Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co na sile wrzucaja tam move i kinecta. Do wyrzucania pily z autu? Lepiej ulepszyliby najlepszy tryb - menedzerski (nie wiem jak w sumie) i dodali nowy - fifa street ;D albo chociaz futsal...

 

A wracajac do tego PSM i Kinecta to pewno wrzuca jakis minigierki ktore mozna zaliczyc przy pomocy dildosa zeby wpadly z 3 pucharki

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news-15603-FIFA_13_oficjalnie_ujawniona.html

 

tutaj skolei pisza co innego:

Dzięki wszechstronnemu i intuicyjemu Kompletnemu Dryblingu każdy ruch w FIFA 13 ma znaczenie. Inspirowany umiejetnościami najlepszego piłkarza świata – Lionela Messi’ego – pozwala graczom stawić czoła przeciwnikom używając precyzyjnego dryblingu, dzięki czemu jeszcze łatwiej być groźnym podczas sytuacji jeden na jednego. Zawodnicy szybciej zmieniają kierunek biegu oraz są bardziej efektywni w ucieczce przed obrońcami na dłuższych dystansach.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

brzmi jakby było zbyt łatwo strzelac bramki, juz widzę stado dziecuiuchów kręcacych się Messim jak -cytat za Forebodem- "gów.no w przeręblu"

 

Łatwy drybling jest złym rozwiązaniem imo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

trailery FIFY zawsze wygladaja niemal tak samo i nie robia szalu. Od 2010 po trailerach nie widac bylo roznic, po filmach zreszta tez ciezko bylo wychaczyc zmiany, Lons z Matim zawsze pisali, ze to samo, a jak juz dostawales demo okazywalo sie ze gameplay calkowicie inny.

Odnośnik do komentarza

lol ciekawe co jest całkowicie innego w 11 i 12.

 

Bo dla mnie to drobne usprawnienia

Widac jestes takim samym zawodowcem jak oni. Najwieksza zmiana w obronie w FIFIE od lat, utrudnienie defensywy, przebudowany system dryblingu i zmieniona fizykja potrafi obrocic sposob gry o 180stopni, ale jak Ty nie widzisz roznic, to juz Ci moge powiedziec, ze 13tka na bank nie bedzie dla Ciebie. :sorcerer:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dla mnie koniecznie muszą poprawić bezsensowne wrzutki w pole karne, przykład: nagminne wygrywanie np. Messim główek z Pepe... Mogli by też rzuty rożne poprawić, żeby był jakiś ruch a nie stoją jak kołki, i powinni poprawić walkę bark bark, tzn. również zbyt często zdarzają się takie rzeczy jak Messi wygrywający często przepychanie ze Zlatanem, Ale my tu sobie możemy pisać a i tak dostaniemy pewnie 12 na resorach...;)

Odnośnik do komentarza

W środe demo nowego Pesa, po filmikach widac ze niestety bedzie podobny do 12stki, wiec na niego nie licze, dopiero Pes 2014 dostanie nowy silnik i zacznie od zera - jest nadzieja. Easye, Ty jestes zawsze dobrze poinformowany :) powiedz co tam ma sie w Fifce 13 zmienic, na ktora bardzo licze, system ataku - wystawianie sie na pozycje, przyjmowanie - opanowywanie pilki - ma byc tak rewolucyjne jak impact engine. Cos jeszcze? trailer nic nie pokazal trzeba czekac do gamescom... Fifa tez od 2014 zaczyna z nowym silnikiem ? Z tego co czytalem Fox engine ma byc przelomowy i jest dedykowany pod nowa generacje, ciekawe jak EA. Martwi mnie że nie ma mowy o strzałach które wymajają wręcz POPRAWY. Nie wierze ze temat ma tylko 3 strony :P

 

PS: nowosci z carrer mode i uwaga !!!!!!!! trening challegne ala PES ! :) - niceeeee

http://fifasoccerblo...e-new-features/

http://fifasoccerblo...-games-preview/

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Piszą też o First Touch Control odpowiadający za przyjęcie piłki i jej rozegranie. Futbolówka często odskakuje od nogi, co w przypadku słabiej wyszkolonych zawodników kończy się stratą, z kolei zagranie górnej piłki jest obarczone wysokim ryzykiem przejęcia jej przez przeciwnika.

 

zawodnicy wychodzący na pozycję podczas kontrataku dbają również, by uniknąć spalonego, stosując różne techniki biegu i nagle zmieniając kierunek. "Bardzo dobrze sprawował się też system aktywnej osłony, dzięki czemu przy wykorzystaniu możliwości fizycznych nierzadko udawało się odciąć piłkarza od prostopadłego podania, zastawiając dostęp do piłki całym ciałem."

 

Poza tym, standardowo nowe animacje, bardziej skomplikowane rzuty wolne itp.

Duzo zmian odnosnie trybow gry, ktore w ogole mnie nie interesuja.

Jezeli nie odbebnia kichy w stylu Euro i usprawnia choc troche FIFE 12, to PES i tak bedzie nadal z tylu...

 

Skill Games podczas loadingow nawet - dla mnie swietny pomysl !

Punkty doswiadczenia bedzie mozna teraz wykorzystywac na udogodnienia w grze !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no jak ktoś oczekuje rewolucji w Fifie 13 czy też w PES 13, to chyba niema pojęcia w jakim miejscu stoją w tym momencie obie serie i obecna generacja konsol. Teraz należy pokazać, że tak to nazwę finalną wersje tej koncepcji podejścia do piłki którą od kilku lat szlifują obie firmy. Dodać do tego smaczki ( ponoć stworzony trener w trybie kariery ma się pojawić przy linii bocznej ) i licencje, o które się niestety obawiam ( liga polska ). Gameplay mógłby uledz kosmetyce. Coś jak w euro 2012 ale żeby zmniejszyli nieco dominacje napastników, przez co wyniki online kończą się zbyt dużą ilością goli. No i najważniejsze poprawa, bądź powrót do gry konsolowego przeciwnika z fify 11. Bo w fifie 12 praktycznie jest to niegrywalne, nieco lepiej w euro. A jednak czasem kariere można pyknąć, zwłaszcza jak ma się pojawić prowadzenie reprezentacji i pare innych ciekawych rzeczy. Nie samym ( nieraz totalnie odmóżdżonym ) online człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza

no właśnie zadziwia mnie fakt, że strona pee.pl zamiat info np. o fifie, wrzuca jakieś pierdoły których się czytać nieda. Niedość, że magazyn bezwartościowy się zrobił, to strona też pozostaje w tyle, trzeba szperać po necie, żeby się czegoś dowiedzieć, olaboga nawet na onecie czy interii więcej piszą o fifie 13.

 

 

Cóż z tego, że polskie teamy awansowały do 3, jak do następnej nie awansuje żaden

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.