Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops II


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Szykuje się porządny Halo-killer :i_am_so_happy:

 

A tak na serio to mnie się bardzo podoba, że tchnęli trochę świeżości a nie w kółko to samo jak było do tej pory.

Rzucenie akcji w rok 2025 to w sumie odważny krok ze strony Treyarch.

 

Odważny? Choćby dali czasy Amenhotepa IV to i tak by mieli te 200 miliardów sprzedanych kopii.

Odnośnik do komentarza

Wciaz ludzie czepiaja sie starego silnika w CoD-ie. Powoli staje sie to nudne. To tak jakby sie czepiac Ferrari, ze brudne szyby ma. Zaden z obecnych silnikow graficznych istniejacych na rynku nie zapewnia takiej oprawy jaka zapewnia CoD przy - co wazne - 60-ciu klatkach animacji na sekunde. Mam nadzieje, ze na nastepnej generacji konsol tworcy CoD-a nie zrezygnuja z tej fundamentalnej zasady tj 60 fps za kazda cene, nawet kosztem nieco gorszej oprawy graficznej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najwyzej gry nie kupisz. Ja jak zwykle zreszta stawie sie w dniu premiery z banktotami w reku i BO2 kupie, poniewaz nigdy jeszcze nie zdarzylo sie, abym sie na tej serii zawiodl. Dodatkowo Treyarch pojektuje lepsze multi od Infinity Ward i ma o wiele lepszych maperów.Singiel nie interesuje mnie wogole,nie bede nawet w niego gral, wiec ten rzekomo oszukany poziom trudnosci zupelnie mnie nie obchodzi...

Co jak co, ale ja jakosc finalnego produktu jestem spokojny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Temat niedalekiej przyszłości był już poruszony w Homefront. Tam całkiem nieźle to sobie rozkminili, też było kilka futurystycznych sprzętów, i wcale nie przypominało to Halo ani innych "kosmicznych" gierek więc i o CoD-a raczej się nie obawiam. Jeśli multi będzie tak proste i przyjemne jak w jedynce, znów 30 dni w rozgrywce online stuknie... Damn u CoD! Zabrałeś mi już blisko pół roku życia!!!

Jedyne na co liczę to dedykowane serwery, ale jak to mówią Nadzieja matką głupich :empathy2: Tak czy inaczej myślę że się nie zawiodę!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...