Skocz do zawartości

Beyond: Two Souls


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zedytuj swoj post i pochowaj spoilery.

 

Co do Twoich pytan, to

w rozdziale Sepraracja Jodie poznaje Rayana, a w rozdziale Kolacja dopiero odbywa sie randka, o ktorej piszesz. Jak pewnie zauwazyles, odbywa sie on kilka lat pozniej i relacje Jodie z Rayanem sa inne niz byly na poczatku kiedy sie poznali. Graj dalej a zobaczysz, ze to nie jest wszystko czarno-biale.

 

Ale tak, mozesz nie wchodzic z nim w romans. I bedzie mozliwosc by wrocic na farme do Jaya.

 

Odnośnik do komentarza

No i Git o to mi chodzi, dzięki..., wiem zdążyłem przeczytać już, że Ryan jest taki i taki i jak to on się zmienia itd., i że jego życie to było takie i takie, ale jakoś tak mało mnie to obchodzi, dla mnie jest nadętym bufonem, który tylko sobie chce przygruchać ładną laskę, może i stać się nagle Aniołem ale ja takim typom nie wierze i mam ich gdzieś, albo człowiek jest dupkiem i płaci za swoje błędy albo od początku jest się dobrym człowiekiem i postępuje się właściwie (nie zawsze to wychodzi to fakt, ale widać po człowieku kiedy coś robi specjalnie a kiedy nieumyślnie). Jodie w porównaniu do takiego Ryana nigdy nic źle nie zrobiła, nawet gdy tak sama myślała, bo zrobiła to czy tamto, to nigdy to nie była jej bezpośrednia wina i trzeba dodać że była dzieckiem tak czy siak, nawet wstępując do Armii. A ten ch.. bo inaczej go nie nazwę, był dorosłym już człowiekiem a zachowywał się jak palant i dostanie za swoje, trzeba wypić piwo jakiego się naważyło.

 

PS: Do tego ten jego wygląd Ryana i sposób bycia, Taki lowelas z telenoweli, chodź lowelas to złe określenie, ale chodzi mi o takich typowo arcymiłych i szarmanckich typów z typowych seriali...normalnie zbiera mi się na BLEEEH, co miał twórca w głowie stwarzając tę postać to naprawdę nie wiem, za dużo chyba seriali się naoglądał, bo gra do tego momentu była extra, ale tą całą randką z Ryanem i nienaturalnym nagle zachowaniem Jodie po prostu mnie wkur.....ł, nienawidzę tego typa i najlepiej niech zdechnie. Autor tak mnie wkurzył tym całym zagraniem, że miałem ochotę rzucić konsolą przez okno.... Teraz już jestem dalej w fabule więc mi przeszło :) Ale i tak nienawidzę tego typa i nic tego nie zmieni. Moja Jodie nie będzie z takim "asshole" xD

Edytowane przez michal9o90
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak jest scena na gdzieś na początku gry, kiedy Jodie biegnie po pociągu i jest kamera jakby z lotu ptaka to po prostu wygląda obłędnie. Co chwilę miałem momenty, że czekał aż "cut-scenka" się skończy żeby zacząć grać. A "gra" była ciekawa, bardzo dobry angielski dubbing, bo polski wyłączyłem po pierwszym spotkaniu z kimś innym niż główna bohaterka. Średnio tez mi się podobały moment kiedy 

była misja w Afryce ze skradaniem. Nudne. Chociaż końcówka misji wszystko uratowała.

oraz z Indianami. Nie to żeby byłe słabe, ale dłużyły się w porównaniu z resztą. Ogólnie gra spokojnie 8/10. Choć moim zdaniem HR lepszy. W B:Dwie Dusze dialogi mają moim zdaniem są bardzo iluzorycznie. Nie mają za dużego wpływu, a to mi się bardzo podobało w HR.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dopiero ogrywam ten tytul i jak dla mnie kolejna gra, ktora warto ograc na PS3. Polaczenie kina i gier wyszlo tutaj jeszcze lepiej niz w Havy Rain. Narracja i sposob nakrecenia przykuwa uwage na dluzej. Ludzie narzekali na slabe elementy gameplay'u, ale przeciez od poczatku bylo wiadomo, czym bedzie ta pozycja. Scenariusz przykuwa, Ellen Page i Willem Dafoe jak zwykle swietni w swoich rolach - zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza

Polaczenie kina i gier wyszlo tutaj jeszcze lepiej niz w Havy Rain.

 

Niefortunne porównanie, bo oba tytuły zasaysają tak na polu fabuły, dialogów, tendencyjnych postaci, jak i ingerencji gracza w historię.

 

Narracja i sposob nakrecenia przykuwa uwage na dluzej.

 

Narracja w Beyond to jest katastrofa. Nawet w Heavy Rain czereśniak Cage zrobił to lepiej.

 

Ludzie narzekali na slabe elementy gameplay'u, ale przeciez od poczatku bylo wiadomo, czym bedzie ta pozycja.

 

Poniekąd masz rację, problem w tym, że na polu "gameplayu" Beyond to krok w tył w porównaniu do... Heavy Rain.

 

Scenariusz przykuwa, Ellen Page i Willem Dafoe jak zwykle swietni w swoich rolach

 

To prawdopodobnie najsłabsza rola Dafoe w karierze, choć to wina głównie napisanej przez Cage'a postaci i tych nieszczęsnych dialogów.

 

BTW. Mam wielką nadzieję, że Sony po obadaniu średniej ocen dla Beyond i bardzo przeciętnej sprzedaży (nieco ponad milion) do kolejnego projektu Cage'a podejdzie bardzo ostrożnie. Przecież za budżet Two Souls można odpicować nowego WipEouta w parze z Jak & Daxter!

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

http://blog.us.playstation.com/2015/11/19/beyond-two-souls-coming-to-ps4-on-nov-24th-heavy-rain-out-next-year/

 

Beyond: Dwie Dusze ukaże się na PS4 już w przyszłym tygodniu. Oprócz poprawionej grafiki, pojawią się takie oto zmiany:

 

- porównywanie podjętych decyzji z decyzjami innych graczy,

- możliwość przejścia gry zgodnie z chronologią wydarzeń,

- utrudnione sceny walki i poprawione sterowanie podczas scen akcji,

- remaster zawierać będzie dodatek "Enhanced Experiments".

 

Heavy Rain na PS4 zadebiutuje 1 marca.

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...