Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest Mason :D

 

Po pierwszych 30 sekundach mówię "co to (pipi)a ma być"... Po obejrzeniu całości, wbiłem na Ultima.pl w celu sprawdzenia czy można już składać pre ordera xD

No miazga nie dość, że L.A. to jeszcze momentami wygląda to jak MGS haha. O RDR czy sekwencji z Uncharted nie wspominam - konie, ahahaha, nice.

 

Nie mam pytań jeżeli w listopadzie nie wyjdzie GTAV a raczej na 99% nie wyjdzie. To Black Opsik 2 ląduje, to chyba jedyny fps-seria który tak mi cieszy michę.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zachwycony! Może grafa nadal prehistoryczna ale kupuję ten klimat. Mimo zmiany settingu nadal utrzymuje swój specyficzny feel, który mi osobiście odpowiada.

 

Podoba mi się również info na temat przeplatania misji na zasadzie, historia obecna 2025 i flashbacki teamu znanego z jedynki podczas ich działań w Afganistanie 1980r (oby było na zasadzie 50/50). Według twórców mapy z singla będą otwarte i do celu możemy dotrzeć różnymi ścieżkami. Kolejna nowość to wybory działań, które wpłyną na rozwój fabuły oraz możliwość kontynuowania mimo porażki (odbije się ona jednak na naszych późniejszych poczynaniach).

 

Overall zbudowali hype!

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się również info na temat przeplatania misji na zasadzie, historia obecna 2025 i flashbacki teamu znanego z jedynki podczas ich działań w Afganistanie 1980r (oby było na zasadzie 50/50). Według twórców mapy z singla będą otwarte i do celu możemy dotrzeć różnymi ścieżkami. Kolejna nowość to wybory działań, które wpłyną na rozwój fabuły oraz możliwość kontynuowania mimo porażki (odbije się ona jednak na naszych późniejszych poczynaniach).

 

Czyli według tego co piszesz, Treyarch znowu chce kombinować z historią; wybory działań :o

 

Świetnie tak samo jak flashbacki, BO oprócz tego, że miało fajną historię. Uwielbiam za zróżnicowanie misji w sensie co misja to inny teren działań. Skakanie z miejsca, czasu itd. - mam nadzieję, że w BO2 zaserwują poziom 2.0, na razie brzmi to ekstra co piszesz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...