Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ,że podobne tematy istnieją w innych działach,to pomyślałem ,że założę podobny.

 

Dzisiaj grałem w Uncharted:Golden Abyss i Wipeout 2048

 

W pierwszą produkcje nie grałem długo,ale nie zmienia to faktu,że przez tak krótki czas potrafi oczarować.Sterowanie jest fajne ,jednakże może niektórym sprawiać kłopoty.Ogólnie wyszło dobrze,ale bez szału.

Natomiast produkcja w której pokładałem większe oczekiwania,a mianowicie nowy Wipeout ,który w pełni spełniła moje oczekiwania.Gra jest śliczna,choć błędów się nie ustrzegła,ale najważniejsze jest to,że fun jest niesamowity,trasy ,boli,a przede wszystkim gameplay stoją na bardzo wysokim poziomie.Sterowanie,jak dla mnie ,jest bardzo dobrze przemyślane.

Jest to jedna z niewielu produkcji ,którą będę ogrywał po premierze jeszcze przez długi,długi czas.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Na razie mam mętlik w głowie, w drodze do pracy: Escape Plan, Rayman. Po robocie Wipeout, Uncharted, Motorstorm. Obczajam dema, stare gry ( Patapony i Locoroco wygładają przez super na tym ekranie ).

 

Od środy znajomych nie widziałem....

 

Nie było jeszcze takiego line up na start konsoli: każda z gier w które gram to 8/10.

Wipeout, Uncharted - to rzeczywiście sequele od pokoleń - ale siedzę w kiblu, w autobusie i mam HD experience :)

Edytowane przez Gresh
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Uncharted- ogólnie gra jest spoko (na poziomie 1 części), ale nie podobają mi się włożone na siłę momenty, gdzie trzeba mazać paluchami po ekranie.

 

Wipeout 2048 - tutaj nie mam pytań. za(pipi).iste wyścigi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Motorstorm odpalam co jakiś czas i pobijam czasy znajomych :D

Patapony 3 - jak wypuścili psp street to chciałem dla tej gry kupić psp, ale wstrzymałem się bo wiedziałem, że kupię psv więc teraz mam czas na pataponowanie :D

Z braku kasy nie mam nic innego, jeszcze mam na konsolce gta vcs, locoroco2 wipeouta jakiegoś i wszystkie dema na vitę, i na razie nic więcej, a z chęcią bym pograł w uncharted ale muszę poczekać...

Odnośnik do komentarza

Ja katuje Stardusta, i powiem ze jesli chodzi o trofea to jestem zawiedziony, bo sa proste jak ......., w podstawie jak i w dodatku, jedyne co moze sprawic jako taki problem to Bombowiec i zebranie 15 bomb. Gra swietna i wciaga jak cholera, a w rankingach swiatowych króluje polak, niejaki zarq2.

 

Uncharted czeka na wyjazd, bo prace mam taka ze jezdze w delegacje, wiec po godzinach bedzie co robic:).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mi się nie podobają gry fabularne jak uncharted, ponieważ taka gre przejde w 10 godzin, a potem gra idzie na pólkę, bo nie ma co robić. Nie jara mnie zbieranie trofeów i uważam, że szkoda na to kase. Preferuje gry, które są wiecznie żywe i zawsze chce się do nich wracać jak tony hawk, tekken, czy gran turismo. W tej materii jest bieda na ps vite. Jak wyjdzie little big planet i street fighter tekken to od razu kupuje, a obecnie gram w patapony i frobishera z dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Nie stac mnie poki co na drogie gry jak LBP wiec pykam w klasyki z PS One (Silent Hill i Crash 3), ktore daja mi mase frajdy! Z pewnoscia zakupie jeszcze MGS, RE i Medievila. Nie wiem tylko czemu brakuje takich klasykow jak Medievil 2, Spyro czy Tenchu 2 - mam nadzieje, ze z czasem liczba gier z szaraka wzrosnie. Ostatnio kupilem takze Burn the Rope, calkiem przyjemna gierka, no i caly czas Montezuma (87 lvl).

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

po uwolnieniu się od ograniczenia 4gb i zakupie 16gb memorki miałem w zamiarze zacząć przechodzić większe gry, które się nagromadziły na moim koncie (min. MGS3 HD, Gravity Rush i FF9), a o dziwo wsiąkłem w darmową indykową Montezumę...super ta wersja na Vitę...z początku irytowała ale po odblokowaniu fajnych totemów i bonusów można trzaskać większe wyniki. Na razie rekord to ok 1,6mln więc mizernie ale pogrywam dopiero 3 dzień. W każdym razie fajny indyk ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

U mnie Vita się kurzy, w tym miechu dostaniemy jakąś przygodówkę aka "wciskaj x na dialogach" i jakiegoś indyka (WTF? Od kiedy na gierki indie tak się mówi?), także jest szansa na przejście zaległych tytułów :)
Chciałem zabrać się za MGS2 (a następnie 3), ale chyba będę musiał poszukać w PsxExtreme opisu :).
Ukończyłem wieki temu "jedynkę" i parę lat temu nowoczesną, nieco casualową "czwórkę". Jednak MGS2 jest dla mnie za trudny, nie wiem gdzie mam iść, chyba padłem ofiarą casualizmu :(

Odnośnik do komentarza

U mnie Vita się kurzy, w tym miechu dostaniemy jakąś przygodówkę aka "wciskaj x na dialogach" i jakiegoś indyka (WTF? Od kiedy na gierki indie tak się mówi?), także jest szansa na przejście zaległych tytułów :)

Chciałem zabrać się za MGS2 (a następnie 3), ale chyba będę musiał poszukać w PsxExtreme opisu :).

Ukończyłem wieki temu "jedynkę" i parę lat temu nowoczesną, nieco casualową "czwórkę". Jednak MGS2 jest dla mnie za trudny, nie wiem gdzie mam iść, chyba padłem ofiarą casualizmu :(

Hmmm porponuję po prostu użyć przeglądarki z Vity, znajdziesz jakis FAQ na necie (pełno tego) i po prostu się szybko przełączysz miedzy aplikacjami. Wygodna sprawa. 

 

Obecnie na PSV gram troche w Pinball Arcade, Jetpack Joyride i powoli Retro City Rampage. Gdzieś tam nadal w planach przejscie Uncharted po taz kolejny (tym razem na Crushing). Vita ma się u mnie dobrze. A to wciskanie X na dialogach to podobno swietny szpil wiec ja bym nie skreślał tego tytułu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.