Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Full Frontal Assault


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak!!!! :D :D Moje modlitwy zostały wysłuchane! Nowy Ratchet nadchodzi na PS3, z tym że na PSN!!! Yeaaah!

 

 

The good people of Insomniac Games are preparing to celebrate the 10th anniversary of Ratchet & Clank, which is coming up later this year. An HD remaster of our classic PS2 Ratchet & Clank games is something our fans have requested for a long time, and we’re looking forward to granting their wishes this summer with the Ratchet & Clank Collection.

 

But we’ve also heard a lot of community requests to develop a new Ratchet & Clank game, one that returns to the classic third-person Ratchet & Clank camera. We listened to your requests, and this holiday season Insomniac will release our new Ratchet & Clank game as part of our 10th Anniversary Celebration.

 

I’d like to officially announce that Ratchet & Clank: Full Frontal Assault will be coming soon to a PS3 near you.

 

Ratchet & Clank: Full Frontal Assault is a fun-sized Ratchet adventure which will be available for download exclusively on the PlayStation Store. We’ve returned to the series’ classic feel, camera, controls and weapons, while innovating and giving you a whole new way to play. Even better, the addition of online features means you can experience Full Frontal Assault with your friends, so stay tuned! We’re really excited about this game, and we hope even these small tidbits about it get you excited too.

 

We’ve been hard at work on Ratchet & Clank: Full Frontal Assault and now we’re giving you a sneak peek at this first piece of art to give you a taste of what we have in store for you when the game launches later this year. In the meantime, we hope you pick up the Ratchet & Clank Collection when it comes out this summer. We’ll have some more news on the Collection’s release date and a special surprise for North American fans coming in the next couple of weeks.

 

7298432076_f4dd8f672b_z.jpg

 

 

Gra wyjdzie też na Blu-ray.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jakieś 50 zł bodajże.

 

Na starcie kosztowało dokładnie 55 PLN.

 

cholera, nie grałem jeszcze w żadnego ratchete (nie licząc wersji na psp) trzeba zacząć nadrabiać zaległości bo pewnie szykuje się dobry kawałek kodu

 

Jak już to polecam zacząć od pierwszej części na PS2, ewentualnie poczekać na kolekcje HD ( chyba czerwiec).

Odnośnik do komentarza

edit: od razu minusami zalewają bo opinia inna :<

 

Całkowicie nie zgadzam się z tą wypowiedzią, dlatego minus ;) QfB to był tylko dodatek do ToD.

Co do samej gry to dla mnie R&C to najlepszy duet jaki kiedykolwiek powstał więc chętnie przyjmę każdy tytuł z nimi w akcji. Czekam na pierwszy gameplay, a przed premierą przejdę sobie wszystkie części po kolei.

Odnośnik do komentarza

Figo ode mnie masz plusika bo QfB to było małe udane wyciąganie kasy i to jeszcze bez trofek :D

 

Że co proszę z tym wyciągaczem kasy ?

A brak trofeów przemilczę. Ledwo co trofea pojawiły się na PS3 a ty chcesz aby dodatek do gry która wyszła na długo przed ich wprowadzeniem miał trofea ?

Odnośnik do komentarza

Tak czy inaczej, trójka z ps2 dalej najlepsza :P Ratchet and Clank to jedna z niewielu serii, które chcę by trwały latami i latami, przechodziły z jednej generacji na drugą i coraz bardziej zbliżały się do pixarowej jakości.

 

Edit: Okazuje się, że Ratchet najprawdopobniej nie zawita na E3.

 

 

 

 

 

 

 

;|

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagram koniecznie. Znam tą serię jeszcze z PS2, oprócz Secret Agent Clank jeszcze żadna część mnie nie ominęła, a w każdej kolejnej jest na tyle innowacji że praktycznie nie odczuwam zmęczenia materiału. Dla mnie ta seria spokojnie może przetrwać kolejne 10 lat. @Figaro To pewne? A możesz podać żródło?

Odnośnik do komentarza

Byłaby najlepsza gdyby pomysł bardziej rozwinięto,nawet z tej jednej planety dało by się wycisnąć 15 godzin.Za to muzyka była za(pipi)ista,o np.

 

Fajnie,że powrócą do korzeni,ja to kupuje.

 

genialny jest ten utwór choć tak jak i reszta uważam,że QfB całościowo było średnie.

 

Do mnie najlepszą częścią w historii tej serii jest Tools of Destruction. Uwielbiam jej klimat,oprawę( jedna z moich pierwszych gier na ps3), piratów i mam do niej niesamowity sentyment. Pewnie gdyby dodali do niej trofea to skończyłbym ją ponownie na 100%.

Odnośnik do komentarza

@Figaro To pewne? A możesz podać żródło?

 

"Not at E3, we basically needed to announce it as Europe was going to brief in their retailers during the show, and we all know how well retailers keep secrets.

 

We are just focused in the game right now and will be ready to show when it's closer to finished, and with the HD collection pending, better to not create any more confusion than needed "

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nowe informacje o grze. Znalezione na forum Insomniaców.

Troszkę o fabule:

Captain Qwark has had his ups and downs, but no one can deny his success when he founded the QForce with Ratchet and Clank... an elite team of heroes that managed to end the evil plans of Dr Nefarious. But now the QForce has a brand new enemy to face - an enemy with a nasty surprise planned for Captain Qwark. Can the QForce foil this plot and save Qwark, not to mention the entire universe, from total anarchy?

 

i informacje o samej grze.

Classic third-person co-op action: work together with a friend, playing as Ratchet, Clank or Captain Qwark Confront an alien army across six levels on three different planets: defend your base against invasions with out-of-this-world weapons and gadgets. Play again and again: loads of upgrades, extra character skins and unlockable content will keep you coming back for moreupgrades.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...