Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. ASX

  Halo Infinite

  Jutro livestream A w weekend zaproszone osoby (sprawdźcie na skrzynkach czy macie zaproszenie) będą miały okazję przetestować boty w Halo Inifinite
 3. Widzę że samolocik firmowy
 4. Gra może być trudna bo bardzo łatwo sobie zepsuć postacie, a respec jest ale wymaga ukończenia pierwszego aktu. Sam system levelowania statystyk nie jest raczej oczywisty, dlatego warto coś tam sobie poczytać zanim się zacznie.
 5. Z grami możesz być spokojny, będą wychodzić normalnie i z najnowszym nextgenowych silnikiem Xbox Series S i X to najszybciej sprzedające się Xboxy w historii. A pomyślcie co by było, gdyby nie myląca nazwa i te wszystkie babcie które zagubione w nazewnictwie kupuje stare konsole zamiast nowych
 6. Today
 7. Wyscig MTB kobiet Pierwsze miejsce - Jolanda Neff, 28 lat, zloty medal. Dwudzieste miejsce - Maja Włoszczowska, 38 lat, medal z gówna i kartonu. Gdzie są nasze 28`atki? Dlaczego na olimpiade wysyła się starą babe? Dramat
 8. Na przyszłych igrzyskach może będzie bieg w dal.
 9. Generalnie to gówno ale z potencjałem na lata, tylko nie na konsolach gram daleko ląduję na PC i XSX, przepaść jakości noestety
 10. Na dzisiaj wystarczy. Wstępnie ogrom opcji przytłacza. Po 3 piwach i trzech godzinach z grą interfejs znacząco się przejaśnia. Loty nad ojczyzną aborygenów zaliczone i jak najbardziej na plus. Gra chyba uzależnia wiele opcji od prędkości neta, stąd niektórzy mają problemy, inni nie uświadczyli takowych. Generalnie - masakrator!!! Boomcio przesiada się niniejszym z niemieckich kolei państwowych do awionetki.
 11. No napewno. I o tym pewnie też...przecież to takie oczywiste.
 12. Yesterday
 13. A idź Pan z tym szajsem (konsola XSX i ET ultra speed)
 14. Ale w czym problem? Że młoda spędza urodziny ze swoim biologicznym ojcem? Max przecież dobrze wiedział kogo i z jakim bagażem bierze. Jakie laska ma ciągotki też każdy widzi. Zresztą może ją kocha, może się tylko ruchają głupi nie jest, narwany owszem ale nie głupi.
 15. Oglądam filmy na jutub i podobno słabo odwzorowali Wielki Chiński Mur. Albo nic tam nie ma albo random bloki z Katowic Pewnie Sony zakazało albo coś. Nieważne, lata się pysznie. Szkoda tylko, że te rzeki na niskim pułapie tak słabo liczone, szerokość rzek zawsze nie taka jak powinna niestety, a odblaski wodne od słońca to okoliczne pola mi dają zamiast wód rzecznych No ale tak samo w sumie było u mnie na PC.
 16. Może tak być, bo odpaliłem przelot Boeingiem 747 (najszybszy samolot w grze) nad Tokio, to miałem czasami 2 klatki na sekundę. Nie zmienia to faktu, że zwiedzanie jest super, a świat jest piękny. Jeszcze bardziej można zobaczyć ogrom niektórych miast, którego żadna płaska mapa nie odda.
 17. Panowie jakby co to zwróćcie uwage czy odpala wam gre w offline czy online, bo jest wtedy gigantyczna różnica w grafice.
 18. cotek

  Abandoned

  Ehhh dobra, znowu zakładam
 19. Bigby

  Abandoned

  Z drugiej strony: Sponsor tego odcinka?
 20. Jak dodadzą myśliwce to jak osiągniesz 3 machy to konsolę rozpier.doli.
 21. Dla laika tzn? Grałeś wcześniej w gry RPG z systemem akcji turowym? Jeśli nie to wstydu nie będzie jak włączysz tryb fabularny.
 22. Warto dorzucić trochę siana i dla świętego spokoju wziąć series x. Dużo więcej mocy, większy dysk, napęd fizyczny. Chyba że grasz na TV 1080p to tylko i wyłącznie w tym wypadku warto się zastanowić nad słabszym next genem, oczywiście według mnie.
 23. Ja przeleciałem się po Trójmieście - meh. Potem wycieczka do nowego Jorku i tam to jako tako fajnie wyglądało. Następnie myślę sobie polecę z banerem glazer out nad old trafford ale poi pokazywało stadion w innym miejscu xD może to i lepiej bo okazał się prawie płaska tekstura
 24. MaZZeo

  SLIPKNOT

  https://www.billboard.com/articles/news/obituary/9606945/joey-jordison-dead-slipknot-drummer
 25. Widziały gały co brały. Sam sobie winien.
 26. No chyba nikt tak nie napisał - gra się nie zestarzała mechanicznie, oświetlenie też robi robotę, ale rozdzielczość i framerate jak najbardziej do poprawy.
 27. Ale jak dodadzą myśliwce, to oblecę cały świat
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.