Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi).ne ze śmiechu. SotD buk, Vanquish buk, Viewtiful Joe buk, God Hand, Killer7... A tutaj że skończył się 10 lat temu na RE4. To ja poproszę, aby skośne "popełniali" więcej takich gier. Problemem tej gry, aż do premiery, będzie promocja. Widać to na przykładzie dostępnych materiałów. Rok temu dali gameplay bez ani jednego strzału - ludzie zanudzeni. Gameplay ze strzelaniem - kupa i nuda. Wydawca sam nie wiem pewnie jak teraz te grę przedstawić żeby się dobrze sprzedała, a niestety, w przypadku tego typu gry, ciężko jest ją dobrze wypromować po 10 minutach rozgrywki. Ja jestem spokojny, a jak to zwykle bywa, najbardziej przejadą się Ci, którzy łykają każdą jedną zapowiedź developera bez zająknięcia, albo oczekują mesjasza jak SH2.

 

ano, będzie perełka, która się nie sprzeda. Taki lajf.

Odnośnik do komentarza

 

(pipi).ne ze śmiechu. SotD buk, Vanquish buk, Viewtiful Joe buk, God Hand, Killer7... A tutaj że skończył się 10 lat temu na RE4. To ja poproszę, aby skośne "popełniali" więcej takich gier. Problemem tej gry, aż do premiery, będzie promocja. Widać to na przykładzie dostępnych materiałów. Rok temu dali gameplay bez ani jednego strzału - ludzie zanudzeni. Gameplay ze strzelaniem - kupa i nuda. Wydawca sam nie wiem pewnie jak teraz te grę przedstawić żeby się dobrze sprzedała, a niestety, w przypadku tego typu gry, ciężko jest ją dobrze wypromować po 10 minutach rozgrywki. Ja jestem spokojny, a jak to zwykle bywa, najbardziej przejadą się Ci, którzy łykają każdą jedną zapowiedź developera bez zająknięcia, albo oczekują mesjasza jak SH2.

 

ano, będzie perełka, która się nie sprzeda. Taki lajf.

 

 

Czy ja wiem czy taka perełka? We wszystkie wymienione gry grało mi się przyjemnie bo od strony gameplejowej zazwyczaj byly dobre, no i broniły się zaje.bistym designem każda z nich a ten Evil Within wygląda jak typowy generic tps na amerykańską modłę. Drętwo to wszystko się prezentuje, ale gdyby ta gra broniła się unikalnym settingiem, postaciami itp to bym można było to wybaczyć a teraz coś wydaje mi się, że nic tutaj nie będzie wyjątkowe.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a jak dla Was SotD, to dobra gra, to nie mamy o czym rozmawiać. Od chuya hipsterów się narobiło ostatnio na tym forum :confused: Vanquish jest chyba jedyną godną uwagi grą w tym zestawieni 'boguf' od Mikamiego. Platformówki nikogo, a God Hand i Killer 7, to mocno niszowe, specyficzne gierki, których komercyjnymi hitami raczej bym nie nazwał. Jeszcze raz napiszę, że kibicuje, ale na chwilę obecną (szczególnie po obadaniu gameplayów) nic nie wskazuje na hit. Straszy, to ta gra na razie technicznie - animacje z czasów PS2 i tragiczne teksturki. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

 

 

(pipi).ne ze śmiechu. SotD buk, Vanquish buk, Viewtiful Joe buk, God Hand, Killer7... A tutaj że skończył się 10 lat temu na RE4. To ja poproszę, aby skośne "popełniali" więcej takich gier. Problemem tej gry, aż do premiery, będzie promocja. Widać to na przykładzie dostępnych materiałów. Rok temu dali gameplay bez ani jednego strzału - ludzie zanudzeni. Gameplay ze strzelaniem - kupa i nuda. Wydawca sam nie wiem pewnie jak teraz te grę przedstawić żeby się dobrze sprzedała, a niestety, w przypadku tego typu gry, ciężko jest ją dobrze wypromować po 10 minutach rozgrywki. Ja jestem spokojny, a jak to zwykle bywa, najbardziej przejadą się Ci, którzy łykają każdą jedną zapowiedź developera bez zająknięcia, albo oczekują mesjasza jak SH2.

 

ano, będzie perełka, która się nie sprzeda. Taki lajf.

 

 

Czy ja wiem czy taka perełka? We wszystkie wymienione gry grało mi się przyjemnie bo od strony gameplejowej zazwyczaj byly dobre, no i broniły się zaje.bistym designem każda z nich a ten Evil Within wygląda jak typowy generic tps na amerykańską modłę. Drętwo to wszystko się prezentuje, ale gdyby ta gra broniła się unikalnym settingiem, postaciami itp to bym można było to wybaczyć a teraz coś wydaje mi się, że nic tutaj nie będzie wyjątkowe.

 

 

No nie wiem, najnowszy trailer pokazuje unikalne miejscówki i mocny klimat. Feeling strzelanie to serio RE 4. No nic, czekam na rozwój wydarzeń. Może przesuną premierę i dopracują.

 

Stary, tobie się podoba Assassin's Creed więc moge powiedzieć to samo - jeśli to dla ciebie dobra gra to nie mamy o czym rozmawiać.

 

 

Buuurn. No i straszne że God Hand nie był komercyjnym sukcesem, mnie to nie obchodzi, ważne, że gra będzie dobra.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

 

Wszystko ładnie, pięknie, ale dlaczego w tym demie niektóre animacje są tak tragiczne - a niektórych w ogóle nie ma (np. kiedy bohater sprawdza że drzwi są zamknięte)? Tak bardzo bym chciał żeby wrócili z tą grą do klimatów w których wiecznie brakowało amunicji i człowiek 10 razy się zastanowił nim oddał strzał do zombiaka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Buuurn. No i straszne że God Hand nie był komercyjnym sukcesem, mnie to nie obchodzi, ważne, że gra będzie dobra.

 

Oczywiście, że będzie dobra. Takie 6+/10. Obstawiam tragiczny dubbing, rwącą animacje, rozpaćkane  tekstury a całe straszenie będzie polegało na kopiowaniu motywów wielokrotnie przerabianych w każdym RE. (pipi)a, przecież nawet koleś z piłą motorową jest, AGAIN!

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Buuurn. No i straszne że God Hand nie był komercyjnym sukcesem, mnie to nie obchodzi, ważne, że gra będzie dobra.

 

Oczywiście, że będzie dobra. Takie 6+/10. Obstawiam  rwącą animacje, rozpaćkane  tekstury

 

Opisałeś Assassin's Creeda 3.

Odnośnik do komentarza

6+ czy 7, zależy dla kogo jaką wagę mają takie oceny. Dla mnie grą na 6+ jest, np. Punisher z PS2 którego przeszedłem z 10 razy i odświeżam go sobie co pół roku. SotD to tez gierka na co najwyżej 7, ale co z tego skoro gameplay jest kozacki? Typowy japoński, oldschool'owy którego szukać ze świecą na tej generacji. Takim tytułem tez będzie TEW, ocen większych niż "siedem" dużo nie dostanie, ale ludzie którzy tęsknią za dawnymi grami, a zwłaszcza za porządnym gameplayem ze wschodu będą wniebowzięci.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Buuurn. No i straszne że God Hand nie był komercyjnym sukcesem, mnie to nie obchodzi, ważne, że gra będzie dobra.

 

Oczywiście, że będzie dobra. Takie 6+/10. Obstawiam  rwącą animacje, rozpaćkane  tekstury

 

Opisałeś Assassin's Creeda 3.

 

Nie chce mi się karmić trolla. 

Odnośnik do komentarza

6+ czy 7, zależy dla kogo jaką wagę mają takie oceny. Dla mnie grą na 6+ jest, np. Punisher z PS2 którego przeszedłem z 10 razy i odświeżam go sobie co pół roku. SotD to tez gierka na co najwyżej 7, ale co z tego skoro gameplay jest kozacki? Typowy japoński, oldschool'owy którego szukać ze świecą na tej generacji. Takim tytułem tez będzie TEW, ocen większych niż "siedem" dużo nie dostanie, ale ludzie którzy tęsknią za dawnymi grami, a zwłaszcza za porządnym gameplayem ze wschodu będą wniebowzięci.

 

Haha, pjona, też tak mam z Punisherem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Buuurn. No i straszne że God Hand nie był komercyjnym sukcesem, mnie to nie obchodzi, ważne, że gra będzie dobra.

 

Oczywiście, że będzie dobra. Takie 6+/10. Obstawiam  rwącą animacje, rozpaćkane  tekstury

 

Opisałeś Assassin's Creeda 3.

 

Nie chce mi się karmić trolla. 

 

To jest żaden troll, serio AC III najgorsza część z serii. I 6+ to max naprawdę co powinna ta gra dostać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kasias

The Evil Within przesunięte na 24 października - http://www.eurogamer.pl/articles/2014-05-27-the-evil-within-opoznione-do-24-pazdziernika

 

Szkoda, bo od października nie będzie wiadomo, w co pierwsze ręce włożyć, za to pod koniec sierpnia łyso :confused:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K1aiJDl91Js

 

Za to o bonusy w pre-orderze zadbali na czas:

 

1401202178-tew-tfcp-dlc-en.jpg

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Zapowiada się świetna krzyżówka RE Remake z RE 4 od ojca obu tych gier. Domagam się wręcz, aby było oldschoolowo i trochę dziwnie w temacie sterowania! Przez dekadę survival-horror było obijany przez deweloperów w mainsteamowych produkcjach jak pipa, dziękujmy więc Shinjiemu, że postanowił zrobić z tym porządek.

Odnośnik do komentarza

nie no, klimacik jest. I jeśli główny bohater nie będzie siał pogromu  niczym Rambo a rozgrywka skupi się na zaszczuciu po przez np: mało amunicji, to może być ciekawy horrorek -- choć takim Sajlent Hillom 1 i 2,  Residentom 1 i 2, Nightmare Creatures 1 oraz do Parasit Eve 1, w tych czasach, nic już nie dorówna - niestety, nawet horrorki na piece wymiękają imo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Świetnie zapowiada się ten tytuł tylko ten tragiczny gunplay...

No przecież Pan na początku filmu ładnie wyjaśnił, że gra nie należy do dynamicznych i trzeba się bardziej starać, żeby połoźyć przeciwnika. Chcesz gunplayu, to graj w Halo czy GeoW. To ma być przede wszystkim horror z naciskiem na przetrwanie.

A ten materiał mnie do gry ostatecznie przekonał. Październik będzie gruby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...