Skocz do zawartości

Yakuza 5


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne materiały, aż chce się grać! Twarze wyglądają jeszcze lepiej niż w 3 i 4, szczególnie cieszą włosy, które były zawsze tłuste :P Otoczenie widać, że nie dostanie jakiegoś dużego skoku w jakości, ale widać, że wnętrza zyskają znacznie na jakości, Club Sega wewnątrz wygląda fenomenalnie :) Dawać mi już to! Fabuła w 4 szła szybko do przodu, ale ilość pobocznych pierdół przytłaczała! W 3 Yakuzie do dzisiaj nie dałem rady wykonać wszystkich subquestów, wydaje mi się, że w 4 było to łatwiejsze skoro bez problemu zrobiłem wszystko co się dało :)

Odnośnik do komentarza

Na tegorocznym Tokio Game Show Yakuza 5 ma byc grywalna - mam nadzieje, ze niebawem bedzie mozna pobrac demo z japonskiego Playstation Store.

 

Nowe screeny + info o stylu walki Shinady:

http://andriasang.co...kuza_5_shinada/

 

W skrocie:

Shinada preferuje walke rekoma, nie uzywa w walce kija baseballowego bo uwaza, ze ten nie sluzy do walki, wali za to innymi przedmiotami - np. flaga na kiju.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Moze po prostu niektorym nie pasuje "japonski" klimat, albo wydaje im sie, ze to taka prosta, chodzona bijatyka. Kiedys nawet gdzies czytalem, ze Yakuza to takie japonskie GTA co jest dla mnie totalna bzdura, Yakuza gra ma w sobie wiele elementow, ktorych w GTA w ogole nie ma, to dwie rozne gry.

 

Poza tym poza japonia gra nie jest taka mainstreamowa jak GTA, Need For Speed czy Call Of Duty, wiec niektorzy raczej po nia nie siegaja, tym bardziej jak sie dowiedza, ze w grze jest japonski dubbing i trzeba czytac angielskie napisy. Juz kiedys pisalem, ze ta gra jest niedoceniona, w japonii jest popularna, a u nas - no coz moze nie az tak, ale na pewno sa osoby potrafiace ja docenic.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Póki wydają poszczególne części Yakuzy na rynki zachodnie to jestem zadowolony. Może seria nie bije jakiś rekordów sprzedaży no ale skoro wydali nawet DS to chyba jednak się to Sedze opłaca. Fakt, nie jest to jakiś gigant nadmuchany hypem do granic możliwości ale mimo tego myślę, że seria radzi sobie na zachodzie nie najgorzej. Ma dość liczną rzeszę fanów co widać po różnych forach i stronach o gierkach. Choć oczywiście miło by było widzieć większe zainteresowanie tymi grami bo mają tak dużo do zaoferowania jeśli chodzi o ilość atrakcji i sam fakt odwzorowania miejscówek z Tokio,Osaki itd, że naprawdę szkoda, że Sega nie ma ciut lepszego marketingu mogącego dotrzeć do większej liczby ludzi.

Z serią jestem od pierwszej części i mam tylko nadzieję, że pomimo problemów oddziałów w Europie i USA wydadzą Y5 w zrozumiałym języku. O pobocznych częściach typu Kenzan czy Black Phanter już się pogodziłem, że będzie import+drukowanie poradnika z GameFaq.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

To fakt - az tak zle nie moze byc skoro kolejne czesci ukazuja sie na zachodnim rynku. Fajnie byloby zagrac w Kenzan, ale po tak dlugim czasie od premiery w Japonii chyba nie ma szans na wydanie anglojezycznej wersji.

 

Co do piatki to chcialbym zeby zrezygnowali z instalacji gry na HDD bo jak do tej pory kazda sie instalowala, wiec trzy czesci (3, 4 i Dead Souls) zajmuja juz dosyc duzo na dysku mojej konsoli. Do tego loadingi i tak sa dosyc dlugie, wiec to troche bez sensu - ot poszli na latwizne z ta instalacja i tyle. Przeciez mozna robic ladnie wygladajace gry bez instalacji, jednak na PS3 sandboxy (i nie tylko) niestety sie instaluja - np. GTA IV i Red Dead Redemption. Pewnie w piatej czesci Yakuzy i tak bedzie instalacja bo wyglada na to, ze juz sie do tego przyzwyczaili, a w tego typu grze na PS3 to chyba lepsze wyjscie niz pojawiajace sie w zasiegu pola widzenia budynki.

Odnośnik do komentarza

Heh! :)

 

Potwierdzono, iż w Yakuza 5 będzie... - trzymajcie się - Virtua Fighter 2! Pewnie jako gra w salonie arcade i guess. I będzie możliwość gry we 2 offline!

 

Mega!

Wow - to teraz bedzie prawdziwy Arcade w salonie Sega ! Tak sie wlasnie zastanawialem grajac w Yakua 4 czy nie mogliby wrzucic do gry jakiegos Virtua Fighter czy moze jakiegos innego klasyka Segi i prosze - w koncu cos bedzie.

 

Ficuś - ja zaczynalem rowniez na PS3 tyle, ze od trzeciej czesci - polecam, nie ma tam moze Hostess, ale rowniez jest godna polecenia. W grze jest miasteczko, ktorego nie ma w czwartej czesci - Okinawa, moze i niewielkie, ale zawsze cos.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wow, to sie nazywa trailer !

Mozna m.im zobaczyc:

  • Dance Street Battle (Haruka)
  • Jakis wyscig kurczakow
  • Jazda riksza (Kazuma)
  • Baseball - jakis trening ? (Shinada)
  • Air Hockey (czy jak to sie tam nazywa)
  • Virtua Fighter (pewnie w salonie Arcade Sega)
  • jakies przygotowanie/podawanie potraw (Kazuma)
  • rzucanie pilkami baseballowymi w przeciwnika (Shinada)
  • golf w klatce podobny do baseballa (Haruka)

Przydalaby sie jakas oficjalna lista minigierek.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...