Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę AC serio.

Po Brotherhood który mi średnio podszedł stwierdziłem że nie kupie kolejnych gier z serii nim nie stanieją do 50zł.

Prawie mi sie udało słowa dotrzymać,z głupoty obejrzałem filmiki z inside AC3 i z portfela ubyło mi 269pln.

 

Jaki klimat,jaki dopakowany gameplay jaram się bardziej niż za czasów AC2. Już sie doczekać nie mogę pierwszego polowania i bitwy morskiej :yahoo:

Na jednym z filmików widziałem dzieci,wie ktoś czy będą sie włóczyć po świecie gry jak w Skyrim czy tylko na potrzeby trailerów je wrzucili??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wbitka w to, pewnie właśnie będzie to polegało na instalacji contentu z drugiej płytki i granie z pierwszą w napędzie (przynajmniej na to liczę)

 

no cóż, kiedyś ten napęd DVD musiał zacząć pokutować, i tak jest super, że dopiero po 7 latach zaczyna doskwierać taki brak. Na dobrą sprawę można powiedzieć, że te swoje standardowe 5 lat konsola zdała koncertowo ;).

 

no, ale eot

Na AC3 czekam z wywieszonym jęzorem. AC1 nawet nawet, choć trochę nużące, AC2 super (w Revelations i Brotherhood nie grałem i pewnie już nie za gram), teraz kolejna pełnoprawna część zapowiada się niesamowicie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja rowniez delikatnie sie nakrecilem na to, ale czy bede sie dobrze bawil jesli nie wiem co sie dzialo w poprzednich czesciach? Bo ogralem tylko jedynke i dwojke (jakies 50% gry, pozniej znudzilo mi sie troche ;/), a na te nowsze czesci AC raczej nie zwracalem uwagi, chociaz mialem przez pewien czas ochote ograc te serie od poczatku. W zasadzie nie wiem dlaczego tego nie zrobilem.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza recka od xbox magazine z oceną 10/10

 

„To absolutne arcydzieło, z którym każdy fan gier – i nie tylko – po prostu musi się zapoznać. Produkcja oferuje głęboką rozgrywkę i niespotykaną w innych tytułach akcji żywotność. Jest to pozycja, która na długo zapisze się w annałach historii.”

 

http://www.gram.pl/news_9wzhGOu3_Pierwsza_recenzja_Assassins_Creed_III_juz_jest_To_absolutne_arcydzielo.html

Odnośnik do komentarza

Też mnie to wkur,wia, nie rozumiem tego podziału. Niepotrzebne rozdrabnianie się, gramy w końcu w te samy gry, a że na innym padzie? Nikogo.

 

Żebym ja, ciężki przypadek xbota, musiał pisać w dziale Sony ;(.

Odnośnik do komentarza

Panowie czytam różne fora (tematy o AC3 ) i w dużej merze to ludzie piszą o rozczarowaniu i zawodzie (mniejszym/większym) naprawdę jest tak słabo ?

W prawdzie dla mnie AC skończył się na drugiej części jak że świetnej i klimatycznej ... Broderhood to pomyłka która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego ... Revelations też nie też można olać .

 

Ale AC 3 zapowiadał się klimatycznie ... zresztą oceny na poziomie 8,5/10 wróżą dobrze ale zbyt wielu graczy jednak piszę o rozczarowaniu . Więc o co chodzi ?

 

P.S. cieszę się ze anulowałem preorderka na dwa dni przed premierą 200zl w kieszeni .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...