalem wczesniej ze na trailerach gra wyglada o niebo lepiej wiec naucz sie czytac ze ze zrozumieniem albo przestan pić

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...