Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Żadnego tematu o FIFIE? Really? Są screeny nawet.

 

pn9NL.jpg

 

Xmkf9.jpg

 

SkfS6.jpg

 

MH5Zn.jpg

 

owji5.jpg

 

eGSXS.jpg

 

First Touch Control

One of the first things to do at FIFA 13 was to implement a more realistic ball control.Now it will be more difficult to control a receiving ball with your player.It all depends on the strength, the speed, the ball height and the technical skills of your player to achieve the control of the ball and run with it.

 

Player Impact

Another feature that got improved is the player impact engine.There will be no more unrealistic animations in the players challenges!The engine has been optimized and new a set of impact values ​​has been added at the hip and the upper body area.

 

Complete Dribble

In FIFA 12 you could dribble just by changing direction,in FIFA 13 this won’t be possible anymore!

 

Tactical Free-Kicks

The free-kicks got a new free kick system.Up to three players can now gather around the ball and make fun of the opponent’s defense and goalie. You can now feint a direct shot and adjust it to a player who comes off the wall. Also the defense set pieces have been improved to go with the new free kick system.For example, you can make a defensive team with more players into the wall and send out a player to block the ball.

 

Attacking AI

The offensive Artificial Intelligence got a huge improvement. The CPU-controlled players got better running routes and better guessing options of where you pass the ball.Also the strikers are smarter and move with the offside line of your defenders,waiting to receive the ball and run with it towards your goal post.

 

Beside all of these improvements,David Rutter still wants to make other upgrades to the game such as, new passing types,new shot rotation moves and new goalkeeper animations.Also the cheering animations have been adjusted to the current football atmosphere.One last thing he really wants to improve is the referee!

 

The graphics in FIFA 13 will also have a big update after EA Sports adopted the new Dimensional Imaging software to boost player likeness!

Odnośnik do komentarza

Poszukalem informacji od kiedy KONAMI.podpisało umowę z UEFA na licencję LM I LE

 

http://archiwum.polygamia.pl/liga-mistrzow-w-pes-2009

 

Czyli jak w 2008 roku podpisali 4 letnia umowę to w tym roku się im skończyła.

 

Liczę mocno na EA że się postarają o ta licencję i zobaczymy w FIFIE 13 licencjonowane rozgrywki UEFA.

 

Niech się zrekompensuja za crap zwany UEFA EURO 2012 ;

Odnośnik do komentarza

po tym sku***łym dodatku koko koko nic nie spoko 2012, ostrożnie podejdę do Fify 13. Interesuje mnie poprawa gry z konsolą, żeby dało się wkońcu pograć sezon. Życzyłbym sobie, menagera z prawdziwego zdarzenia ( mogę za takie dlc dopłacić kolejne 200 zł, byleby był to prawdziwy menager z możliwością grania meczy ), no i licencje, ma być ich masa, a nie upodobnianie się do Konami. Reszta wszystko jak było z 12 stki z kosmetyką i wtedy będe zadowolony.

Odnośnik do komentarza

zaskakująco mało piepr.zenia w tej zajawce :)

 

nie podoba mi się ze nie ruszą strzałów w 13tce, cisza nt staminy...niefajnie

 

2 zmiany na +

 

to że odkleją w końcu piłke od zawodnika, leszczyk z 3ligi angielskiej skleja teraz każda piłke jakby był conajmniej Zlatanem, zawsze mnie to irytowało bo z piłką nie ma to za dużo wspólnego, więcej z automatem na żetony pt FIFA12 - insert coin...:)

 

mają Lajonela na licencji, czyżby ruszyli drybling, bo na razie emulować styl Messiego jest bardzo trudno, obecnie jets tak że żeby dziubnac sobie piłke i zrobić sobie miejsce na strzał praktycznie *musisz* uzyć jakiegoś triku (co jest bezsensem) ; odtworzyć styl Messiego z takim nagłym depnięciem jest ciężkie-prawie niemożliwe, bo jedyne co do tego stylu pasuje to skosy z L2+R2 i przyśpieszenie z tego, ucieczki z right stickiem pod katem 45 stopni, i może z 2-3 triki...trochę mało, także jestem bardzo ciekaw czy będzie lajonelowy drybling na balans i łatwiejsze zmiany kierunków

 

reszta zmian to już kosmetyka raczej, jestem troche wyczulony na ich bulszit już bo raczą głupotami odkad pamiętam, np taki :

 

 

także czekam spokojnie aż do dema bo gameplaye z fify zazwyczaj mówią mi tyle co nic :]

 

liczę jeszcze na duzo większą liczbę facescanów, co z tego że Czelsi ma piekne mordki jak Szczęsny ma ryj z edytora :|

 

czekam jak co roku bo fifencja to mimo swoich wszystkich wad to jest gameplayowy pewniak

Odnośnik do komentarza

Poszukalem informacji od kiedy KONAMI.podpisało umowę z UEFA na licencję LM I LE

 

http://archiwum.poly...rzow-w-pes-2009

 

Czyli jak w 2008 roku podpisali 4 letnia umowę to w tym roku się im skończyła.

 

Liczę mocno na EA że się postarają o ta licencję i zobaczymy w FIFIE 13 licencjonowane rozgrywki UEFA.

 

Niech się zrekompensuja za crap zwany UEFA EURO 2012 ;

Na Twoim miejscu za mocno bym się na to nie nastawiał.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

przyjmowanie piłki- jesli rzeczywiście utrudnią ten element to byłby spory plus. Nie wierzę jednak w to - bo to się by nie spodobało rzeszy ludzi i oni o tym wiedzą.

 

 

 

 

utrudniony drybling- czyżby koniec "kręcenia sie jak gów.no w przereblu"? Byłoby na plusik spory!

 

 

 

ulepszona inteligencja graczy- ściema marketingowa. Ta w 12 jest bardzo dobra, nie ma czego poprawiać.

 

 

 

taktyczne rzuty wolne- bajer nie znaczacy wiele.

 

 

 

 

zapowiada si.e na Fifę 12,5. To może być zaletą ale i dla niektórych wadą.

 

 

Osobiście nie napalam się bo o rzeczach mnie interesujących nie ma mowy- wiecie o czym mówię hehe :P

Odnośnik do komentarza
Complete Dribble

In FIFA 12 you could dribble just by changing direction,in FIFA 13 this won’t be possible anymore!

 

Że co? Chcą zlikwidować najlepszy feature?

 

chyba źle to zrozumiałeś

 

Chcą utrudnić drybling. Tyle zrozumiałem. Tylko że wkręcanie nubków w ziemię samym balansem ciała i przyspieszeniem sprawia (sprawiało) mi w fifie największą przyjemność ;[

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to będzie spory cios, ponieważ nigdy, w żadnej piłeczce, nie uczyłem sie tricków, kiwek itd. Opierałem się zawsze na dryblingu opartym na balansie, przyśpieszeniu, zmianie kierunku biegu, czyli czymś, co jest w realu najskuteczniejszą formą mijania z piłką rywala. Powiedziłabym, że to raczej krok w stronę odejścia od realizmu, chociaż nie ukrywam, że skuteczne wykonywanie tricków wymaga większych umięjetności od graczy i pewnie w ten sposób EA chce oddzielic ziarno od plewu.

SI zawsze można poprawić i uważam, że nadal jest w czym dłubać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.