Skocz do zawartości

Assassin's Creed III: Liberation


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie znam angielskiego a wyplynely juz pierwsze recenzje AC:L. Srednia ocen jak na razie to zaledwie 74/100! Ja sie pytam, co tym szmatom nie pasuje? Moglby ktos sie blizej przyjrzec na co narzekaja? Bylbym dozgonnie wdzieczny. Ja jako wierny fan PSV swoja kopie z pewnoscia zakupie, jednak denerwuje mnie nadmierna surowosc krytykow, ktorzy spodziewaja sie cudow na kiju, a przeciez nic nie jest idealne.

Odnośnik do komentarza

Dopiero skonczylem pierwsza sekwencje ale jakos duzego wrazenia gra na mnie nie zrobila. Fajnie wyglada ale jaj nie urywa. Nowy orlean wydaje sie malutki. Sterowanie jest ok. Przebieranie laski w rozne stroje, ktore daja jej inne mozliwosci jest calkiem ciekawe. Zobaczymy co dalej bedzie. Widac wyraznie ze to taka mniejsza wersja duzego AC :) Boje sie ze po za przejsciem fabuly nie bedzie tu za wiele do roboty. Najpierw koncze AC3 potem wracam do tego.

Odnośnik do komentarza

Nie ma napisow. Tylko okladka i instrukcja w PL ;)

To warto brać na premiere czy nie ?? To kolejna gra która bedzie po 180zł wiec niemało. Ja akurat bardzo lubie takie spin-offy i nie ukrywam, że jest to jeden z powodów kupna Vity. Sterowanie wygodne ?? Misje poboczne spoko czy jakies pierdoły ?? Misje główne ciekawe czy raczej sztampowe zabójstwa??

Nie chce wydawac werdyktow, po przejsciu jeden sekwencji, ale po tym co zagralem uwazam ze to zly pomysl ze gra ma premiere w ten sam dzien co AC3. Z miech pozniej byloby lepiej. Czy warto na premiere? Jak nie masz duzego AC to jak najbardziej.

W pierwszej sekwencji bylo podajrze 5 misji glownych i sekwencja konczyla sie zabojstwem, ale bez szalu. Misje polegaly na przebierankach i szukaniu 'rzeczy' i wypytwaniu ludzi. Taki toturial dluzszy mozna powiedziec. Dziwne jest to ze pobocznych misji do tej pory nie bylo ZADNYCH. Takze nie wiem. W tej chwili to jedyne co moge zrobic to kupic miejscowki do przebieranek. Pewnie 'swoboda' odblokuje sie lada moment, bo narazie to mialem wrazenie jakbym nie gral w sandboxa.

Odnośnik do komentarza

Spędziłem z tym tytułem już kilkanaście godzin i gra jest na prawdę dobra. Graficznie jest różnie - ma swoje momenty, ale generalnie grafika średnich lotów i do poziomu takiego Uncharted trochę brakuje. Z drugiej strony nie mamy tutaj modelu gry "po sznurku" tylko otwarty świat więc myślę że można troche przymknąć oko na pewne niedoróbki. Czasami zdarzają się drobne wpadki - pojawiajacy się z nikąd przeciwnik, sporadyczne problemy z detekcją kolizji. Najmocniejszą stroną gry jest na pewno sam gameplay. Fabuła raczej licha. Trochę męczy powtarzalność wielu elementów - budynki, modele postaci, przeciwnicy, mała różnorodność broni, strojów etc. Nie wiem po co poupychali aż tyle sklepów skoro ilość broni, strojów i innych upgrade'ów jest tak mała. Momentami irytują na siłę wplecione ficzery Vity - otwieranie listów jest zwyczajnie zbędnę, a z odczytem listu który każe skierować tylną kamerkę konsoli pod światło - do tej pory nie wiem o co tak właściwie chodziło. Jest trochę misji pobocznych, ale raczej mało zróżnicowane. Jeżeli ktoś oczekiwał wielkiego "łał" faktycznie może się zawieść, z drugiej strony jest to jedna z solidniejszych tego typu pozycji jakie dotąd wyszły na PSV. Moim zdaniem warto brać, chociaż może nie koniecznie za te 179 PLeNów. Recenzji nie czytałem, ale na mój gust oceny rzędu 7-8/10 są w sam raz.

Odnośnik do komentarza

wstrzymajcie się z updatem gierki. podobno wywala save'a itp.

 

http://www.grasz24.p...yczny,1,1,13550

 

Ostatnia poprawka/patch do gry Assassin's Creed 3: Liberation stwarza nowe, poważne problemy. Przygody Aveline trapione są przez bug, który bardzo często prowadzi do uszkodzenia pliku zapisu stanu naszej rozgrywki. Save'a z błędami nie można już wczytać - co dobitnie udowadnia dołączony filmik (pod linkiem). Nasza zabójczyni utknie po prostu w środowisku Animusa. Już pojawiają się głosy, iż nieprawidłowości pojawią się tylko przy konkretnym stroju/kostiumie (noszonym podczas procesu zapisywania zmian).

Odnośnik do komentarza

Nie przeczytałem ostrzeżenia o tym aby nie patchować i zrobiłem to od samego początku. Dopiero początek gry mam a już trafiłem 5 sytuacji w których dalsza gra nie była możliwa. Pierwszy bug uniemożliwiający mi dalsze granie miałem już na samym początku jak ganiałem za kurą. Postać zawiesiła się pod wiszącym na sznurku praniu i nic oprócz restartu nie skutkowało. I masa tego podobnych rzeczy jest. Walka jest totalnie zbugowana. Przeciwnicy często maja nad głową oznaczenie że zaraz zaatakują a tak naprawdę nie robią nic tylko stoją. Kontra w ogóle jest jakoś dziwnie zrobiona i ciężko ją wykonywać płynnie. Notoriety system to jakaś porażka. Raz zaczną Ciebie szukać to nigdy nie przestaną i cholernie ciężko zniżyć ten lvl. No niby fajnie bo powinno tak być, w końcu jakieś wyzwanie ale we wszystkich misjach gdzie trzeba być incognito , noteriety lvl nie zeruje się w razie porażki tylko zostaje na takim poziomie na jakim nas złapali.Co prowadzi w pewnych misjach do fajnego błędu gdzie zaczynając misje już jesteśmy poszukiwani i automatycznie zalicza fail :D Ktoś testował tą grę? Nie bedę pisał już o takich błędach jak przenikające tekstury czy problemy z kolizjami lub nie pasującymi animacjami do danych sytuacji. Kupuję grę za prawie 200 ziko a jest ona technicznie jakimś żartem. To generalnie chyba jakaś cecha charakterystyczna gier na vitę. Modnation racer zwolnienia animacji takie że szok momentami, dungeon alliance nie da sie grać taki komiks, teraz assassin liberation z taką ilościa bugów że aż boję się dalej grać. Wkurzyłem się naprawdę mocno, ktoś jeszcze ma takie problemy z tą grą? Aha jeszcze na dodatek jakieś problemy z dźwiękiem są.

Edytowane przez EverRed
Odnośnik do komentarza

Ja grę przeszedłem bez wiekszych problemów, aczkolwiek z tego co teraz czytam, zdaje się że główną tego zasługą było spaczowanie jej w zasadzie pod sam koniec rozgrywki. Patcha ściągnąłem głównie z tego względu że trafiłem na błąd uniemożliwiający mi zaliczenie subquestów z kategorii business rival. Niestety, nie pomogło. Zostały mi 3 takie questy któych za cholerę nie mogę zaliczyć a to z tego względu że gra jakby nie wyłapuje faktu zabicia celu i mimo że stoję nad jego trupem, radar nadal wyświetla mi go jako pomarańczowy punkt i odlicza odległość jak się od niego oddalam. Z trupem nic nie idzie zrobić, loot nie działa, a w jeden z tych misji, gdzie jako dodatkowe wymaganie jest zabicie chłopka w czasie poniżej 2 minut, pomimo jego zabicia czas nadal jest odliczany...

Generalnie z gry jestem zadowolony, ale przyznaje że przy cenie 179pln, liczba bugów i niedoróbek woła o pomstę do nieba. Jeszcze kilka lat temu, tytuł w takiej formie, nie przeszedłby przez beta testy.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze kilka lat temu, tytuł w takiej formie, nie przeszedłby przez beta testy.

 

Beta testy tu nie mają praktycznie nic do rzeczy, chyba Ci chodziło o proces certyfikacji u Sony który najwyraźniej się zmienił przez ostatnie lata, co pewnie ma związek z patchami. Kiedyś produkt musiał działać, nie było szans naprawiać bo wydaniu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Ja robię drugie podejście do platyny i chyba znowu odpuszczę, są dwa dzbany które mi psują zabawę i ciągłe powtarzanie ich męczy. Fabularnie jest nawet nawet, gameplay również na należytym poziomie. AC nie jest dla mnie ważnym uniwersum, przygodę na piecu zakończyłem na drugiej części i następne nie są jakoś wysoko na liście"do ogrania".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...