Skocz do zawartości

Kid Icarus Uprising


Pious

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Gra jest na prawdę rewelacyjna. Ilość rzeczy, które napakował na kartę 3DS'a Sakurai jest po prostu niesamowita. Kampania na ponad 10h, tryb online, który działa bardzo dobrze i nie uświadczyłem w nim lagów, MILIARD broni do odblokowania itd. Grafika, a już tym bardziej muzyka to czołówka gier na 3DS'a, a i nie ma się czym powstydzić przy grach z dużych konsol. I jeszcze te dialogi między Pitem a Paluteną- poezja. Sterowanie przez pierwsze 10 minut może być problemem, ale z czasem dochodzimy do wprawy i po 2 godzinach dochodzi do nas, że inne sterowanie po prostu by się nie sprawdziło.

 

Masz 3DS'a = musisz też mieć Kid Icarusa Uprising.

 

Dziękuje i wracam do gry.

Odnośnik do komentarza

Przeraża mnie te sterowanie,obracanie kamery ekranem dotykowym :confused:

 

Może się mylę, ale właśnie ta podstawka dodawana do gry chyba sprawia, że całość jest bardziej wygodna. Ktoś może przy okazji napisać jak się korzysta z kart AR ?? To jest jakiś tryb multi czy co ?? Ciągle się waham czy kupić, najbardziej czekam teraz na horrorek z aparatem ale coś w miedzy czasie bym zagrał :P

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Skanując kolejne karty AR uzupełniamy coś na kształt aplikacji z pokedexem znanej już posiadaczom 3DS'a. Odblokowujemy kolejne modele 3d postaci, broni, przeciwników itd. Kartami można się bawić jeszcze w ten sposób, że kładziemy 2 na przeciwko siebie i symulujemy walkę. Nic za to nie dostajemy - ot taka pierdółka.

 

Skanowanie kart przydaje się jednak dlatego, że za każdą kolejną kartę dostajemy 100 serc, będących walutą w grze. Za serca kupić możemy nowe uzbrojenie, możemy podwyższać poziom trudności, a także ofiarowywać je Palutenie (tylko że jeszcze nie wiadomo po co, bo ludzie już po 50 tysięcy serc jej dawali, a ona dale uparcie nic im nie dała xD).

 

Podstawka faktycznie pomaga. Równie dobrze konsolę można opierać na przykład o kolano, ale przyznam, że zdarza mi się korzystać z tej podstawki (po prostu opieram ją klatce piersiowej i bez problemów gram leżąc/siedząc w fotelu).

 

Jestem po 7 chapterach i gra co raz bardziej rozwija skrzydła. Dawno nie grałem w tak pozytywnie zakręconą grę.

 

Bardzo udane przywrócenie serii do życia i mam nadzieję, że nie ostatnie. Sakurai ze swoją ekipą spisał się na szóstkę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam od piatku i musze powiedziec ze to najlepsza gra na 3dsa w jaka grałem. Sterowanie po 4 chapterze juz nie przeszkadza. Musialem tylko czułość zwiekszyc prawie na maxa i jest spoko. Fajnie ze jest duzo rzeczy do zdobycia(duzo broni = duzo strategii i wysokie replayability). Graficznie swietnie(moze nawet lepiej niz RE), oprawa muzyczna tez(najlepiej grac na słuchawkach). Nie żałuje 180 zl wydanych na gre, a to w dzsiejszych czasach :) jest rzadkością.

Edytowane przez Afroman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy sądzicie, że w wakacje nie będzie problemu z dostaniem gry? Chciałbym wstrzymać się z zakupem do lipca, bo na razie mam inne tytuły do ogrania (no a w czerwcu Euro :) ), ale boję się o to, że Kid Icarus podzieli los Tales of the Abyss i za kilka tygodni albo gry nie dostanę, albo kupię ją drożej niż w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kid Icarus juz teraz nie jest latwo dostac. Tales of the Abyss raczej w zadnym normalnym sklepie tez nie ma. W najgorszym wypadku sciagniesz z UK, albo upolujesz na allegro.

 

 

Szczerze to ja na allegro prawie co tydzień widzę Kid Icarus nówkę do kupienia (z ceną różnie bywa). Mam takie pytanie do kolegów którzy już ciupią w to od dawna (zwłaszcza do osób leworęcznych) jak jest naprawdę ze sterowaniem? Po przeczytaniu i obejrzeniu wielu recek wydaje mi się że sterowanie jest takie samo niczym w Metroid Prime Hunters, jeżeli trafiłem to w czym problem? Ja pomimo że jestem leworęczny tak w MP:H na DS'a grałem z ustawionym sterowaniem dla praworęcznych i bez problemu dawałem radę i w singlu i po online. Czy rzeczywiście rozgrywka jest tak odmienna że sterowanie nie jest user friendly? No i takie pytanie po kilku miechach od premiery, jak tam rozgrywka online? Sporo osób ciupie? Nie ma problemów z łącznością?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie narzekanie na sterowanie jest mocno przesadzone. Tak samo jak marudzenie, że przy combie krzyżak + stylus źle się konsolkę trzyma i trzeba używać dołączoną do gry podstawkę (raz ją wypróbowałem i imo to mocno chybiony pomysł). Sama gra ma na prawdę masę różnych konfiguracji sterowania, także dla osób leworęcznych. Można nawet grać bez użycia stylusa choć jest to niełatwe. Co do online, głupia sprawa ale mam grę od premiery i jeszcze go nie testowałem ... :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...