Skocz do zawartości

Kid Icarus Uprising


Pious

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

A odkopię trupa.

 

Jakoś tak mnie naszło na przesłuchanie na youtubie soundtracku. Od razu wróciły wspomnienia. Nadal uważam, że to najlepsza gra na 3DSa obok Zeldy i serce mi się kraje gdy widzę, że na forum temat o tym cudzie ledwo dobił do 2 strony :(.

 

A że od tego czasu liczba osób posiadających 3dsa znacznie wzrosła, to wzywam świeżaków do tego, aby ograli Kid Icarus Uprising. Nie będziecie żałować. Szybki i wciągający gameplay, rozbudowany system tworzenia broni, rewelacyjna muzyka (jedną z osób odpowiedzialą za OST jest kompozytor od Chrono Triggera), multum interesujących bohaterów zarówno dobrych jak i złych oraz wypełnione humorem dialogi. I nie mówię tego na wyrost. Rzadko gra jest w stanie mnie rozmieszyć,  a tu piałem jak debil.

 

No weźcie zagrajcie noooooooooo. Ten temat nie powinien leżeć w trumnie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

gdyby ceny za kilkuletnie gry nba 3ds'a były normalne to bym i może zakupił ale jak w tej samej cenie moge kupić coś mnie bardziej interesującego z nowości to kid icarus przegrywa :)

No właśnie. Stare gry na 3dsa są nieraz nawet droższe niż nowe. Paranoja... szkoda, że Nintendo jest tak ch... rozpowszechnione w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza

nie po prostu pod koniec roku jak zakupiłem 3dsa w pierwszej kolejności chciałem mieć mario 3d land, luigi mansion, fire emblem awakening oraz pokemony. Potem przyszedł czas na nową zelde, do tego zakupiłem okaryne czasu i ostatnio braverly default :P Kid Icarus przegrywa bo cena jest na poziomie nowej zeldy a ją bardziej chiałem. Okaryne czasu i mario 3d land wyhaczyłem za śmieszne pieniądze i za podobne kupuje hity z ds'a takie jak cała seria ace attorney, The world ends with you czy Ghost Trick. Kid Icarus jest po prostu przerażająco drogi jak na grę na 10 h bo multi na konsoli nintendo to nie dla mnie.

 

Sorry ale mam NBA 2k14 na ps4 w cenie kid icarus :P  Mam CoD Ghost za 140 zł na ps4 w które zagrywam się online (singla nawet nie tykam a w mutli już ok 16 h mam) Co mi się bardziej opłaca? Nie powiesz mi że za gre 2 letnią płacenie 170 zł to norma ?

Odnośnik do komentarza

No ale nie róbmy komedii i nie wartościujmy gier na podstawie ich cen. Pewnie, że możesz mieć NBA w cenie Kid Icarusa, ale czy to znaczy, że lepiej wziąć w takim razie NBA?

 

KIU jest wart 170 zł, bo gra jest napakowana contentem i jest w niej co robić. Masa rzeczy do odblokowania, jeden z ciekawszych systemów regulowania poziomu trudności, w którym większe ryzyko popłaca, ale może nas też zgubić i soczysty gameplay. Kampania trwa ponad 10h, ale to nie jest tak, że po przejściu grę się od razu odłoży, uwierz mi. I nawet nie mam na myśli multiplayera.

 

No i szkoda, że nie ma wersji demo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...