Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. ASX

  XBOX SERIES X

  No trailer świetny, widać że wyciągnęli nauczke z prezentacji z 2013, teraz od początku celują w dobre tony: moc i gierki wywiad z inżynierem nowego xboxa, jeśli kogoś interesują ciekawostki jak projektowano te pudełko
 3. Daddy

  XBOX SERIES X

  Dla mnie nazwa lepsza niż One ale będzie problem jak z Wiiu gdzie typowy casual nie odróżnial tego od wii bo brzmi podobnie. Trailer miazga, jak monolit.
 4. Lipa

  Ile im płacicie?

  No o tym mówię - więcej gb i wszystko załatwiasz z czytelnej aplikacji. Chcesz więcej gb? dwa kliknięcia i po problemie. Chcesz komuś PRZEKAZAĆ niewykorzystane gb? dwa kliknięcia i po problemie Chcesz więcej internetu w roamingu? dwa kliknięcia i po problemie Jesteś w Meksyku i skończył się net? dwa kliknięcia i po problemie Słuchasz dużo muzyki, bądź oglądasz netflix, bądź coś innego na telefonie, a nie chcesz tracić pakietu danych? wykupujesz music pass, bądź video pass - dwa kliknięcia i po problemie Masz możliwość wyboru. Plush też taki elastyczny?
 5. In game engine, a nie in game.
 6. Gdziekolwiek. SBMM i tak cię zrówna
 7. ASX

  XBOX SERIES X

  Nazwa jest głupia i brzmi troche jak model auta xd
 8. Today
 9. 20inchDT

  XBOX SERIES X

  Będzie zamieszanie w sklepach dopóki nie wycofają xbox one x. Mogli nazwać ją logicznie - xbox one two x
 10. Figaro

  XBOX SERIES X

  Xbox One X Xbox Series X HMM CO BY TU KUPIĆ WNUCZKOWI
 11. ASX

  XBOX SERIES X

  Tez mi sie nie podoba ta nazwa
 12. 20inchDT

  XBOX SERIES X

  Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego ten reveal był dziś, a nie na swojej własnej imprezie - x019. Chyba nie zostawią nas w ciemności aż do czerwca i coś jeszcze pokażą na początku roku?
 13. Figaro

  XBOX SERIES X

  Ja ku.rwa nie wierzę. Jak to możliwe, że po raz drugi pod rzad tak z(pipi)ali nazwę konsoli? Konsola wyglada za to pieknie.
 14. ASX

  XBOX SERIES X

  Wiem że nie dodają juz nowych gier do wstecznej z oryginalnego xboxa i x360. Ale ciekawe jak z xboxem one, czy będzie pełna kompatybilność, czy znowu tylko częśc gier będzie obslugiwana? Wciąż jest dużo pytań, licze na szybką pelną prezentacje nowej konsoli
 15. Ukukuki

  XBOX SERIES X

  Wygładza jak oczyszczacz powietrza, mi się podoba.
 16. Pokazali dzisiaj nowy trailer i takie cudeńko
 17. 20inchDT

  XBOX SERIES X

  Bedzie dzialac to co do tej pory. Nie ma co liczyc na nowosci do wstecznej. Kurde podjarałem się, a backlog wciąż obecny na jeszcze długo. Btw. podoba mi się ten lektor i jego monolog. Coś mi to przypomina, ale nie jestem w stanie sprecyzowac.
 18. ASX

  XBOX SERIES X

  Xd Kilka nowych informacji: Tysiące gier na start, z czterech generacji konsol
 19. II KoBik II

  XBOX SERIES X

  Aspekty wizualne konsol tak mnie ryrają jak okladki gierek.
 20. SlimShady

  Ghost of Tsushima

  Po zajawce były obawy, ale po dłuższym gameplayu wygląda mocarnie jak na E3.
 21. 20inchDT

  XBOX SERIES X

  Ale nie ma tej rączki i kółka na górze. Gc wyglądał jak jakiś pojemnik na klocki xd
 22. _D23

  Ghost of Tsushima

  https://youtu.be/Zbq7BnsQhrw 2020, Ty chory po(pipi)bie
 23. ASX

  XBOX SERIES X

  No ale nie będzie tam terafanków Btw kilka dni temu czytalem plotki o nowym xboxie o tym że będzie miał cylindryczną konstrukcje i będzie wyposaźony w asystenta głosowego w stylu Alexy. Oczywiście w to nie uwierzyłem, ale teraz jak sobie to przypominam to chyba to może być prawda. @20inchDT - akurat temu dizajnowi najbliżej do Gamecube'a jeśli chodzi o konsole co mi się bardzo podoba ;D to była jedna z najładniejszych konsol ever
 24. 20inchDT

  XBOX SERIES X

  Wygląda jak bestia do grania. Nie chcę mieć pod telewizorem kolejnego ps2, gamecube czy xboxa1
 25. SlimShady

  XBOX SERIES X

  Nie wiem korsarz o czym bajdurzysz z tymi zabawkami, ale ładnie odleciałeś. Wygląd i nazwa nie jest najważniejsza, ale nowy x jak konsola nie wygląda ani trochę.
 26. ASX

  Gears Tactics

  Wygląda elegancko
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.