Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jako fan call of duty muszę stanąć w obronie nowego medala. Jestem po pierwszych 5 misjach i single oceniam minimum 8-/10. Myślę, że jak przejdę całą grę to ocena się zwiększy (zawsze tak mam ;) ). Ciekawe misje, świetna grafika (w wersji na pc), soundtrack poprawny. Wszystko jest na przyzwoitym poziomie. Nie wiem czy to możliwe, ale zdaje mi się, że acti zapłaciło za słabe oceny warfightera :P Spodziewałem się kupy, a dostałem naprawdę zacną gierę.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się spokój w tej grze. Nie ma tutaj takiego dzikiego pędu przed siebie w akompaniamencie bomb atomowych rozwalających cały świat jak w codzie. Wszystko jest troszeczkę bardziej realne. Może przesadziłem z ta ósemką, ale na 7+ sam single player na pc zasługuje ;) Może na konsolach jedynie na 6 ze względu na grafikę i błędy (do tej pory nie miałem ani jednego buga :D), więc wszystko się zgadza :P

Odnośnik do komentarza

Ach ci Pecetowcy :) Wciąż myślą, że jak mają kompa mocnego jak z NASA to grą będzie wyglądała lepiej niż na konsoli. Niestety to wciąż obecne konsole definiują grafikę a nie bebechy za 6 tyś w waszych PC i żaden znaczący skok jakościowy nie nastąpi do czasu wyjścia nowej generacji konsol także do tego czasu i tak nie wykorzystacie swoich mocarnych PC. Nie wiem czy jest sens podniecać się nieco wyższą rozdzielczością i odrobinę lepszymi teksturami skoro ogląda się takie bajery na monitorach nie przekraczających 22''.

 

Terror - są w sieci porównania wersji PC i X360 takżę możesz sobie zobaczyć i ocenić.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Troszkę zbyt pochopnie mnie oceniłeś. Oprócz całkiem mocnego pc posiadam również ps3 i x360 i w 90% gram właśnie na konsolach(ze względu na wygodę i świetny xbox live). Jednak to co powiedziałeś o różnicach w grafice to kompletna bzdura w przypadku frostbite 2. Wiem, bo mam bf3 na xboxa i komputer i są to praktycznie 2 inne gry. Można wręcz powiedzeć, że wersja na pc to namiastka nextgenów.

A i jeszcze zapomniałem dodać, że mój monitor ma 24 cale :P

Edytowane przez terror
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój... no wiadomo jedyny przykład jaki się słyszy to Frostbite 2 w BF3 i pewnie jeszcze Crysis 2 co jest oczywiście prawdą tylko, że o tym raczej każdy wie i Ameryki nie odkryłeś dlatego sądziłem, że nie warto o tym wspominać bo już przed premierą wiadomo było, że wersje na PC są głównym celem i będą wyglądały lepiej i faktycznie wyglądają lepiej tylko, że taki X360 ma już prawię 7 lat także naprawdę jest czym się chwalić a oprócz małej ilości graczy w multi nie można narzekać na oprawę graficzną w BF3 . Jeżeli FrostBite 2 ma być głównym argumentem przemawiającym za PC to nie warto nawet o tym dyskutować.

Edytowane przez EvilGucio
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...