Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczy, które wycięto z AC3:

- miasto Filadelfia (długie i szerokie ulice nie sprawdzały się na miejsce akcji)

- skalpowanie przeciwników (szkoda ;) )

- harpun z liną (zbyt bardzo ułatwiało poruszanie się - "It started to feel like Scorpion in Mortal Kombat”)

 

http://www.vg247.com...-and-a-harpoon/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Świetny trailer.

Dopiero zabieram się za przygodę z AC. Do tej pory nie zwracałem uwagi na tą serią, stąd moja znikoma wiedza oraz pytanie - czy aby w pełni zrozumieć przekaz/fabułę muszę poza dwiema pierwszymi częściami grać również w Brotherhood i Revelations?

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

A dwójka cię znudziła ? Bo ekipa odpowiedzialna za tą własnie część podzieliła się na 2 zespoły. Jeden robił brotherhooda i revelations na szybko (odcinanie kuponów), a druga część przez 3 lata siedziała i pracowała na trójką. Sądzę więc, że gra będzie co najmniej tak dobra jak część druga albo i lepsza :)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Do AC podchodziłem z dystansem, jedynka zaliczona na szybko ze względu na fabułę, jestem w trakcie dwójki. Teraz wiem, że na pewno zagram w pozostałe części, w tym w trójeczkę. Trailery oglądam na szybko, aby sobie nic nie spoilerować, ale to co widzę bardzo mi się podoba. Czego by nie mówić o Ubi potrafią robić długie i nie nudzące gry (nie licząc AC 1).

Odnośnik do komentarza

Jesteś jeszcze świeży więc walka Ci się podoba , ale gdy przejdziesz następne części to stanie się ona usypiająca (gra zamiast premiować ofensywę stawia na nudne wyczekiwanie na kontrę )Ostatnio odświeżyłem sobie jedynkę (którą niegdyś byłem zachwycony i przeszedłem na jednym oddechu) to w czasie walk idzie usnąć.Sytuacja poprawiła się w Brotherhood , gdzie można było robić serie , ale i tak do ideału daaaaleko

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj z tym świeżym, zgodzę się jednak z faktem, że walka z większą ilością przeciwników może zanudzić, ale zawsze jest możliwość jej opuszczenia.

Jedynkę przewaliłem na siłę dla tej cząstki fabuły, w dwójce staram się robić wszystko co możliwe, zakładam, że pozostałe części tak samo będę przechodzić.

Wracając do walki, to nie H&S, żeby kombosy walić, ale po prawdzie mogliby co nieco od Batmana podpatrzyć.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to powinno być tak, że jak otoczą cie w 3 typa to po prostu dostajesz kose w plecy i baj baj. W końcu jesteś asasynem i wtedy raczej gra by premiowała ataki z ukrycia, ale nie jak coś pójdzie na tak to nie ma co się przejmować bo naku'rwiasz mieczami jak conan barbarzyńca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...