Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops II


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyzej gry nie kupisz. Ja jak zwykle zreszta stawie sie w dniu premiery z banktotami w reku i BO2 kupie, poniewaz nigdy jeszcze nie zdarzylo sie, abym sie na tej serii zawiodl. Dodatkowo Treyarch pojektuje lepsze multi od Infinity Ward i ma o wiele lepszych maperów.Singiel nie interesuje mnie wogole,nie bede nawet w niego gral, wiec ten rzekomo oszukany poziom trudnosci zupelnie mnie nie obchodzi...

Co jak co, ale ja jakosc finalnego produktu jestem spokojny.

 

 

Zawsze mnie rozpier.dala podniecanie się tym multi, które jest takie same od pięciu lat. Dywagują, kłocą się... Przecież najważniejszy jest singiel i co znowu w nim fajnego i efektownego wymyślą. W Black Ops był za(pipi)isty i oby był jeszcze lepszy oraz dłuższy, choć jak na CoD i tak był dość długi. Czym w aspekcie multiplayera można się tu jeszcze podniecać? Nie wiem, jak można singla nie odpalać, jak te miliony kupują właśnie CoD dla tych efektownych skryptów i efekciarstwa, którego nie ma nigdzie indziej.

Mogliby jeszcze wpakować Spec Opsy zamiast zombiaków, ale jako że to Treyarch będzie robił, to zombiaki muszą być.

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz zainteresowałem się tematem. W sumie BO miał przyzwoitą fabułę i nastawiałem się na coś podobnego. Ale przyszłość? Niee...

W CoD 2 odkrywałem FPS'y na konsoli, grafikę HD i XBL, 3 była całkiem dobra swoim czasie, w 4 - przełom, gra kultowa - zagrywałem się miesiącami i było super, w WaW też wbiłem ostatni prestiż, w MW2 pograłem już sporo krócej, w BO właściwie przeszedłem singla i przetestowałem multi, olewając drogie dodatki, MW3 jeszcze nie miałem.

Nie wiem na ile to wina zastoju serii, na ile zmiana we mnie, a na ile winne są ograniczenia sprzętowe konsol, ale te nowe części już mnie tak nie jarają jak poprzednie. A jeszcze przyszłość - nie lubię za bardzo takiej konwencji, nie w CoD.

Zagrać pewnie kiedyś zagram, ale czekam w sumie na zupełnie nowe CoD. Na nową jakość, na nowej konsoli i nowym silniku, najlepiej przy powrocie do korzeni i realiach II Wojny. Jakby jeszcze zamiast grzania pojazdami i przeżywania wybuchów, dali realistyczne lokacje i wsadzili nas znowu w skórę zwykłego żołnierza, byłoby naprawdę spoko. Bo serio wolałem mozolne odbijanie domków we francuskich wsiach z rąk Niemców, niż ciągłe sprinty przed falami uderzeniowymi i "efektowne" pościgi na skuterach, okraszone skryptami co minutę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ostatnie części, to samą fabułę rzeczywiście najciekawszą miał BO. Jednak 4 miała najbardziej zapadające w pamięci misje, a tak swoją drogą, to sama fabuła, jako jakiś ciąg wydarzeń nie ma moim zdaniem aż takiego znaczenia w grach o wojnie. Taka 2, ot mamy wojnę, którą zna każdy. Niemcy są tam, nasi są tutaj, była bitwa o jakieś miasteczko we Francji czy północnej Afryce - jest misja. Potem układamy chronologicznie i jest kampania. Nie musimy ratować świata czy odkrywać jakiś spisków. Po prostu jesteśmy na wojnie i tyle.

Odnośnik do komentarza

Takich gier mam właśnie dość :) Strzelanie dla samego strzelania. Muszę się utożsamiać z bohaterami, inaczej nie zdzierżę grania w coś. Od II Wojny chętnie odpocznę :) Mogliby dać porządną wojnę o Wietnamie. W Black Ops trochę Wietnamu było, ale przydałaby się gra w tych klimatach. Albo Wojnę Koreańską (1950-1953), trochę bliżej II Wojny, ale zawsze to coś innego.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

a tobie jak sie gra podoba.

 

Jeszcze nie grałem czekam na grę ,jest w drodze .Kupilem w Polsce i pewnie po niedzieli dojdzie.Ciekawi mnie te 3D podobno jest ciekawie zrobione.

 

 

3d wyglada naprawde bardzo dobrze, wszystko wystaje z ekranu pierwsza tak dobrze zrobiona gra w tym systemie na pewno lepsza od killzone 3 batmana ac itd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a tobie jak sie gra podoba.

 

Jeszcze nie grałem czekam na grę ,jest w drodze .Kupilem w Polsce i pewnie po niedzieli dojdzie.Ciekawi mnie te 3D podobno jest ciekawie zrobione.

 

 

3d wyglada naprawde bardzo dobrze, wszystko wystaje z ekranu pierwsza tak dobrze zrobiona gra w tym systemie na pewno lepsza od killzone 3 batmana ac itd.

 

Dzięki za sensowne info.

Odnośnik do komentarza

No nic singiel zaliczony .Nie wiem ile jest tych zakończen ale to co było po pierwszym przejściu jest słabe.

 

Sam singiel jest o dziwo ...nudny ,nudny.Caly czas czekałem kiedy coś sie zacznie dziać ,a tu nic wszystkie misje schematycznie takie same.Do pierwszego B.Opsa nie ma ja polotu.Co do fabuły to jest taki chaos ze miałem trudności co ,gdzie,kiedy,z kim i po co ?.Misz masz totalny.Gra ma bardzo dobry tryb 3d świetne efekty wychodzenia otoczenia z telewizora .Ten tryb to pokaz 3d.Graficznie wiadomo ...jak dla mnie takie 7-/10 .Jestem lekko rozczarowany.I jak ma sie sprawa po końcu gry,dajemy na nowa kampania czy powtórzyć misje ,aby zobaczyć inne zakończenia.?.

Edytowane przez Piwo_HD
Odnośnik do komentarza

Na PS3 jest coś takiego przy misjach (powtórz misję) pod klawiszem R1, że możesz od konkretnej misji wybrać wykasowanie wyborów fabuły jakich dokonałeś. Ale z tymi zakończeniami to szału nie robi, jak dla mnie to zmieniają się tylko postacie w cutscenkach i dialogi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.