Skocz do zawartości

Darksiders II


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

jezu ale ta gra się dłuży xD

 

żeby POGADAĆ z królem umarłych trzeba zabić mistrza areny, bo on nie będzie z kmiotami gadał (ch.uj z tym że jestem ŚMIERCIĄ)

 

żeby zabić mistrza areny trzeba wpierw znaleźć 3 kamienie do otwarcia drzwi, no bo on też ot tak nie wyjdzie ze mną powalczyć

 

żeby znaleźć te kamienie trzeba przejść multum korytarzy, skoczyć 12321 razy, odblokować 4142 drzwi i poprzesuwać lasery i zmasakrować 342423 szkieletów :D

 

głupie to rly ale na szczęście na poziomie trudności Apokalipsa nie jest to zbyt nudne. Jak narazie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Bo Król Umarłych też nie będzie gadać z takim kmiotem, póki nie wykonasz dla niego zadania, które też składa się z 3 różnych elementów ;]

 

No i tu chyba panuje jakieś złe przekonanie, że jesteś śmiercią w sensie kostuchą i w ogóle. Otóż nie. Jesteś ziomkiem, który nazywa się Śmierć (taka ksywa), bo zrobił coś tam (będzie wytłumaczone) i jest na usługach Charred Council w zamian za niewyobrażalną moc. Problem jest tylko taki, że żeby ta moc została mu dana, musi zostać złamana 7 pieczęć, a ona jest nietknięta. Więc tak naprawdę jesteś tylko bardziej dokokszonym typem z dobrymi plecami ;)

Odnośnik do komentarza

No dobra wiem że nie jestem tą Kostuchą, co to puka do drzwi jak ktoś się wybiera na tamten świat, ale tez nie chłopcem na posyłki.

 

By posunąć fabułę do przodu dosłownie o parę kroków to trzeba poświęcić 2h na szukanie komnat, kamieni, artefaktów itp pierdół.

 

Z resztą sama konstrukcja tych komnat trochę jest nie teges. Nie wiem jak w innych grach to jest skonstruowane, ale jak np. trzeba było znaleźć te kamienie by odrodził się ten Strażnik, to była mowa że o kur.va jak dawno ich nikt nie znalazł. Kiedy przychodzi do ich poszukiwań, okazuje się że są dosłownie za rogiem za drzwiami, ale oczywiście spaczenie je blokuje, a żeby zniszczyć spaczenie to znowu trzeba poprzestawiać/pobudować/poskakać/zlikwidować przeciwników. Strasznie to tanie jest. Zagadki są łatwe, ale ich ilość jest męcząca.

Odnośnik do komentarza

Poki co jestem przy drzewie smierci(dokladnie po tych kamieniach, ktore opisales) i takiej gry mi brakowalo. W sumie prosta recepta zawsze sie sprawdza, dobry gameplay i ciagle ulepszanie postaci. Borderlands dla mnie mial fabule jak Saper :) , a i tak przez ciagle znajdowanie czegos nowego scalakowalem!

Odnośnik do komentarza

ja tam nie wyszedlem nawet z pierwszej krainy, niestety znudzila mnie ta gra. jak jedynke uwazam za zbalansowana (moze poza koncowka) tak tutaj poprostu po 2h godzinach zaczalem ziewac. Niby nic nie przeszedlem no ale jak powiedzieliscie czulem sie jak chlopaczek na posylki, wojna czuc ze byl jezdzcem i nawet jak zabrano mu moce i od poczatku lecielismy czuc bylo potencjal tej postaci, tutaj mam wrazenie ze gram harcerzykiem...

Odnośnik do komentarza

12 h na liczniku i ze smutkiem stwierdzam, że Darksiders 2 to drugi wielki zawód w tym roku (pierwsze było Diablo 3).

 

Jestem wielkim fanem jedynki (ukończyłem ją dwukrotnie, bez cienia znużenia), natomiast w dwójkę już mi się nie chce grać. W jedynce był idealny balans pomiędzy walką a eksploracją. Co do dwójki to zgadzam się z opinią MaZZeo, że gra się dłuży. Totalnie rozciągnięta - tak jakby twórcy chcieli koniecznie zrobić grę dłuższą od poprzednika, ale nie do końca mieli pomysł jak. Robię tylko główny wątek, bo jak miałbym się brać jeszcze za misje poboczne to mi się rzygać chce.

Odnośnik do komentarza

gra jest na 10h godzin jak już się wie gdzie iść:).pierwsze przejście pękło w 60h (wszystkie questy poboczne,zbieractwo którego jest masa).

trochę za mało walki a za dużo skakania (-niedokładne sterowanie).jedyne co mi się nie podobało to te liczne zwiechy:( najbardziej podczas sesji w tyglu jak na 60 fali był frezee.) dzisiaj była jakaś łatka ciekawe co naprawiła.

Odnośnik do komentarza

Gra pomimo rozciagniecia mnie osobiscie nie nudzi, tylko dzieki temu, ze walka daje ogromna frajde. Ciekawi mnie tez kult liczby 3 przez. Większość rzeczy do zrobienia jest właśnie w tej liczbie. 3 duchy, 3 kamienie, 3 więźniów, itp. :teehee:

 

EDIT: To co zrobili pod koniec wola o pomste do nieba. Tak jak pisal Mazzeo-zeby pogadac z krolem umarlych, trzeba zabic mistrza areny, zeby go wywolac trzeba znalezc 3 kamienie i rozwiazac pierdylion zagadek.

To i tak za malo na rozmowe, bo pozniej okazuje sie ze musimy przyprowadzic 3 zmarlych slugusow, niestety jeden z nich jest sedzia i pojdzie z nami tylko pod 1 warunkiem.

UWAGA: Ze przyprowadzimy mu 3 dusze do osadzenia. I znowu to samo w nieco innym wydaniu, bo teraz by rozwiazac zagadki musimy wspolpracowac z 2 slugusami krola umarlych.

Kolejne 2 h za mna i juz po tym bylem mega zmeczony, ale co tam - PRZECIEZ OKAZUJE SIE, ze po tym wszystkim i tak muimy po raz kolejny wrocic na arene i scigac Spaczenie, a zeby sie do niego dostac...

I ZNOWU TO SAMI *3.

 

Seriously -chlopaki lekko przesadzili z balansem miedzy dobra zabawa, wyzynaniem przeciwnikow, a eksporacja wraz z zagadkami, ktore po takim czasie po prostu mecza. Jestem na koncu (chocaz z takim przedluzaniem to (pipi) wie, czy nie zostalo mi jeszcze 15h!), a ocena 7 w PSXie jak najbardziej zasluzona.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kur.wa mać :[ nie ma to jak robić 100 fal w tyglu na jedno podejście i się wy(pipi) na tym potworku którego spotykamy na Ziemi w 99 fali T_T strasznie dużo życia zabiera tym swoim combosem, chwila nieuwagi i cię nie ma a wykorzystywać Żniwiarza na nim szkoda bo potem trudniej pokonać Absoloma.

 

Yebane gó.wno.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...